Rozloučení se sezónou bude opět u Žlutého psa! Tentokrát v sobotu 2. června

Rozloučení se sezónou bude opět u Žlutého psa! Tentokrát v sobotu 2. června

Pardubický klub stejně jako loni uspořádá celoklubové rozloučení s uplynulou sezónou. Akce, která je určená pro všechny mládežnické i dospělé kategorie Sokola, se uskuteční v sobotu 2. června od 15 hodin v Music clubu Žlutý pes.

Vedení pardubického florbalu se rozhodlo navázat na úspěšnou akci z loňského roku. „Po loňské sezóně jsme uspořádali poprvé ukončení sezóny dohromady za všechny kategorie. Myslím, že akce byla velmi úspěšná a tím vzniká i nová tradice. Naším cílem je to, aby se nás sešlo co nejvíce a abychom v přátelské atmosféře udělali tečku za nejúspěšnější sezónou v historii našeho klubu," říká manažer klubu Petr Musil.

A na co se mohou návštěvníci u Žlutého psa těšit? V rámci moderované části budou postupně představeny všechny týmy hrající pod hlavičkou Sokola a jejich letošní úspěchy. „Návštěvníci si budou samozřejmě moci zakoupit přímo na místě občerstvení a na své si přijdou také příznivci adrenalinu. Po loňské bublinkové a pěnové show jsme si pro letošní rok připravili laserovou střelnici a závod ve florbalovém pětiboji. Ukončení sezóny bude pokračovat stejně jako v loňském roce i svojí druhou částí od 19:30, která je určena pro účastníky především z řad dospělých," dodává Petr Musil.

Zvaní jsou všichni hráči, jejich rodiče a fanoušci klubu!