Archív článků

SOKOLI odkládají utkání s Chodovem

předevčírem 9:53 - Mužský "A" tým musí odložit nedělní utkání s pražským Chodovem. Důvodem je nákaza COVID-19 v pardubické kabině.

SOKOLI berou z televizního utkání bod

13. ledna 2022 - Vyrovnané utkání plné zvratů mohli diváci vidět na ČT sport a v hale na Dašické. To došlo až do prodloužení, ve kterém rozhodl hostující Stránský a přisoudil SOKOLŮM bod.

SOKOLI se v televizním utkání utkají s Libercem

11. ledna 2022 - Také podruhé v sezóně uvidí zápas “A” týmu s Libercem diváci na ČT Sport. Tradičně vyhecovaný zápas se odehraje v pondělí na Dašické.

Z Ostravy se SOKOLI vrací bez bodu

9. ledna 2022 - Vyrovnaný zápas s týmem FBC Ostrava SOKOLI ztratili v druhé polovině utkání a nakonec prohráli 5:9.

Martin Zozulák a Jakub Burian zpátky v pardubickém dresu

9. ledna 2022 - Pardubický florbal hlásí velké návraty. Kádr A týmu posílí dvě staronové posily – Martin Zozulák a Jakub Burian. „Tenhle krok jsme měli připravený už na prosinec. Důvodem bylo mládí celého týmu a chybějící zkušení hráči, což Martin i Kuba rozhodně jsou. Věřím, že na hřišti to ukážou, očekávám od nich hlavně klid a zkušenost do kabiny. Co se týče hry, mají za sebou oba velkou porci zápasů, a to, co zatím předvedli v tréninku, se jeví dobře,“ těší se hlavní trenér Milan Koubek.

SOKOLI vyjedou do daleké Ostravy

6. ledna 2022 - Páteční večer přinese další utkání Livesport Superligy. “A" tým se utká s ostravským FBC, které v prvním vzájemném zápase dokázal porazit 8:4.

SOKOLI na favorita nestačili

5. ledna 2022 - “A” tým v zápase s lídrem tabulky potvrdil stoupající tendenci výkonů, na tým Tatranu to ale nestačilo a prohrál 4:8.

Na Dašickou přijede lídr Livesport Superligy

3. ledna 2022 - Při aktuálním tabulkovém postavení není těžší soupeř, se kterým by se SOKOLI mohli utkat, než Tatran Střešovice. “A” tým se stoupající formou má soupeři za poslední zápasy co vracet, pokusí se o to v neděli na Dašické.

Perfektní víkend pro SOKOLY

1. ledna 2022 - 2 zápasy, 6 bodů, kladné skóre +9. To je definice perfektního víkendu, který zažil pardubický “A” tým. V pátek si vyšlápl na favorizovanou Spartu, v neděli v důležitém boji se soupeřem z chvostu tabulky dominantně dokráčel k vítězství.

A tým čeká po reprezentační pauze dvojzápas na Dašické. Přijede Sparta a SKV.

20. prosince 2021 - Téměř měsíc dlouhá pauza od Superligového florbalu je u konce! Pardubice znovu ožijí florbalem, SOKOLI čeká dvojzápas s pražskými soupeři. V pátek se utkají se Spartou, v neděli s SKV.

A TÝM PŘEBÍRÁ JAKO HLAVNÍ TRENÉR MILAN KOUBEK

16. prosince 2021 - Vedení pardubického klubu přichází po reprezentační pauze s důležitou změnou. Už do zápasů se Spartou a SKV povede pardubické SOKOLY staronový hlavní kouč Milan Koubek. Ten tak v čele mužského týmu střídá Martina Zozuláka.

Využijte naší nabídky a zajistěte si s předstihem vstupenky na Superfinále!

15. prosince 2021 - Zajistěte si u nás s předstihem vstupenky na Superfinále 2022 - zápasy, které rozhodnou o mistrovi nejvyšší mužské a ženské Superligy.

Ondřej Šveřepa: Baví mě přicházet s novými nápady

13. prosince 2021 - Nadějný kameraman, velký milovník cestování a zámořské NHL. To je Ondřej Šveřepa, který stojí za videotvorbou SOKOLŮ. V rozhovoru popsal jeho práci, přiblížil, co ho na ní baví a věnoval se i mužskému hobby týmu, jehož je členem.

Josef Štorek: To nejlepší, co může trenér vidět, jsou spokojení hráči po tréninku

9. prosince 2021 - Nadšený rodič, který se postupem času stal trenérem mládežnických kategorií. Aktuálně trenér starších žáků a aktivní běžec. To je Josef Štorek, který v rozhovoru vypráví proč se nevydal směrem hokejbalu, jaké zkušenosti za čtyři roky ve florbalovém prostředí sbírá, či o své běžecké vášni.

SOKOLI v Mladé Boleslavi vysoko prohráli

2. prosince 2021 - Další vysokou prohru zaznamenal “A" tým v utkání v Mladé Boleslavi. Domácí SOKOLŮM udělili lekci z produktivity a zvítězili vysoko 16:2.

Naposledy před repre pauzou. SOKOLI se vydají do Mladé Boleslavi

27. listopadu 2021 - Zkouškou z řádu nejtěžších projde “A” tým v posledním zápase před reprezentační pauzou. K zápasu 17. Kola Livesport Superligy vyjede do Mladé Boleslavi, kde změří síly s místním týmem.

Ladislav Štancl: Musíme se posouvat dál a nedělat kroky zpět

25. listopadu 2021 - Po třech sezónách u “A” týmu se Ladislav Štancl vrátil k mládežnické kategorii. Přesněji k nejstarší z mládežnických, stal se trenérem juniorského týmu. Jak vnímá rozdíly juniorského a mužského florbalu, povedenou kvalifikaci, ale také nepovedený vstup do základní části popisuje v rozhovoru.

Debakl pro “A” tým v důležitém zápase v Otrokovicích

24. listopadu 2021 - Hrozivý výkon předvedl “A” tým v zápase v Otrokovicích. V utkání, ve kterém SOKOLI pomýšleli na tři body v důležité záchranářské bitvě, schytali ostudný debakl 2:13.

Klíčový zápas sezony je tu. SOKOLI vyjedou do Otrokovic

21. listopadu 2021 - Po nevydařeném zápase na půdě Hattricku Brno má “A” tým výbornou příležitost k nápravě. Utkají se s dalším tabulkově vyrovnaným soupeřem, Otrokovicemi.

Móda, která ničí zdraví sportovců. Sokoli startují kampaň proti orálnímu a žvýkacímu tabáku

19. listopadu 2021 - #NEŽVÝKEJ! Jednoduchá výzva charakterizující projekt, se kterým přichází klub SOKOLI Pardubice. Nejde o žvýkačky, ale o takzvaný orální nebo žvýkací tabák (neboli non-smoking tobacco, Snuss či NST), který se prodává ve formě malých pytlíčků naplněných tabákem. Velkou módou je žvýkání tabáku například ve Švédsku nebo v Americe, a to zejména v kolektivních sportech. V Česku se tento trend objevil v posledních několika letech a nabývá na síle, což je něco, co se nám nelíbí.