16. srpen 2017

Pardubický florbal má nového hlavního partnera. Stala se jím společnost Hytex Production s.r.o.

Pardubický florbal má nového hlavního partnera. Stala se jím společnost Hytex Production s.r.o.

Během letní přípravy se nám podařilo navázat spolupráci se společností Hytex Production s.r.o., která se stala pro sezónu 2017/2018 novým hlavním partnerem našeho klubu.

Logo společnosti, která je významným výrobcem a poskytovatelem služeb v oblasti environmentálních technologií, jste mohli na Dašické vídat už v loňské sezóně. „S jednatelem a ředitelem společnosti Radimem Syrovým jsme navázali spolupráci minulé léto a po celou sezónu byla společnost Hytex významným partnerem. Nyní jsme se společně domluvili na vylepšené spolupráci, díky níž se stal Hytex naším hlavním partnerem pro další ročník,“ říká manažer klubu Petr Musil. 

Ředitel společnosti Hytex Production s.r.o. Radim Syrový si florbal rovněž, byť jen velmi krátce, vyzkoušel na vlastní kůži. „Je to už více než 20 let, kdy jsem zkusil tréninky ve florbalovém týmu FTC Vysoké Mýto. Vzhledem k tomu, že jsem v té době hrál aktivně tenis, nebylo časově možné stihnout oba sporty dohromady, takže moje florbalová kariéra skončila už po dvou trénincích,“ říká s úsměvem a dodává. „Nejkrásnější na florbale je to, že prakticky za žádného stavu není utkání rozhodnuto. Hraje se až do závěrečné sirény s obrovským nasazením a pro diváka je to adrenalin až do samotného konce. V minulé sezóně jsem byl přítomen na všech domácích utkáních Sokola a neuvěřitelná atmosféra v hledišti měla pozitivní vliv na samotné hráče, kteří se divákům odměňovali bojovností a nasazením.“
 Jak ale došlo ke spolupráci s pardubickým klubem? „O pardubickém florbale jsem se více dozvěděl zhruba před třemi lety od jeho současného manažera Petra Musila, se kterým se známe již více než tři desetiletí. Vzhledem k naší sportovní minulosti se zajímám o sportovní dění v regionu a Petrem mi byl přiblížen chod pardubického klubu, jeho zázemí, podmínky a vize. Bylo velmi zajímavé z části proniknout do zákulisí superligového týmu, což byl první impuls k zamyšlení se, zda tento klub nějakým způsobem nepodpořit. No a jak to dopadlo už vidíte sami,“ vysvětluje Syrový cestu k pardubickému florbalu. 

A jaké je přání Radima Syrového do další sezóny, do které jeho společnost vstoupí po boku pardubického klubu? „Jsem přesvědčený o tom, že A tým letos postoupí do play off a tam bude bojovat o další úspěch v podobě postupu. Nesmím zapomenout ani na fanoušky, kterým bych rád vzkázal, aby na domácí zápasy chodili v tak hojném počtu, jako v minulé sezóně, podporovali celý klub, ale hlavně, aby se florbalem bavili. Hráči se jim za to odmění bojovností, nasazením a věřím, že i vytouženým postupem do play off,“ dodává Radim Syrový. 

Více informací o společnosti Hytex Production s.r.o., která sídlí v nedaleké Chocni, najdete na stránkách www.hytexfiltration.cz.