Archív článků

Poslední utkání základní části vítězně!

8. březen 2021 - SOKOLI dali zapomenout na poslední nepovedené zápasy a poradili si doma s BLACK ANGELS. Touto výhrou si upevnili 11. pozici v tabulce a v play-down vyzvou Otrokovice.

SOKOLI se play-down nevyhnou, prohráli vysoko s Tatranem

4. březen 2021 - Jedině výhra za tři body v dohrávce 16. kola na půdě Tatranu Teka Střešovice by udržela pardubické naděje na desáté místo i do posledního utkání. SOKOLI ale zápas hrubě nezvládli, prohráli vysoko 1:17 a míří do nevyzpytatelných bojů o záchranu.

Fanoušci na Dašické výhru “A” týmu neviděli, také z Chodova s prázdnou

1. březen 2021 - Po dlouhých 146 dnech se v hale na Dašické konečně objevili diváci. Vládní nařízení stále nepovoluje fanouškům návrat do hledišť, ti se tedy objevili na LED obrazovce přímo v hale alespoň virtuálně. K bodům z víkendu to však “A” týmu nepomohlo, prohrál se Spartou i Chodovem.

Náročný a důležitý dvojzápas čeká o víkendu pardubický “A” tým

26. únor 2021 - Dva zápasy s týmy z horní poloviny tabulky čekají “A” tým během následujícího víkendu. V sobotu na Dašickou přijede Sparta a v neděli SOKOLI vyjedou do Prahy k zápasu s Chodovem.

Těsná prohra v důležitém utkání v Liberci

25. únor 2021 - I po dvou týdnech se v odvetě proti Liberci hrálo vyrovnaní utkání, které znovu dopadlo lépe pro soupeře. Ztráta na desátou příčku zůstává pětibodová, SOKOLI tedy před sebou do posledních čtyř utkání mají velkou výzvu.

SOKOLI porazili Hattrick Brno 6:5 po prodloužení

22. únor 2021 - Soustředěný výkon předvedli SOKOLI v zápase proti brněnskému Hattricku. Tři body ztratili až v závěru utkání při hře 5 proti 6, v prodloužení ale rozhodl Savický a “A” tým si připsal šestou výhru v sezóně.

Z televizního utkání proti Liberci bez bodu

11. únor 2021 - Ani dobrý výkon nezaručil SOKOLŮM body z televizního utkání. Rozdílové byly přesilové hry, v nichž Liberec vstřelil dvě branky a zvítězil v Pardubicích 4:3.

Nepovedený výkon. SOKOLI doma padli s Mladou Boleslaví 3:12

9. únor 2021 - “A” týmu se nepovedlo navázat na výkony z posledních utkání, převedl nepovedený výkon proti suverénní Boleslavi, která v zápase zcela dominovala a zvítězila vysoko 12:3. Šanci na reparát budou mít SOKOLI již ve středečním televizním utkání proti Liberci.

SOKOLI si z náročného dvojzápasu odváží bod z půdy FbŠ Bohemians

11. leden 2021 - Dva herně povedené zápasy se povedly pardubickému “A” týmu v zápasech s týmy z horní poloviny tabulky. V zápase s FbŠ Bohemians dokonce SOKOLI sahali po třech bodech, nadějný náskok však ztratili a museli se spokojit s bodem za prohru v prodloužení. V domácím utkání s lídrem tabulky i přes dobrý výkon ukázal soupeř velkou kvalitu a “A” tým body získat nedokázal, když prohrál 7:14.

Z víkendu se čtyřmi body! “A” tým vyhrál v České Lípě a prohrál v prodloužení na BLACK ANGELS

21. prosinec 2020 - Čtyři body do tabulky veze pardubický „A“ tým z posledního hracího víkendu roku 2020. Po skvělém kolektivním výkonu prolomili sérii proher a vyhrál v České Lípě. Podpořen vítězstvím nastoupil o den později k zápasu proti pražským BLACK ANGELS, kde velmi dobrý výkon stačil po vyrovnaném zápase na bod.

“A” tým odjíždí z televizního utkání proti Hattricku bez bodu

15. prosinec 2020 - Podobný scénář, jako při sobotním domácím utkání proti Ostravě, mohli diváci u televize vidět i při zápase proti brněnskému Hattricku. Soupeř odskočil během druhé třetiny, ve které se podařilo soupeři třikrát skórovat a “A” tým již manko smazat nedokázal. Povedená první třetina ze strany pardubických SOKOLŮ tedy opět body nepřinesla.

Zlepšený výkon nestačil. SOKOLI prohráli s FBC Ostrava 4:6

13. prosinec 2020 - Pardubický “A” tým se po šesti dnech znovu představil v zápase Livesport Superligy. SOKOLI se poučili z chyb minulých zápasů a od začátku byli lepším týmem. Nepovedená druhá třetina však přiřadila SOKOLŮM roli poraženého týmu, když ve třetí části nedokázali stáhnout jednobrankové manko a do prázdné branky na konečných 4:6 zvyšoval Sládek.

Ze zápasů s Boleslaví a Chodovem s prázdnou. Rozhodly první třetiny.

7. prosinec 2020 - Pardubickému “A” týmu se při víkendovém dvojzápasu nepodařilo překvapit ani jednoho ze soupeřů. Z Boleslavi odjížděli SOKOLI s pořádným přídělem při výsledku 16:2. V nedělním domácím zápase mohli fanoušci u svých obrazovek vidět zlepšený výkon, na body to však také nestačilo, SOKOLI prohráli 7:11.

“A” tým dostal lekci od Tatranu. V dohrávce prohrál 3:15

9. říjen 2020 - Velká facka pro SOKOLY přišla v dohrávce třetího kola Livesport Superligy při domácím zápase proti Tatranu Teka Střešovice. Poprvé v letošní sezóně předvedl “A” tým opravdu nepovedený výkon a podepsalo se to na konečném výsledku s rozdílem dvanácti branek.

Prohra v domácím prostředí. SOKOLI nestačili na Bohemians

5. říjen 2020 - Divokou přestřelku v rámci šestého kola Livesport Superligy vidělo 268 diváků v hale na Dašické. Po úvodním gólu SOKOLŮ přišla čtyřgólová šňůra Bohemians, kterou se “A” týmu až do závěrečného hvizdu nepodařilo dotáhnout a tak skončilo utkání výsledkem 6:11.

Z dvojzápasu se třemi body! SOKOLI si poradili s Panthers, z půdy SKV odjíždí s prázdnou

29. září 2020 - První letošní dvojzápas “A” týmu vyšel z padesáti procent. Na půdě Otrokovic dokázali SOKOLI koncentrovaným výkonem po celou dobu zápasu podpořeným skvělým výkonem brankáře Haleše zvítězit 3:6. V pondělním zápase na Vinohradech doplatili na výpadek v úvodu třetí části, kde soupeř odskočil do vedení, které už se nepodařilo dotáhnout a prohráli 5:7.

Úspěšný start do Livesport Superligy! SOKOLI porazili Spartu 7:6!

18. září 2020 - O skvělý výsledek se v prvním utkání Livesport Superligy postaral pardubický “A” tým. Na hřišti pražské Sparty díky bojovnému výkonu, podtrženým skvělými individuálními výkony, kterým kraloval střelec hattricku Savický a brankář Martin Haleš, dokázal vyhrát rozdílem jedné branky, kdy 17 vteřin před koncem rozhodl Marcel Lehký.

Druhá pohárová výhra! SOKOLI si po prodloužení poradili s Jaroměří

21. srpen 2020 - Od druhého kola Poháru Českého florbalu se očekával velmi vyhecovaný souboj dvou východočeských celků a předpoklady se od prvních minut začaly naplňovat. Utkání plné osobních soubojů, které moc florbalové krásy nepřineslo, dopadlo nakonec lépe pro SOKOLY. V prodloužení rozhodl o výhře pardubických Přemek Pakosta.

“A” tým porazil v prvním pohárovém utkání Start98 Kunratice!

14. srpen 2020 - Čtvrteční večer nabídl první utkání letošní sezóny, na Dašickou přijel v rámci prvního kola Poháru Českého florbalu tým Start98 Kunratice. Pro oba týmy se jednalo o první utkání letošní sezóny a na hřišti to dle nasazení obou týmů bylo vidět. SOKOLI v utkání plném přečíslení byli nakonec efektivnější a zvítězili 11:3.

Sokol porazil Bulldogs 4:0 na zápasy a slaví záchranu Superligy

18. březen 2019 - Pardubice navázaly na dvě výhry z Brna a také před domácími fanoušky slavily dvě vítězství, čímž se definitivně zachránily v Tipsport Superlize i pro následující ročník. Ani jeden z duelů na Dašické však nebyl jednoduchý, ve třetím utkání série rozhodl Sokol dvě minuty před koncem a v poslední zápas sezony vybojovaly ve svůj prospěch až v nájezdech, v obou případech rozhodl kapitán Zozulák.