O výživu je postaráno. Navázali jsme spolupráci se společností Penco

O výživu je postaráno. Navázali jsme spolupráci se společností Penco

Náš klub rozšiřuje partnerské portfolio. Jeho novým členem se stala společnost Penco, která se specializuje na vývoj a výrobu sportovní výživy.

Společnost Penco funguje na trhu už 27 let a byla založena týmem vědeckých pracovníků, kteří získali na VŠCHT řadu cenných zkušeností v rámci výzkumu a vývoje biologicky aktivních látek pro výživu. Jejich poznatky v oblasti léčebné výživy se staly základem pro receptury a následně výrobu sportovní výživy a doplňků. Firma Penco za své dlouholeté působení v oblasti sportu navázala spolupráci s velkou skupinou jak profesionálních sportovců, tak i sportovních lékařů a trenérů, kteří se na testování a finalizování výrobků aktivně podílí. V současné době obsahuje nabídka PENCO bezmála 40 položek. Úlohou těchto výrobků je pomáhat hobby i vrcholovým sportovcům k vynikajícím výkonům a všem ke zdravému životnímu stylu.
A teď to důležité pro všechny členy našeho klubu. Ti mohou po přihlášení na stránkách penco.cz čerpat slevu 30% na produkty společnosti.
Za novou spolupráci jsme moc rádi a věříme, že bude přínosem pro všechny!

Návod na objednávky pro členy našeho klubu: http://bit.ly/2FdbQmX