Archív článků

Jakub Víšek: Chci být klukům k dispozici jak na hřišti, tak mimo něj

24. červenec 2021 - Když se z hráče, který prošel přes mládežnické týmy až do reprezentace a “A" týmu stane trenér. O tom by mohl vyprávět trenér brankářů elitních kategorií Jakub Víšek. O jeho úspěších z pozice hráče, zapojením v Českém Florbalu nebo o jeho velkém časovém vytížení čtěte v rozhovoru.

Dominik Chmelař: Na kolektivních sportech je vždy nejlepší parta kamarádů kolem vás

19. červenec 2021 - V klubu si vyzkoušel vše podstatné. Hru v mládežnických kategoriích, v “A” týmu a také trénování. Řeč je o Dominiku Chmelařovi, který v rozhovoru popisuje své florbalové začátky v časech samého začátku florbalu, vzpomínky na hráčskou kariéru, či práci u dorostenecké kategorie.

Jarmil Paar: Nelituju ani minuty práce ve florbalovém prostředí

11. červenec 2021 - Trenér, manžel, rodič a policista. Tyto všechny role zastává a zvládá nový člen juniorského realizačního týmu Jarmil Paar. O jeho florbalových začátcích, výchově malých florbalistů, či jeho práci mimo florbal čtěte v rozhovoru.

Talenti Křinka a Nezval: Hra v “A” týmu nás posouvá ohromným způsobem

5. červenec 2021 - Zázrační kluci. Megatalenti. Tak by se stručně dalo popsat duo šikulů Petr Křinka a Jan Nezval, kteří během pandemie nakoukli do tréninkového kolotoče “A” týmu. Jak to zvládali, zda jim pomohla akademie a jak vzpomínají na svoje mladší florbalová léta se dozvíte v rozhovoru.

Martin Zozulák hodnotí první část letní přípravy "A" týmu

2. červenec 2021 - První část letní přípravy má za sebou náš elitní tým mužů. Jak byl s její průběhem spokojen hlavní trenér Martin Zozulák se dozvíte v rozhovoru níže.

Odchod kapitána, srdcaře a lídra. Radek Formánek se loučí

1. červenec 2021 - V následující sezoně nebude v pardubickém „A“ týmu pokračovat jeho kapitán a srdce kabiny Radek Formánek. Borec, kterému nikdo neřekne jinak než Foro se rozhodl ukončit svoji florbalovou kariéru na nejvyšší úrovni a nyní se bude věnovat pouze hobby hraní.

Podmínky účasti na přípravném utkání proti SKV

14. červen 2021 - Třetí přípravné utkání čeká ve čtvrtek 17.6 pardubický "A" tým. Do sportovní haly Dašická dorazí tým z pražských Vinohrad - TJ Sokol Královské Vinohrady. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci kolem COVID-19 naleznete v článku níže podmínky k účasti na utkání.

Hraj florbal na nejvyšší úrovni! Zapoj se do SOKOLSKÉ VÝZVY 2021!

10. červen 2021 - Máš ambice hrát florbal na nejvyšší úrovni? Chceš se zlepšovat jako sportovec, florbalista i jako člověk? Chceš prožít jeden den v Superligovém klubu? Pak je SOKOLSKÁ VÝZVA určená právě pro tebe. Třetím rokem veřejně otevíráme možnost prosadit se do všech našich elitních týmů včetně mužského A týmu - dorostenci, junioři a muži.

Projekt FLORBALOVÉ AKADEMIE je opět po roce ZPĚT!

9. červen 2021 - Po roční odmlce, způsobené koronavirovou krizí, je klubový projekt florbalové akademie zpět! Ten vznikl na podporu talentované mládeže, pod hlavičkou pardubického klubu započne v příští sezoně již šestý ročník a zařazeni jsou do něj ti nejtalentovanější hráči z mladších a starších žáků.

Matyáš Velc přestupuje do Pardubic!

6. červen 2021 - Po hostování v pardubickém dresu se Matyáš Velc stává hráčem SOKOLI Pardubice!

„A“ tým na startu společné fáze letní přípravy na sezonu 2021/2022

26. květen 2021 - Hráči pardubického „A“ týmu se po 6 týdnech individuálních plánů sešli k začátku společné fáze letní přípravy na sezonu 2021/2022. Její plán a složení hráčského kádru nastínil hlavní trenér Martin Zozulák. Na co bude v přípravě klást důraz kondiční trenér Ondřej Almaši se dozvíte v přiloženém videu!

SOKOLI HLEDAJÍ SOKOLY: Noví členové trénují v květnu a červnu ZDARMA!

10. květen 2021 - V rámci náborové kampaně „SOKOLI HLEDAJÍ SOKOLY“ nabízíme všem novým členům našeho klubu trénování v měsíci květnu a červnu zdarma. Tréninky probíhají dle platných nařízení ve venkovním areálu Na Olšinkách. Souhrn nejdůležitějších informací naleznete v článku níže.

Od pondělí 26.4. obnovujeme tréninkovou činnost!

6. květen 2021 - Od 26.4. začínají opět trénovat naše mládežnická družstva. Tréninky budou probíhat dle veškerých vládních nařízení.

Petr Mocek: Poznal jsem zde hlavně super lidi s velkým zapálením

5. květen 2021 - Po třech sezónách u pardubického "A" týmu končí kondiční trenér Petr Mocek. To, jak hodnotí své tříleté působení v klubu, jaké předpoklady by měl mít úspěšný kondiční trenér a zda-li vyroste z malého Péti nový Kim Nilsson, se dozvíte v rozhovoru.

Změny v realizačním týmu „A“ mužstva

22. duben 2021 - Do nové sezóny 2021/2022 vstoupí „A“ tým s obměněným realizačním týmem. Stávajícího hlavního trenéra Martina Zozuláka, asistenta Ladislava Štancla a fyzioterapeutku Kateřinu Levínskou doplní trojice nových tváří!

Ota Černohorský: Trpělivost pomalu dochází. Věřím, že se brzy vrátíme na hřiště

19. duben 2021 - Člen týmu starších žáků, který se společně s jeho spoluhráči musí vypořádávat s on-line a individuálními tréninky. Tím je Ota Černohorský, kterého zároveň čeká přechod do dorostenecké kategorie. Jak se na něj těší, o jeho motivaci, i trénincích s mladším bratrem se rozpovídal v rozhovoru.

Trio Formánek, Kourek a Oubrecht končí v pardubickém „A“ týmu

14. duben 2021 - Ještě před začátkem přípravy na novou sezonu oznámili konec v pardubickém klubu tři hráči. Konkrétně se jedná o dosavadního kapitána Radka Formánka, obránce Václava Oubrechta a útočníka Jana Kourka.

Martin Zozulák: Ukázali jsme, že do Superligy stále patříme

5. duben 2021 - Sezona 2020/2021 je pro pardubické SOKOLY minulostí. Jak hodnotí konečné 11. místo v Livesport Superlize hlavní trenér Martin Zozulák, který si odbyl svou premiéru v pozici hlavního trenéra?

Český florbal rozhodl o ukončení soutěží

18. březen 2021 - Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení všech amatérských soutěží v sezoně 2020/2021. Pro klub SOKOLI Pardubice to znamená, že nejvyšší florbalová soutěž Livesport Superliga se bude hrát v Pardubicích i v příští sezóně.

Poslední utkání základní části vítězně!

8. březen 2021 - SOKOLI dali zapomenout na poslední nepovedené zápasy a poradili si doma s BLACK ANGELS. Touto výhrou si upevnili 11. pozici v tabulce a v play-down vyzvou Otrokovice.