A-tým  |  14. srpen 2017

Soutěž pro pardubické fanoušky. Sdílej originální fotografii a vyhraj iPad!

Soutěž pro pardubické fanoušky. Sdílej originální fotografii a vyhraj iPad!

Sokol odehraje 16. září tradiční zápas v Tipsport areně a právě v tomto utkání bude útočit na rekord v divácké návštěvnosti. Měsíc před utkáním proti Znojmu navíc spouštíme soutěž, na jejíhož vítěze čeká zbrusu nový Apple iPad.

Pardubický klub v minulém roce stanovil nový rekord v návštěvnosti na utkání základní části. 2112 diváků na utkání proti střešovickému Tatranu ovšem vydrželo na první příčce pouze do prosince, kdy se do čela dostala návštěva z utkání Brno – Tatran (2315). „Samozřejmě nás to trochu mrzelo, ale bylo jasné,, že nám to nevydrží věčně. Už tehdy jsme ale věděli, že si rekord budeme chtít vzít zpět,“ říká manažer klubu Petr Musil. Ta chvíle přichází v úvodu ročníku 2017/2018, konkrétně 16. září ve 14 hodin v utkání proti nováčkovi ze Znojma v multifunkční Tipsport areně. 

K tomuto utkání plánuje vedení pardubického klubu pro fanoušky řadu doprovodných aktivit, které bude v průběhu zbývajícího měsíce postupně zveřejňovat. Už teď je však jasné, že jeden šťastlivec z přítomných diváků odejde těžší o parádní Apple iPad. Co je pro to potřeba udělat? Stačí vyfotit fotografii, která bude vtipným či originálním způsobem spojovat florbal a město Pardubice. Tuto fotografii pak musí autor nahrát na vybranou sociální síť (Facebook, Instagram či Twitter) a připojit k ní hashtag #FlorbalovePardubice. Pak už zbývá jen přijít 16. září do Tipsport areny a doufat, že bude právě jeho snímek vybrán a vylosován v průběhu přestávky zmíněného superligového utkání. „Moc dobře víme, že máme opravdu výjimečné fanoušky, a tak bychom jim chtěli dát možnost, aby si kromě florbalového zážitku odnesli i něco nadstandardního. Věříme, že opět prokážou svoji kreativitu a můžeme se tak těšit na fantastické fotky,“ míní Petr Musil.


První snímky mohou fanoušci vytvářet už v tomto týdnu. Od úterý do čtvrtka se totiž bude náš klub prezentovat v rámci Sportovního parku Pardubice v parku Na Špici. „Tímto bych chtěl všechny fanoušky na tuto skvělou sportovní akci pozvat. Budou si zde moct vyzkoušet vlastní florbalové dovednosti, dozví se více informací o utkání v Tipsport areně a při té příležitosti už i mohou vymýšlet originální soutěžní fotky,“ dodává Petr Musil.

Soutěž bude probíhat od úterý 15. srpna až do hracího dne 16. září do 12 hodin. Hodně štěstí při vymýšlení fotografií!

Edit: Pokud budete vkládat soutěžní fotografii s hashtagem #FlorbalovePardubice na svůj instagramový profil, prosíme vás, abyste si po dobu trvání soutěže změnili svůj účet na veřejný. Pokud totiž přidáte fotografii na profil, který je soukromý (tzn. je potřeba žádost k jeho sledování), z našeho oficiálního profilu tuto fotografii nedohledáme, tím pádem nemůže být ani zařazena mezi soutěžní. Děkujeme za pochopení!