A-tým  |   5. leden 2018

Nový rok zahájíme proti Znojmu. Z jižní Moravy chceme přivézt tři body, zní z kabiny

Nový rok zahájíme proti Znojmu. Z jižní Moravy chceme přivézt tři body, zní z kabiny

V prvním utkání kalendářního roku 2018 zajíždí A tým na půdu superligového nováčka ze Znojma. První vzájemné utkání vyhrál Sokol v Tipsport areně 10:5 a na tento výsledek by rád navázal v sobotu na hřišti svého soupeře.

Východočeši mají za sebou třítýdenní zápasovou pauzu, během níž ovšem neměli hráči zdaleka volný program. „Já osobně jsem pauzu uvítal. Sezóna je dlouhá a bylo fajn si trošku odpočinout od toho každotýdenního stereotypu. Dostali jsme individualní plány a každý zapracoval na tom, na co během sezóny není tolik prostoru. Poslední tři kola se soupeři z top trojky se nám výsledkově příliš nepovedla, a tak čekám, že i ostatním přišla pauza vhod,“ myslí si útočník Lukáš Gregor.
Do konce základní části zbývá odehrát osm zápasů a Východočeši drží šestou příčku s jedenáctibodovým náskokem před týmy dotírajícími se do play off. „Jdeme zápas od zápasu, v každém zápase necháme maximum a uvidíme, na co to bude na konci základní části stačit. Letošní ročník máme rozehraný velmi dobře, tak snad navážeme na povedené výkony z podzimu a umístíme se co nejvýše,“ věří Gregor. 
V prvním lednovém utkání zajíždí svěřenci trenéra Milana Koubka na půdu superligového nováčka ze Znojma. První vzájemné střetnutí vyhrál v září Sokol 10:5. „Znojmo je na domací palubovce hodně nepříjemné a už potrápilo hodně soupeřů. V září byl zápas hodně specifický tím, že se hrál v Tipsport areně a byla výborná atmosféra, která oba týmy vyhecovala ke skvělým výkonům. Věřím, že i v sobotu příjde plná hala a bude k vidění pohledný florbal. My chceme jednoznačně získat tři body a navazát na dobrou hru z první části soutěže,“ dodává Lukáš Gregor. 

19. kolo Tipsport Superligy: TJ Znojmo LAUFEN CZ – Sokol Pardubice (6.1. 18:00, SH TJ Znojmo)

Dále čtěte