29. srpen 2017

Informace o vstupném, předprodeji a ticketingu pro sezónu 2017/2018

Informace o vstupném, předprodeji a ticketingu pro sezónu 2017/2018

V rámci zvyšování komfortu a servisu pro naše fanoušky zavádíme od nové sezóny několik změn, které se týkají vstupného na domácí zápasy. Od ročníku 2017/2018 bude možné zakoupit vstupenky a permanentky v online předprodeji přímo na konkrétní místa v hale na Dašické.

Pokud pravidelně navštěvujete naše domácí zápasy v hale na Dašické a máte zde své oblíbené místečko, už nemusíte chodit několik desítek minut před začátkem zápasu, aby vám ho někdo nezabral. „Už od pátečního 1. kola Tipsport Superligy, ve kterém doma vyzveme Tatran Střešovice, spouštíme ve spolupráci se společností Deep Vision nový systém předprodeje a ticketingu. Nyní si mohou naši fanoušci vybrat konkrétní místo online z pohodlí domova a jednotlivé vstupenky či celosezónní permanentky zakoupit přímo ze svého mobilu či počítače,“ říká předseda klubu Vít Drašar. Žádné stání ve frontě, žádné předčasné příchody – u vchodu na tribunu stačí našemu personálu předložit vytištěnou vstupenku či ji ukázat v mobilu.

Současně dochází k úpravě cen vstupného na domácí utkání pardubických florbalistů. Klasická vstupenka bude stát dospělé návštěvníky padesátikorunu, studenti a mládež pak zaplatí "dvacku". Výjimkou je pouze superligové utkání proti Znojmu (16. září od 14:00 v Tipsport areně), jehož součásti bude i speciální doprovodný program. Jednotné vstupné na tento zápas činí pro všechny návštěvníky 50,- korun, ovšem vstupenka zakoupená v sobotu bude platit i na nedělní utkání proti České Lípě. „Na sobotní unikátní zápas, při kterém budeme útočit na divácký rekord v základní části, budou vstupenky prodávané bez možnosti výběru konkrétního místa, platí však na obě víkendová utkání v multifunkční aréně zároveň,“ dodává manažer klubu Petr Musil.

Nový ticketing funguje z našich vylepšených webových stránek a najdete ho uprostřed úvodní stránky (http://flpardubice.sport-ticket.cz/online/#/897d64b89afcee6b32737e9a1706b7fa). Na všechna domácí utkání zakoupíte vstupenky i nadále také přímo u vstupu do haly na Dašické. 

Poznámka: Pro koupi online vstupenek doporučujeme prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox.