Archív článků

Junior Sokol Cup opět bavil. Letošního ročníku se v Tipsport areně zúčastnilo 73 týmů

19. září 2017 - Florbalový víkend v Tipsport areně nebyl pouze o superligových zápasech mužů. V průběhu dvou dnů se na ploše multifunkční areny vystřídalo 73 týmů z celé republiky v rámci mládežnického turnaje Junior Sokol Cup.

Nepříjemný soupeř z České Lípy poražen. Sokol si připsal čtvrtou výhru v řadě

17. září 2017 - Pardubičtí florbalisté prožívají historicky nejlepší vstup do sezóny. Ve čtvrtém utkání ročníku 2017/2018 si připsali čtvrtou výhru, když nováčka z České Lípy porazili ve fyzicky velmi náročném zápase 7:5.

Znojmo padlo, divácký rekord odolal. Sokol má třetí výhru v sezóně

16. září 2017 - Pardubičtí florbalisté si před zraky 2 222 diváků připsali v Tipsport areně třetí výhru ve třetím utkání sezóny. Znojmo porazili v atraktivním duelu 10:5 a na začátku ročníku jsou tak stále stoprocentní.

Florbalový svátek v areně je tu! Sokol útočí na důležité body i divácký rekord

14. září 2017 - Po dvou úvodních výhrách čeká pardubické florbalisty každoroční sláva. Superligový florbal se totiž ve městě perníku stěhuje z haly na Dašické do desetitisícové Tipsport areny. V multifunkčním stánku se bude Sokol o víkendu pokoušet zlomit soupeře ze Znojma a České Lípy a také pokořit divácký rekord na zápase základní části.

Důležité informace o vstupenkách na utkání v Tipsport areně

12. září 2017 - Do našeho speciálního utkání v multifunkční Tipsport areně, ve kterém budeme útočit na divácký rekord, zbývá už jen pár dní a my pro vás máme pár informací, které by se vám mohli hodit při nákupu vstupenek.

Fantastický pardubický start! Sokol na úvod přehrál střešovický Tatran i nováčka z Ústí

3. září 2017 - Dva zápasy, dvě výhry. Takovou bilancí se pardubičtí florbalisté mohli po úvodních dvou kolech pyšnit naposledy v sezóně 2013/2014. Historie se však nyní opakuje a Sokol se po výhrách nad Tatranem Střešovice a Ústím nad Labem ujal dočasného vedení v Tipsport Superlize.

Ostrý začátek! A tým vyzve v prvním kole florbalovou legendu ze Střešovic

31. srpen 2017 - Měsíce čekání jsou u konce. Svěřenci trenéra Milana Koubka zítra vstoupí do další sezóny Tipsport Superligy. A hned na začátek je rozhodně nečeká nic jednoduchého, na Dašické se totiž střetnou se střešovickým Tatranem.

Nábor nových členů do mládežnických kategorií pro sezónu 2017/2018

31. srpen 2017 - V prvním školním týdnu proběhne v nafukovací hale na Sokole tradiční nábor nových členů do mládežnických kategorií pardubického florbalového klubu.

Vše, co byste měli vědět před začátkem sezóny 2017/2018

30. srpen 2017 - 1. září. Toto datum letos nemají v kalendáři vyznačené všichni školou povinní, ale především florbaloví fanoušci. Už v pátek se totiž znovu roztočí kolotoč s názvem Tipsport Superliga, do kterého naskočí opět i florbalisté pardubického Sokola. I když se v Pardubicích nekonala tak výrazná škatulata jako před rokem, k několika změnám přece jenom došlo. Zde je souhrn všeho podstatného, co byste měli před začátkem sezóny vědět.

Informace o vstupném, předprodeji a ticketingu pro sezónu 2017/2018

29. srpen 2017 - V rámci zvyšování komfortu a servisu pro naše fanoušky zavádíme od nové sezóny několik změn, které se týkají vstupného na domácí zápasy. Od ročníku 2017/2018 bude možné zakoupit vstupenky a permanentky v online předprodeji přímo na konkrétní místa v hale na Dašické.

Pardubický florbal má nového hlavního partnera. Stala se jím společnost Hytex Production s.r.o.

16. srpen 2017 - Během letní přípravy se nám podařilo navázat spolupráci se společností Hytex Production s.r.o., která se stala pro sezónu 2017/2018 novým hlavním partnerem našeho klubu.

Soutěž pro pardubické fanoušky. Sdílej originální fotografii a vyhraj iPad!

14. srpen 2017 - Sokol odehraje 16. září tradiční zápas v Tipsport areně a právě v tomto utkání bude útočit na rekord v divácké návštěvnosti. Měsíc před utkáním proti Znojmu navíc spouštíme soutěž, na jejíhož vítěze čeká zbrusu nový Apple iPad.

Sokol čeká na Czech Openu kategorie PRO. Naváže v ní na medailové úspěchy?

13. srpen 2017 - Po loňské premiérové účasti v elitní kategorii čeká pardubický A tým na letošním turnaji Czech Open kategorie PRO. V té v rozmezí let 2013 až 2015 posbíral Sokol kompletní medailovou sbírku.

Chcete poznat, jak funguje sportovní organizace? Připojte se k nám a staňte se členem týmu dobrovolníků

13. srpen 2017 - V rámci rozšiřování našeho organizačního týmu pokračujeme v náboru členů do týmu dobrovolníků. Jeho členové se budou mimo jiné podílet na pořádání superligových utkání mužů a nahlédnou pod pokličku fungování sportovního klubu.

Odchod z kádru A týmu. Dominik Bartoš přestupuje do pražské Sparty

11. srpen 2017 - Svěřence trenérů Milana Koubka a Ondřeje Vichra čeká příští týden v Praze tradiční turnaj Czech Open. Už na něm se však bude muset Sokol obejít bez talentovaného obránce Dominika Bartoše, který přestoupil do týmu pražské Sparty.

Olympijský park nahradí v Pardubicích Sportovní Park. Jeho součástí budeme i my!

11. srpen 2017 - Během loňské olympiády v Riu navštívilo Olympijský Park Pardubice téměř 400 tisíc lidí. Letos na oblíbenou akci naváže v parku Na Špici Sportovní Park Pardubice. Od 12. do 20. srpna si budou moci návštěvníci vyzkoušet desítky sportů a nedílnou součástí akce bude také náš klub.

Ohlédnutí šéftrenéra mládeže Ladislava Štancla za turnajem Prague Games

18. červenec 2017 - Minulý týden se v Praze uskutečnil čtrnáctý ročník největšího mládežnického turnaje na světě – Prague Games. Pardubický klub vyslal do českého hlavního města čtyři chlapecké týmy a mládežnický šéftrenér Ladislav Štancl se nyní ohlíží za jejich výkony a celkovou atmosférou na turnaji.

Florbal míří na Světové hry do Polska. Vyrazit můžete i vy!

11. červenec 2017 - Světové hry jsou druhou největší multisportovní událostí na světě a konají se jednou za čtyři roky. Pořadatelství v roce 2017 získala nedaleká Vratislav a vůbec poprvé se zde jako medailový sport představí také florbal. Český florbal nabízí fanouškům možnost nákupu vstupenek a cesty na závěrečné dny turnaje.

A tým má za sebou první část přípravy. Zakončil ji šestým místem na turnaji Bohemia Trophy

4. červenec 2017 - Hráči superligového A týmu si mohou úvodní fázi letní přípravy odškrtnout jako splněnou. Nabírání fyzických sil proložily dva turnaje – pardubický Sokol Cup a prestižní Bohemia Trophy. Právě druhý turnaj udělal za první částí přípravy pomyslnou tečku.

Chci týmu pomoci k co nejlepšímu výsledku, říká nová pardubická posila Jan Bílý

27. červen 2017 - Má za sebou úžasnou hokejbalovou kariéru, během níž posbíral kompletní medailovou sbírku z mistrovství světa a vyhrál českou extraligu. Nyní se pětadvacetiletý Jan Bílý pokusí prorazit ve sportu s děrovaným míčkem, stal se totiž novou akvizicí florbalistů pardubického Sokola.