Mládežníci Pardubic míří na Brno Hummel Open Game

Mládežníci Pardubic míří na Brno Hummel Open Game

Příprava na novou sezonu je v plném proudu i u mládžnických kategorií, které se ještě před začátkem prázdnin zúčastní Brno Hummel Open Game, turnaj probíhá od čtvrtku 21. června do neděle 24. června.

Pětice mládežnických týmů, a to junioři, dorostenci, dvě mužstva starších žáků a mladší žáci, ve čtvrtek postupně odjede do Brna, kde je čekají zápasy v rámci turnaje Hummel Open Game. Pokud ještě nesledujete Sokol na Instagramu, tak to rychle napravte, najdete na něm totiž veškeré aktuální info o pardubických týmech z Brna. Každý den vám také večer nabídneme na naše Facebooku souhrn celého dne pohledem trenérů. Další informace najdete na oficiálním webu turnaje www.opengame.cz. Pokud jste uživatelem mobilního zařízení s OS Android, organizátoři pro vás připravili mobilní aplikaci Open Game 2018, ve které najdete všechny potřebné informace o vašem týmu, jako jsou rozpisy zápasů, výsledky či kanadské bodování.

„Všichni se určitě těší, protože stráví celý víkend týmově pohromadě i s ostatními kategoriemi. Pro juniory a dorostence je to první herní test a příprava, pro ostatní ověření jejich usilovné práce v sezoně. Výsledkové cíle si určitě nedáváme, jedeme si to naplno florbalově užít,“ říká šéftrenér Ladislav Štancl.

Základní informace

Junioři
29 týmů, pět skupin po pěti a jedna skupina po čtyřech. 3 nejlepší týmy z prvních míst postupují do druhého kola play-off. Ostatní týmy do 1.kola do play-off

Dorostenci 36 týmů, rozděleno do sedmi skupin; šest skupin po pěti a jedna po šesti týmech. 28 týmů postupuje přímo do 2.kola play-off, Osm týmů hraje 1.kolo play-off.

Starší žáci

56 týmů v jedenácti skupinách. Deset skupin po pěti týmech a jedna po šesti. 8 týmů z prvních míst postupuje do 2.kola play-off. Ostatní jdou do 1.kola play-off.

Mladší žáci

54 týmů v jedenácti skupinách. Deset skupin po pěti a jedna skupina o čtyřech družstev. Deset nejlepších týmů z prvních míst postupuje přímo do 2.kola play-off. Ostatní družstva postupují do 1.kola play-off.