Starší žáci, Mladší žáci, Elévové  |  28. listopad 2017

Víkendové shrnutí mládežnických týmů

Víkendové shrnutí mládežnických týmů

O uplynulém víkendu byly v akci i naše mládežnické týmy. V článku se dočtete komentáře a hodnocení trenérů jednotlivých kategorií.

Liga starších žáků
V neděli 26.listopadu se starší žáci “A” poprvé představili v domácí nafukovačce. Hned na začátek nás čekalo derby proti Hradci Králové, které jakoby předpovědělo i výsledek večerního hokejové derby. 3:2 pro Sokol i Dynamo. Hra však byla ospalá a především chyběl klid na hokejkách. Ve druhém zápase proti Orlicku-Třebovsku se hra zlepšila, ale stále to nebylo ono. Ve finále turnaje proti tradičnímu soupeři z Náchoda jsme podali nejlepší výkon, který ovšem ani tentokrát na vítězství proti kvalitnímu soupeři nestačil. Po každém turnaji tak zjišťujeme, na čem pracovat, takže makáme dál.

Tým "B" odehrál turnaj v Hradci Králové, kde se postupně utkal s týmy Svitav, Litomyšle  a ve finále s mužstvem z Hradce Králové B. Hráči  odvedli v každém utkání 100% nasazení od začátku utkání až do konce utkání. V neposlední řadě bych rád pochválil oba brankáře, kteří svými výkony pomohli mužstvu k vítězstvím v jednotlivých utkáních a zejména ve finálovém utkání, kdy zápas byl vyrovnaný po celou dobu utkání a to ještě tým z Hradce Králové měl výhodu samostatného nájezdu, který svou soustředěností brankář zlikvidoval.  Díky poctivému, pracovitému a disciplinovanému  výkonu se kluci mohli radovat z postupu do 1.koše.
Závěrem bych chtěl všem klukům moc poděkovat za jejich 100% sportovní přístup ve všech utkáních.
Kluci jen tak dál a díky za Váš přístup k turnaji.

V sobotu hrál tým mladších žáků C ligu starších žáků v Hořicích. Do obou zápasů ve skupině (s Hořicemi i s Trutnovem) vstoupili kluci aktivní celoplošnou hrou a v obou zápasech vedli. Časem ale nedokázali vzdorovat tlaku větších a silnějších protihráčů a oba zápasy prohráli - s Hořicemi o gól, s Trutnovem nakonec o dva. Rozhodující zápas o udržení ve 4. koši kluci zvládli a tým Náchoda B porazili 3:2, když už v průběhu zápasu vedli o 3 branky. Trenéři byli s přístupem hráčů a aktivním herním projevem (zejména v útočné fázi) velmi spokojeni, protože o výhry jsme se připravili jen neproměňováním šancí (např. špatné zpracování, netrefování prázdné branky, špatné rozehrávání standardních situací). Každopádně hráči i trenéři si turnaj užili, a to i kvůli neutuchající podpoře skalního jádra fanoušků, kteří kromě perfektní atmosféry připravili i tradiční moučníkový závěr pro hráče a trenéry.;-)

Dominich Chmelař, Petr Vokál, Jan Černohorský (trenéři)

Pardubická liga elévů
V sobotu nás čekaly duely s Chrudimí a Svitavami. V domácím prostředí hráči předvedli skvělou hru a rozdávali florbalovou radost. Hráči plnili všechny trenérské pokyny a jejich hra byla plná povedených kombinací. Dalším pozitivem turnaje byla také nula v kolonce zranění a účast všech trenérů. Děkujeme všem přítomným rodičům/fanouškům.

Filip Krigovský (trenér)