Archív článků

Strašně rádi bychom šli i příští rok, pochvalovali si školáci School match

dnes - V pondělí 17. září od 10:00 odehrál Sokol Pardubice utkání v ČSOB Pojišťovna ARENĚ určené zejména pro školáky, do arény zavítalo 5108 fanoušků, což je nový rekord v návštěvnosti na zápase základní části Tipsport Superligy. Pardubický klub uspořádal tuto akci kvůli propagaci florbalu v Pardubicích, podle ohlasů školáků měla úspěch.

Pardubice před historicky nejvyšší návštěvou těsně padly se Znojmem

17. září 2018 - Východočeši nedokázali navázat na vítězné sobotní utkání s Českou Lípou, přestože byly proti Znojmu střelecky aktivnější, téměř celý zápas prohrávali. School match v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ v rámci Florbal Festivalu Pardubice přepisoval rekordy, 5108 fanoušků jasně překonalo divácký rekord v návštěvnosti v základní části Tipsport Superligy, na jeden zápas Pardubic přišlo více diváků než na devět týmů za celou minulou sezonu Tipsport Superligy.

Úspěšný začátek, Sokol porazil v aréně Českou Lípu

16. září 2018 - Po vynuceně odložených prvních dvou kolech vstoupily Pardubice do nového ročníku Tipsport Superligy vítězně. Během prvních čtyřiceti minut Česká Lípa třikrát smazala jednogólový náskok Sokola a rozhodlo se až ve třetí části. V té pardubičtí florbalisté využili dvě početní výhody a ziskem prvních tří bodů potěšili více než dva tisíce fanoušků v ČSOB Pojišťovna ARENĚ.

Nabitý víkend v hokejové aréně: Sokol čeká Česká Lípa a Znojmo

14. září 2018 - Pardubice musely svůj vstup do nového ročníku Tipsport Superligy o týden odložit, nyní už jsou všichni v plné síle připraveni. Na začátek je nečeká žádný lehký program, v sobotu od 14:00 se v ČSOB Pojišťovna ARENĚ střetnou s Českou Lípou, v pondělí od 10:00 vyzvou v utkání určeném zejména pro školy Znojmo.

Mládežnickým kategoriím Sokola postupně začíná sezona

8. září 2018 - Letní prázdniny jsou minulostí, začátek září znamená pro všechny mládežnické kategorie Sokola Pardubice start tréninků a také zápasů. Junioři rozehrají svůj nový ročník v KB lize juniorů dvěma zápasy již tento víkend.

Cílem je zapracovat mladé hráče s výhledem do dalších sezon, zní z Pardubic

7. září 2018 - Pardubice měly tento týden odehrát první dvě kola Tipsport Superligy, jejich vstup do soutěže se ale kvůli střevním problémům o týden posouvá. Začnou tak rovnou velkolepou akcí, čekají je dva duely v hokejové aréně, ve kterých chtějí překonat rekord v návštěvnosti. Po nejúspěšnější sezoně v historii klubu a odchodu řady hráčů se sezonní cíle oproti minulým sezonám změnily.

V týmu Pardubic řádí epidemie, první dva zápasy odloženy!

6. září 2018 - Těsně před startem Tipsport Superligy nastala pro Sokol Pardubice nepříjemná událost. V kádru A týmu se postupně rozšířily střevní problémy, nyní je nakažena větší část týmu.

Manažer Sokola Pardubice Petr Musil před startem nové sezony

5. září 2018 - Ačkoliv se Tipsport Superliga rozbíhá tradičně na začátku září, fanoušci si mohli užívat florbalových akcí již v průběhu sprna, a to díky projektu Florbal festival Pardubice. „Věříme, že se projekt Florbal Festival Pardubice stal určitou vizitkou naší práce a našeho zaujetí pro správnou věc,“ předeslal manažer klubu Petr Musil.

Dorostenci skončili na UNYP Cupu na 14. místě

3. září 2018 - Pardubičtí dorostenci se od pátku 31. srpna do neděle 2. září zúčastnili UNYP Cupu Challenge, na kterém odehráli šest utkání. Střelecky je táhl Ondřej Ryšavý, jenž nastřílel čtyři branky.

Dorostenci vyrazili do Prahy na UNYP Cup Challenge

31. srpen 2018 - Po juniorech vyrazili do Prahy na UNYP Cup také pardubičtí dorostenci, pro které je to po červnovém Brno Hummel Open Game druhý přípravný turnaj. V průběhu srpna se dorostenci začali více věnovat herní fázi přípravy, na turnaji budou hledat ideální vazby mezi hráči.

Pardubice prohrály s Boleslaví a v Poháru postupují z 2. místa

29. srpen 2018 - Efektivita v zakončení, tak by se dal vystihnout celý duel Pardubic s Mladou Boleslaví. Sokol se rychle ujal vedení a měl další šance, jenže ty navyužil a Středočeši otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Konečný zlom nastal v poslední třetině po rychlých brankách hostů, Pardubice prohrály po devíti výhrách v řadě a postupují ze skupiny z 2. místa.

Sokol vyváží Pohár do Skutče, kde bude bojovat s Boleslaví o první příčku

27. srpen 2018 - Pardubice jsou ve skupině CV vrcholové části Poháru České pojišťovny jediným týmem, který ještě neztratil bod. Utkání o první místo v tabulce vyváží Sokol do Skutče, kde bude v boji proti úřadujícímu mistrovi Tipsport Superligy spoléhat na podporu fanoušků, v minulé sezoně totiž Pardubice předváděly na domácí půdě proti Boleslavi lepší výkony.

Junioři obsadili na UNYP Cupu 10. místo

27. srpen 2018 - Od pátku 24. srpna do neděle 26. srpna probíhal v Praze turnaj UNYP Cup, kterého se účastnili i junioři Sokola. Po nepovedených pátečních utkáních šli do play off B, kde se dostali až do finále, ve kterém podlehli Liberci.

Mezinárodní turnaj reprezentací již za týden v Pardubicích!

24. srpen 2018 - V rámci Florbalového festivalu Pardubice bude v hale Dašická probíhat od pátku 31. srpna do 2. září Mezinárodní turnaj reprezentací. Ten se nezadržitelně blíží, vypukne totiž již za sedm dní. Fanoušci se mohou těšit na šest utkání mezinárodní úrovně, tři mužské a tři ženské.

Juniory čeká od pátku UNYP CUP Junior

24. srpen 2018 - Na začátku přípravy na novou sezonu se na konci června pardubičtí junioři zúčastnili Brno Hummel Open Game. Po dvou měsících je čeká další turnaj, tentokrát v Praze s názvem UNYP CUP Junior. Ten se koná od pátku 24. srpna do neděle 26. sprna.

Pardubice rozhodly o své výhře nad Náchodem ve druhé třetině

23. srpen 2018 - Pardubice odjely do Náchoda k druhému zápasu vrcholové části Poháru České pojišťovny posilněné o hráče základní sestavy, kteří v duelu proti Black Angels chyběli. Během prvních tří minut si Sokol vypracoval dvoubrankové vedení, to však ve zbytku třetiny ztratil. Východočeši ale znovu dobře nastoupili do fáze utkání, do 33. minuty si vypracovali tříbrankový náskok, který se nakonec ukázal jako klíčový.

Sokol míří k druhému pohárovému utkání do Náchoda

22. srpen 2018 - Pardubice ve středu pokračují ve vrcholové části Poháru České pojišťovny, k druhému utkání zamíří do Náchoda, kde se střetnou s místním celkem nově hrajícím 1. ligu. Ten v pondělí utrpěl vysokou porážku od Mladé Boleslavi, Pardubice minulý týden v prvním zápase vybojovaly těsnou výhru proti Black Angels.

Pardubice na úvod Poháru přetlačily v přestřelce Black Angels

17. srpen 2018 - Po vítězném Czech Openu přišlo ve čtvrtečním utkání Poháru České pojišťovny rychlé vystřízlivění. V závěru první části stáhl Sokol ztrátu na jeden gól, ve druhé třetině už dokázal otočit skóre ve svůj prospěch. Po srovnání Black Angels v závěru se ale musel strachovat o výsledek, o výhře nakonec rozhodl dvě minuty před koncem Martin Zozulák (1+3), jenž byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání. V sestavě Pardubic se objevili i další dva junioři – Kaluža s Petrželou.

Pardubice slaví zisk zlata z Czech Openu

13. srpen 2018 - Sokol před začátkem přípravy na novou sezonu omladil tým, již v přípravných zápasech se mu dařilo a potvrdil to i nyní na největším mezinárodním florbalovém turnaji Czech Open. V play off udržel tři čistá konta a dokráčel si pro historicky třetí zlaté medaile.

Pardubice míří na Czech Open, budou hrát kategorii PRO

9. srpen 2018 - Pardubický A tým opět po roce zavítá v rámci letní přípravy do hlavního města na Czech Open. Sokol bude hrát v kategorii PRO, zatím se omlazenému kádru v přípravných utkáních daří, dobré výkony tak chce potvrdit i nyní.