Preview k zápasu  |  A-tým  |  21. listopad 2021

Klíčový zápas sezony je tu. SOKOLI vyjedou do Otrokovic

Klíčový zápas sezony je tu. SOKOLI vyjedou do Otrokovic

Po nevydařeném zápase na půdě Hattricku Brno má “A” tým výbornou příležitost k nápravě. Utkají se s dalším tabulkově vyrovnaným soupeřem, Otrokovicemi.

Otrokovice se zvedají. Po minulé, výrazně nevydařené sezóně, ve které nasbírali hráči Otrokovic pouhých devět bodů, jich v aktuální sezóně mají na svém kontě již dvanáct a nachází se na desátém místě, zaručující osmifinále play-off. V posledním kole si připsali velmi cenný skalp BLACK ANGELS, které porazili 8:7 po nájezdech. Také v individuálních statistikách o sobě hráči “Panterů” dávají vědět. Duo Gašparík-Vykopal se nachází na 7. a 8. místě kanadského bodování celé Livesport Superligy, když si slovenský reprezentant Gašparík připsal 29 kanadských bodů a kanonýr Vykopal 28 kanadských bodů.

SOKOLI jsou na tom výrazně hůře než jejich sobotní soupeř. Tým vedený Martinem Zozulákem se nyní trápí. Z posledních šesti utkání si připsal pouhý bod za prohru v prodloužení v České Lípě. V posledním kole, důležitém utkání v Brně, se “A” týmu body získat nepodařilo, opatrné utkání zvládl lépe domácí Hattrick, který zvítězil 3:2. Také individuální statistiky vyznívají lépe pro Otrokovice. V Pardubicích jim vévodí Adam Šmíd, který má na svém kontě 19 kanadských bodů.

Podaří se “A” týmu v Otrokovicích prolomit šňůru porážek?

16. kolo Livesport Superligy začíná v sobotu 20. listopadu v 19 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Petra Černého:
Zápas v Otrokovicích bude pro nás extrémně důležitý. Další zaváhání se soupeřem, který se pohybuje v tabulce kolem nás, si nemůžeme dovolit. Musíme hrát koncentrovaně, být trpěliví ve hře na míčku a vyvarovat se zbytečným ztrátám. A také se zaměřit na koncovku, proměňovat více šancí, které si vypracujeme.

Livesport Superliga, 16.kolo:

Sobota, 20. listopadu, 19:00, SH Štěrkoviště Otrokovice: Navláčil PANTHERS OTROKOVICE – SOKOLI Pardubice