Archív článků

Superligový start je tu. Pardubičtí SOKOLI vstupují do patnácté sezony mezi elitou

9. září 2021 - Od posledního ligového utkání pardubických florbalistů uplynulo už půl roku. Dlouhé čekání je nyní u konce a mladý výběr hlavního trenéra Martina Zozuláka vstupuje do dalšího boje mezi českou špičkou - s obměněným kádrem a konečně i s podporou tradičně skvělého publika v zádech.

“A” tým má nového kapitána!

4. září 2021 - Po konci Radka Formánka, dosavadního kapitána “A” týmu, musel být do nové sezóny zvolen nový kapitán. Stal se jím Přemek Pakosta. Asistentem mu bude Lukáš Prix.

Jeden klub, jedna rodina. Startuje nikdy nekončící kampaň Společně rosteme

1. září 2021 - Rok 2021 byl a stále je z mnoha pohledů jedinečný, což platí i pro pardubický florbal. Náš klub se vrací do života, na který byl zvyklý před vypuknutím koronavirové pandemie, během níž jsme si spoustu věcí uvědomili. Na ničem jiném nám nezáleží tolik, jako na návratu dětí zpět do normálního fungování a jejich zdravém sportovním i osobnostním rozvoji. To vše zastřešuje naše dlouhodobá filozofie, která teď dostala konkrétní podobu a název - Společně rosteme.

„A“ tým na startu společné fáze letní přípravy na sezonu 2021/2022

26. květen 2021 - Hráči pardubického „A“ týmu se po 6 týdnech individuálních plánů sešli k začátku společné fáze letní přípravy na sezonu 2021/2022. Její plán a složení hráčského kádru nastínil hlavní trenér Martin Zozulák. Na co bude v přípravě klást důraz kondiční trenér Ondřej Almaši se dozvíte v přiloženém videu!

SOKOLI HLEDAJÍ SOKOLY: Noví členové trénují v květnu a červnu ZDARMA!

10. květen 2021 - V rámci náborové kampaně „SOKOLI HLEDAJÍ SOKOLY“ nabízíme všem novým členům našeho klubu trénování v měsíci květnu a červnu zdarma. Tréninky probíhají dle platných nařízení ve venkovním areálu Na Olšinkách. Souhrn nejdůležitějších informací naleznete v článku níže.

Petr Mocek: Poznal jsem zde hlavně super lidi s velkým zapálením

5. květen 2021 - Po třech sezónách u pardubického "A" týmu končí kondiční trenér Petr Mocek. To, jak hodnotí své tříleté působení v klubu, jaké předpoklady by měl mít úspěšný kondiční trenér a zda-li vyroste z malého Péti nový Kim Nilsson, se dozvíte v rozhovoru.

Trio Formánek, Kourek a Oubrecht končí v pardubickém „A“ týmu

14. duben 2021 - Ještě před začátkem přípravy na novou sezonu oznámili konec v pardubickém klubu tři hráči. Konkrétně se jedná o dosavadního kapitána Radka Formánka, obránce Václava Oubrechta a útočníka Jana Kourka.

Posila pro "A" tým! Na hostování přichází Matyáš Velc!

9. leden 2021 - Velmi zajímavou posilou získal před náročným lednovým program pardubický "A" tým. Z pražské Sparty putuje na východ Čech talentovaný Matyáš Velc!

UTKÁNÍ PROTI LIBERCI A OSTRAVĚ ODLOŽENA!

1. leden 2021 - Z důvodu pozitivních testů na COVID-19 v pardubické kabině jsou původně naplánovaná utkání proti FBC Liberec a FBC ČPP Ostrava odložena.

SOKOLY PŘED RESTARTEM LIVESPORT SUPERLIGY POSÍLÍ TOMÁŠ KUCHARIČ

20. listopad 2020 - Do pardubického kádru míří na krátkodobé hostování znojemské ofenzivní eso. Sokolský dres bude v prosinci oblékat jejich dlouhodobě nejproduktivnější hráč, Tomáš Kucharič. „Program, který nás v prosinci čeká bude velmi náročný, a proto se snažíme na toto období posílit a náš kádr rozšířit,“ vysvětluje novou posilu trenér Sokolů Pardubice Martin Zozulák.

DVA SOKOLI MÍŘÍ NA ZKUŠENOU DO VÄXJÖ VIPERS!

24. říjen 2020 - Martin Haleš a Adam Šmíd jako první SOKOLI v historii klubu přestupují do švédské nejvyšší soutěže SSL! „Stejně jako ostatní superligové kluby jsme chtěli využít současné situace v naší zemi a pokusit se domluvit našim hráčům zajímavé zahraniční angažmá. Poptal jsem několik zahraničních klubů, s kterými jsem tuto možnost diskutoval. Nakonec jsme se finálně domluvili s Växjö Vipers,“ prozradil detaily generální manažer klubu SOKOLI Pardubice Martin Zozulák.

SOKOLI VSTUPUJÍ DO NOVÉHO ROČNÍKU LIVESPORT SUPERLIGY

17. září 2020 - V pátek 18. září SOKOLI Pardubice konečně vletí do letošního ročníku florbalové Livesport Superligy. Po dvou odložených zápasech se pardubičtí florbalisté střetnou s pražskou Spartou. Mladý tým povede do boje poprvé v Superlize hlavní trenér Martin Zozulák, asistovat mu bude Ladislav Štancl „Všichni se na první zápasy už neskutečně těšíme. Příprava byla dlouhá. Cítíme, že jsme letos jasným outsiderem a spousta lidí nás dopředu odepisuje, my ale chceme všem ukázat, že Pardubice skutečně do Superligy patří,“ říká trenér A týmu a generální manažer klubu v jedné osobě Martin Zozulák.

Začátek tréninků mládeže bude podle plánu

30. srpen 2020 - V pátek odpoledne bylo krajskou hygienickou stanicí rozhodnuto o tom, že náš A tým mužů musí do preventivní dvoutýdenní karantény. Podle dostupných informací, které nám byly poskytnuty, se opatření vztahují výhradně na hráče A týmu, kteří se účastnili tréninku a byli v přímém kontaktu s nakaženým spoluhráčem. Tato preventivní karanténa se tedy na ostatní trenéry a hráče v klubu nevztahuje.

Přecházíme na novou verzi Členské sekce!

29. červen 2020 - Již zítra po obědě bude na pár hodin nedostupná Členská sekce. Důvodem je migrace veškerých dat do nové verze, která v sobě skrývá několik novinek.

Pardubičtí SOKOLI navazují spolupráci s mentálním koučem Davidem Vavruškou!

22. červen 2020 - Nejen pro hráče A týmu, ale i pro ostatní elitní kategorie, trenéry a rodiče, bude určena další spolupráce s mentálním koučem Davidem Vavruškou. Že vám toto jméno něco říká? Ano, jedná se o úspěšného fotbalového trenéra, který je majitelem trenérské profi licence UEFA Pro Licence. V našich luzích a hájích trénoval během své dosavadní trenérské kariéry kluby jako Příbram, Opavu, FK Teplice, Viktorii Žižkov nebo Slovan Liberec, se kterým v roce 2015 zvítězil v Českém poháru. Nyní působí jako šéftrenér mládeže ve fotbalovém klubu v Mladé Boleslavi

SOKOLI vyráží na turnaj Prague Challenge 2020!

18. červen 2020 - Mužský A tým nastoupí o nadcházejícím víkendu 19. - 21.6. ke třem zápasům, v nichž se utká s týmy z 1. ligy mužů a také Superligy!

PARDUBICKÁ BRANKÁŘSKÁ OPORA JAKUB LEVÍNSKÝ KONČÍ. ZASTAVILA HO ZRANĚNÍ RAMEN.

17. duben 2020 - Stálice pardubického brankoviště od roku 2012, odchovanec klubu a v neposlední řadě akademický mistr světa Jakub Levínský se rozhodl ukončit florbalovou kariéru. „O konci v pardubickém áčku už jsem chvíli uvažoval, hlavně vzhledem ke zranění, které se mi znovu obnovilo. Doléčení, které bude asi na delší dobu, rozhodlo o tom, že už moc důvodů pro setrvání není,“ vysvětluje sedmadvacetiletý gólman.

VELKÉ LOUČENÍ LEGENDY. MARTIN ZOZULÁK KONČÍ HRÁČSKOU KARIÉRU.

2. duben 2020 - Bez nadsázky se dá říct, že končí velká éra pardubického florbalu, Martin Zozulák se rozhodl pověsit hokejku na hřebík a do další sezóny se SOKOLI už nenastoupit. „Rozhodování to pro mě bylo samozřejmě strašně těžké, protože florbal je obrovský kus mého života. Ale po letošní sezoně jsem došel k závěru, že to vše bylo sice krásné, ale bylo toho dost a nastal ten pravý čas, kdy bych měl svojí kariéru ukončit,“ říká nejúspěšnější pardubický hráč.

Informace k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu

11. březen 2020 - Reagujeme na situaci ohledně rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu konání akcí nad 100 osob a rozhodnutí Českého florbalu o konání jednotlivých zápasů a turnajů.

Valná hromada florbalového oddílu Sokol Pardubice

19. únor 2020 - Výkonný výbor oddílu florbalu při T.J. Sokol Pardubice I vyhlašuje termín konání řádné valné hromady. Valná hromada oddílu se uskuteční v neděli 1.3.2020 od 19:15 hodin v zasedací místnosti sportovní haly Dašická.