Archív článků

Od pondělí 26.4. obnovujeme tréninkovou činnost!

dnes - Od 26.4. začínají opět trénovat naše mládežnická družstva. Tréninky budou probíhat dle veškerých vládních nařízení.

Petr Mocek: Poznal jsem zde hlavně super lidi s velkým zapálením

předevčírem 13:29 - Po třech sezónách u pardubického "A" týmu končí kondiční trenér Petr Mocek. To, jak hodnotí své tříleté působení v klubu, jaké předpoklady by měl mít úspěšný kondiční trenér a zda-li vyroste z malého Péti nový Kim Nilsson, se dozvíte v rozhovoru.

Změny v realizačním týmu „A“ mužstva

22. duben 2021 - Do nové sezóny 2021/2022 vstoupí „A“ tým s obměněným realizačním týmem. Stávajícího hlavního trenéra Martina Zozuláka, asistenta Ladislava Štancla a fyzioterapeutku Kateřinu Levínskou doplní trojice nových tváří!

Ota Černohorský: Trpělivost pomalu dochází. Věřím, že se brzy vrátíme na hřiště

19. duben 2021 - Člen týmu starších žáků, který se společně s jeho spoluhráči musí vypořádávat s on-line a individuálními tréninky. Tím je Ota Černohorský, kterého zároveň čeká přechod do dorostenecké kategorie. Jak se na něj těší, o jeho motivaci, i trénincích s mladším bratrem se rozpovídal v rozhovoru.

Trio Formánek, Kourek a Oubrecht končí v pardubickém „A“ týmu

14. duben 2021 - Ještě před začátkem přípravy na novou sezonu oznámili konec v pardubickém klubu tři hráči. Konkrétně se jedná o dosavadního kapitána Radka Formánka, obránce Václava Oubrechta a útočníka Jana Kourka.

Martin Zozulák: Ukázali jsme, že do Superligy stále patříme

5. duben 2021 - Sezona 2020/2021 je pro pardubické SOKOLY minulostí. Jak hodnotí konečné 11. místo v Livesport Superlize hlavní trenér Martin Zozulák, který si odbyl svou premiéru v pozici hlavního trenéra?

Český florbal rozhodl o ukončení soutěží

18. březen 2021 - Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení všech amatérských soutěží v sezoně 2020/2021. Pro klub SOKOLI Pardubice to znamená, že nejvyšší florbalová soutěž Livesport Superliga se bude hrát v Pardubicích i v příští sezóně.

Poslední utkání základní části vítězně!

8. březen 2021 - SOKOLI dali zapomenout na poslední nepovedené zápasy a poradili si doma s BLACK ANGELS. Touto výhrou si upevnili 11. pozici v tabulce a v play-down vyzvou Otrokovice.

Šance na reparát čeká SOKOLY v neděli proti BLACK ANGELS

5. březen 2021 - Ač je šance na přímou záchranu ztracena, SOKOLI mají stále o co bojovat. Potřebují se naladit zpět do herní pohody po hrozivém zápase na půdě Střešovic a zůstat na jedenáctém místě tabulky Livesport Superligy.

SOKOLI se play-down nevyhnou, prohráli vysoko s Tatranem

4. březen 2021 - Jedině výhra za tři body v dohrávce 16. kola na půdě Tatranu Teka Střešovice by udržela pardubické naděje na desáté místo i do posledního utkání. SOKOLI ale zápas hrubě nezvládli, prohráli vysoko 1:17 a míří do nevyzpytatelných bojů o záchranu.

Základní část směřuje ke konci! SOKOLI vyjedou k utkání s Tatranem

2. březen 2021 - Zápas, který může definitivně určit osud sezóny SOKOLŮ čeká “A” tým ve středu ve Sportovním Centru Řepy. Pro uchování teoretické šance na 10. příčku potřebují zvítězit za tři body.

Fanoušci na Dašické výhru “A” týmu neviděli, také z Chodova s prázdnou

1. březen 2021 - Po dlouhých 146 dnech se v hale na Dašické konečně objevili diváci. Vládní nařízení stále nepovoluje fanouškům návrat do hledišť, ti se tedy objevili na LED obrazovce přímo v hale alespoň virtuálně. K bodům z víkendu to však “A” týmu nepomohlo, prohrál se Spartou i Chodovem.

Náročný a důležitý dvojzápas čeká o víkendu pardubický “A” tým

26. únor 2021 - Dva zápasy s týmy z horní poloviny tabulky čekají “A” tým během následujícího víkendu. V sobotu na Dašickou přijede Sparta a v neděli SOKOLI vyjedou do Prahy k zápasu s Chodovem.

Těsná prohra v důležitém utkání v Liberci

25. únor 2021 - I po dvou týdnech se v odvetě proti Liberci hrálo vyrovnaní utkání, které znovu dopadlo lépe pro soupeře. Ztráta na desátou příčku zůstává pětibodová, SOKOLI tedy před sebou do posledních čtyř utkání mají velkou výzvu.

SOKOLI vyjíždí k dalšímu utkání! Utkají se s Libercem

23. únor 2021 - Přesně dva týdny po domácí prohře s FBC Liberec bude mít “A” tým prostor k odvetě. Ve středu od 20 hodin se rozehraje zápas, který může SOKOLY, v případě výhry, přiblížit k desátému místu.

SOKOLI porazili Hattrick Brno 6:5 po prodloužení

22. únor 2021 - Soustředěný výkon předvedli SOKOLI v zápase proti brněnskému Hattricku. Tři body ztratili až v závěru utkání při hře 5 proti 6, v prodloužení ale rozhodl Savický a “A” tým si připsal šestou výhru v sezóně.

Do Pardubic přijede FBŠ Hummel Hattrick Brno!

19. únor 2021 - Boj o přímou záchranu bude pokračovat v neděli utkáním na Dašické. “A” tým aktuálně na desátou příčku ztrácí čtyři body, potřebuje tedy nutně zvítězit.

SOKOLI prohráli v důležitém utkání s Českou Lípou

19. únor 2021 - Přímý souboj o 10. příčku Livesport Superligy "A" tým nezvládl. Zbytečné chyby a opětovná neefektivita v přesilových hrách stála SOKOLY lepší výsledek. Šanci na reparát bude mít tým Martina Zozuláka již v neděli v dalším důležitém utkání s Hattrickem Brno.

Duo zápasů s tabulkovými sousedy začne “A” tým s Českou Lípou

17. únor 2021 - Dva zápasy, které mohou SOKOLY nasměrovat do klidných vod Livesport Superligy, které zaručují setrvání v nejvyšší soutěži i příští sezónu, se odehrají během následujících dní. Ve čtvrtek od 19 hodin se utkají proti FBC 4CLEAN Česká Lípa.

SOKOLI si po dobrém výkonu body z Vítkovic neodvážejí

14. únor 2021 - Výkon, se kterým může panovat spokojenost. “A“ tým na půdě favorita odehrál velmi dobré utkání a to i přes nenasazení klíčových hráčů. Nakonec však prohrál těsně 5:7.