Archív článků

SOKOLI vstupují do Poháru Českého Florbalu!

12. srpen 2021 - Již dnes večer vstoupí do dalšího ročníku Poháru Českého Florbalu pardubičtí SOKOLI. Po dohodě elitních trenérů klubu se ovšem v Jaroměři nepředstaví "A" tým, ale příležitost nakouknout do dospělého florbalu dostanou pardubičtí junioři.

Podmínky účasti na přípravném utkání proti SKV

14. červen 2021 - Třetí přípravné utkání čeká ve čtvrtek 17.6 pardubický "A" tým. Do sportovní haly Dašická dorazí tým z pražských Vinohrad - TJ Sokol Královské Vinohrady. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci kolem COVID-19 naleznete v článku níže podmínky k účasti na utkání.

Matyáš Velc přestupuje do Pardubic!

6. červen 2021 - Po hostování v pardubickém dresu se Matyáš Velc stává hráčem SOKOLI Pardubice!

Od pondělí 26.4. obnovujeme tréninkovou činnost!

6. květen 2021 - Od 26.4. začínají opět trénovat naše mládežnická družstva. Tréninky budou probíhat dle veškerých vládních nařízení.

Změny v realizačním týmu „A“ mužstva

22. duben 2021 - Do nové sezóny 2021/2022 vstoupí „A“ tým s obměněným realizačním týmem. Stávajícího hlavního trenéra Martina Zozuláka, asistenta Ladislava Štancla a fyzioterapeutku Kateřinu Levínskou doplní trojice nových tváří!

Český florbal rozhodl o ukončení soutěží

18. březen 2021 - Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení všech amatérských soutěží v sezoně 2020/2021. Pro klub SOKOLI Pardubice to znamená, že nejvyšší florbalová soutěž Livesport Superliga se bude hrát v Pardubicích i v příští sezóně.

Rozpis utkání do konce základní části Livesport Superligy

27. leden 2021 - Pěkně nabitý program čeká o nadcházejících týdnech náš "A" tým. Ten musel některá utkání z důvodu nákazy koronavirem odložit a tak ho nyní čeká slušná porce "špílů". Konkrétně 13 zápasů ve 37 dnech!

UTKÁNÍ PARDUBICKÝCH SOKOLŮ SE ODKLÁDAJÍ. DNEŠNÍ TESTOVÁNÍ ODHALILO 9 NOVÝCH PŘÍPADŮ

15. leden 2021 - Testování pardubického "A" týmu na přítomnost nemoci Covid-19 odhalilo při pátečním testování 9 nových případů.

Do nové sezóny vylepšujeme systém klubového vzdělávání!

29. září 2020 - Již řadu let se snažíme vzdělávat nejen trenéry, ale také hráče a rodiče, pro které máme vždy připravené semináře či přednášky s odborníky, se kterými spolupracujeme. I pro tuto sezónu jsou tak naplánované vzdělávací akce pro naše členy z jednotlivých oblastí, které se prolínají sportovní výchovou dětí, sportovním výkonem či lidského fungování mimo sport. Novinkou se nové nastavení interního klubového vzdělávání, které dostává pozměněný řád a ucelenější podobu pro všechny zájemce a účastníky. „Klubové vzdělávání je pro nás velice důležité a naší snahou je, abychom systematicky vzdělávali všechny skupiny, které tvoří sportovní klub, nejen klubové trenéry, proto je letos kladen větší důraz na to, abychom i pro rodiče a ostatní členy připravili zajímavé vzdělávací akce na témata, která jsou v rozvoji důležitá a zároveň zajímavá“, popisuje klubový šéftrenér Ladislav Štancl

Zdravotní prohlídky do sezóny 2020/2021

24. srpen 2020 - Stejně jako v minulých letech platí povinnost pro každého člena mít platnou zdravotní prohlídku.

CHCEME ZNÁT VÁŠ NÁZOR!

24. červen 2020 - Rádi bychom od vás získali zpětnou vazbu ohledně fungování klubu tak, abychom naši činnost mohli neustále posouvat a zlepšovat.

TRENÉRSKÁ ZMĚNA. NOVÝM TRENÉREM MUŽŮ JE MARTIN ZOZULÁK

6. duben 2020 - Martin Zozulák přebírá místo hlavního trenéra ʺAʺ týmu mužů pro superligovou sezonu 2020/2021. „Vždy je nutné posoudit všechny faktory a podmínky, které florbalový TOP tým generuje a je nutné je zajistit. Výbor oddílu jednoznačně souhlasil s návrhem, aby družstvo převzal jako hlavní trenér Martin Zozulák. Shodli jsme se na nutnosti dát družstvu nový impuls, zkusit směřovat tým trochu jinak. Martin bude zároveň pokračovat i v pozici GM klubu, bere na sebe nyní ale i přímou odpovědnost za fungování a výsledky A týmu. V rámci nového vedení klubu se některé jeho odpovědnosti přesunou na další členy výboru,“ okomentoval změnu na lavičce Sokolů předseda klubu Vít Drašar.

ZMĚNA VE VEDENÍ KLUBU – PŘICHÁZEJÍ ČTYŘI NOVÉ TVÁŘE

27. březen 2020 - Pardubický florbalový klub rozšiřuje své vedení o čtveřici jmen. K užší spolupráci s klubem přichází do výkonného výboru Milan Koubek, Jan Černohorský, Jan Cakl a Jakub Burian. „V současné situaci chceme a potřebujeme rozšířit vedení klubu. Jedním z důvodů je samozřejmě reakce na odchod Petra Musila. Druhým důvodem, pro mě osobně důležitějším, je dlouhodobá potřeba zapojení nových lidí, kteří nám pomohou některé věci vnímat a nastavit jinak a lépe,“ vysvětluje generální manažer klubu Martin Zozulák.

Zájezd pro fanoušky na finále Poháru České pojišťovny

8. leden 2019 - Po semifinálové výhře nad FBC Ostrava se Sokol Pardubice poprvé v historii probojoval do finále Poháru České pojišťovny. Finále se uskuteční ve středu 16.1.2019 od 17:00 v Olomouci proti tradičnímu soupeři - FBC Liberec. Na toto výjimečné utkání pořádá pardubický klub zájezd pro všechny fanoušky a příznivce klubu.

Bude Martin Zozulák znovu zvolen jedním z nejlepších?

20. leden 2015 - I letos proběhne na začátku roku tradiční vyhlášení ankety „Nejlepší sportovci Pardubicka“, tentokrát z kalendářní rok 2014. Dekorování nejlepších sportovců regionu proběhne letos v úterý 20. ledna 2015 od 18:00 hod. v Kulturním domě Hronovická. Organizátorem anket je Město Pardubice ve spolupráci s Pardubickou sportovní organizací, pořadatelství slavnostního vyhlášení se ujala opět agentura Remoex CZ.

Ježíšek klepe na dveře, aneb jdeme s módou.

24. listopad 2014 - GymSack s klubovými motivy za 240Kč.

Vyfoť se jak nás sleduješ v TV! Další soutěž pro fanoušky je tu

3. listopad 2014 - V minulém TV utkání proti Liberci se kromě hráčů předvedli také fanoušci. Za skvělou atmosféru v hale se jim vedení klubu chce nyní odvděčit. Možnost vyhrát dárkový balíček klubových předmětů má každý fanoušek pardubického florbalu.

Pardubický florbal má nového generálního sponzora. Stala se jím společnost Pražská plynárenská, a. s

16. září 2014 - Pětileté období, kdy byl Sokol Pardubice bez generálního sponzora, je u konce. Východočeský klub navázal spolupráci se silným partnerem a do nové sezóny jde s oficiálním názvem Sokol PPAS Pardubice.