Chceš hrát florbal na nejvyšší úrovni? Zapoj se do Sokolské výzvy!

Chceš hrát florbal na nejvyšší úrovni? Zapoj se do Sokolské výzvy!

Máš ambice hrát florbal na nejvyšší úrovni? Chceš se zlepšovat jako sportovec, florbalista i jako člověk? Pak je SOKOLSKÁ VÝZVA určená právě pro tebe. Poprvé v historii klubu veřejně otevíráme možnost prosadit se do všech našich elitních týmů včetně mužského A týmu, jedná se o kategorie dorostenců, juniorů a mužů. Sokolská výzva je tedy určena pro hráče ročníku 2005 a starší.

Jak bude SOKOLSKÁ VÝZVA vypadat?

Všichni potenciální adepti absolvují jednodenní soustředění v našem tréninkovém centru v Pardubicích. V rámci tohoto soustředění si hráči zatrénují pod vedením elitních pardubických trenérů a společně s nimi budou trénovat i nejlepší hráči Sokola v dané kategorii. Soustředění bude složeno ze dvou tréninkových jednotek zaměřených na florbalové i neflorbalové dovednosti. Součástí celého dne bude i společný oběd v areálu Sokola, prezentace klubu pro hráče a rodiče všech adeptů a samozřejmě také krátké pohovory se všemi účastníky. 

Termín a harmonogram SOKOLSKÉ VÝZVY

Středa 8.5.2019

9:15 - sraz všech účastníků

9:30 - 11:30 - první tréninková jednotka

12:00 - společný oběd

12:30 - prezentace pro hráče / rodiče

13:00 - 14:00 - pohovory s hráči / rodiči

14:30 - 16:30- druhá tréninková jednotka


Přihlášky na SOKOLSKOU VÝZVU zde: https://forms.gle/XGP9z7SETY7ArdR98

Deadline přihlášek je 30.4.

Vyjádření sportovní ředitele Martina Zozuláka:

„Naše klubová vize klade největší důraz na výchovu vlastních hráči a práci s našimi odchovanci a v tomto směru určitě nic měnit nebudeme. Nicméně se nám historicky sami hlásí hráči, kteří mají ambice působit v našem klubu a chtějí na sobě dále pracovat a rozvíjet svoje dovednosti. Z našeho pohledu je škoda takovým hráčům nedat šanci a proto jsme se rozhodli, že se poprvé v historii klubu oficiálně otevřeme formou jednodenního soustředění každému ambicióznímu hráči, který by se chtěl v našich elitních týmech prosadit včetně mužského A týmu.“