A-tým  |   1. říjen 2017

Nedělní výjezd na půdu úřadujícího mistra. Překvapí Sokol silný Chodov?

Nedělní výjezd na půdu úřadujícího mistra. Překvapí Sokol silný Chodov?

Takzvaný anglický týden se třemi zápasy během osmi dnů zakončí Sokol na pražském Jižním Městě. Od 18 hodin zde Sokol sehraje utkání proti úřadujícímu mistrovi z Chodova.

Pardubičtí florbalisté mají na svém kontě už třináct bodů a stále se tak drží na předních příčkách superligové tabulky. „Během letní přípravy jsme vybudovali velice soudržný tým a odstranili věci, které nás trápily v minulých sezónách. Naše týmovost se odráží na hřišti a na výsledcích a konečně se nám daří i střelecky. Dokázali jsme potrápit Boleslav, sebrat bod Vítkovicím a věřím, že se nám bude dařit i nadále,“doufá útočník Přemek Pakosta.
Sokol pokračuje ve výborném vstupu do sezóny a ve čtvrtek si po povedeném výkonu odvezl bod z Vítkovic, kterým podlehl až v prodloužení. „Zápas v Ostravě se nám vydařil, přestože jsme získali pouze bod. V mnoha momentech jsme určovali tempo hry, což se s Vítkovicemi mockrát nevidí. Jen nás trochu zklamala koncovka, kdybychom většinu svých velkých šancí proměnili, mohli jsme i vyhrát,“ myslí si Přemek Pakosta. 
Dnes zajíždí Východočeši na půdu obhájce titulu z Chodova. Pražané zatím odehráli pouze čtyři utkání, ale opět potvrzují pověst jednoho z nejsilnějších českých celků. S jedenácti body se Chodov nachází pouze jednu příčku za Sokolem. „Čeká nás další těžký zápas, ale porazit mistra je pro nás velkou motivací navíc. Myslím, že to bude opět velmi atraktivní zápas se spoustou gólů a my se do Prahy jedeme porvat o tři body,“ dodává Pakosta.

6. kolo Tipsport Superligy: FAT PIPE FLORBAL CHODOV – Sokol Pardubice (1.10., 18:00, SH Jižní Město)

Dále čtěte