28. únor 2018

Víkendové shrnutí mládežnických týmů

Víkendové shrnutí mládežnických týmů

O uplynulém víkendu byly v akci i naše mládežnické týmy. V článku se dočtete komentáře a hodnocení trenérů jednotlivých kategorií.

Pardubická liga mladších žáků

O víkendu jsme se zúčastnili dalšího kola ligy mladších žáků, na programu byly tři zápasy s Piráty z Chrudimi, s Pardubickým "espévéčkem" a s týmem Orlicka-Třebovska. Naši kluci poctivě plnili naordinovanou kombinační hru a turnaj si celkově užili.

David Žáček (trenér)

Pardubická liga elévů

V neděli 25.2.2018 se naši elévové zúčastnili turnaje v nedaleké Chrudimi. Letos poprvé jsme jeli dle losu jen s jedním naším družstvem a tak jsme na tento turnaj nominovali šikovné nováčky a nejpracovitější či nejhodnější děti z tréninků. V Chrudimi nás čekali postupně týmy Oricko-Třebovska, Vysokého Mýta a domácích Pirátů Chrudim. Naše děti urputně bojovaly o každý centimetr na palubovce a sehrály pěkná a vyrovnaná utkání. Nesobecky si nahrávaly, vracely se do obrany a měly radost z každého vstřeleného gólu. Postupně se téměř všichni také vystřídali v brankovišti a vyzkoušeli si i tuto herní pozici ve florbale.

Pro nás trenéry to byl moc pěkný turnaj. Děti nezlobily, předvedli opravdu pěkný výkon a všichni jsme si neděli v Chrudimi užili. Děkujeme všem zúčastněným rodičům za podporu a chlapcům z Chrudimi za skvělou organizaci turnaje.

Lukáš Zdeněk (trenér)

Pardubická liga přípravek

V sobotu 24.2. jsme s přípravkou zavítali na zápasy do Skutče. Účastnilo se pouze jedno družstvo z důvodu nemocnosti dětí, ale i přesto si děti zápasy užily a daly do nich veškeré síly. Všechny zúčastněné bych chtěla moc pochválit a vyzdvihnout i skvělou atmosféru díky fandícím rodičům.

Barbora Musilová (trenér)