A-tým Tipsport Superliga 2017/2018

5:4
1:0, 2:1, 2:3
Sokol Pardubice
Tatran Teka Střešovice
pátek 1.9.2017 18:00
SH Dašická Pardubice
Tipsport Superliga, 1. kolo

Reportáž k utkání

Nebyly to zrovna příjemné kondiční dávky, které museli hráči pardubického kádru polykat v letní přípravě. Tomu je však konec, protože se celý tým společně dočkal očekávaného startu sezóny. „Myslím, že jsme připraveni kvalitně. Léto bylo samozřejmě náročné, ale hodně času jsme strávili na hokejce, takže jsme nic nepodcenili ani v tomto ohledu. Letos byla příprava navíc více individuální, což mě osobně vyhovuje,“  říká obránce Marek Ďopan. 

Třiadvacetiletého beka čeká v tomto týdnu už druhý náročný test, v úterý totiž na druhý pokus úspěšně odstátnicoval na Univerzitě Hradec Králové. „Porovnat se to moc nedá. Státnice jsem měl poprvé, teda vlastně podruhé, v životě, takže jsem z jejich zvládnutí měl větší radost než z výhry v zápase, těch už bylo přece jenom více. Určitě jsem byl i ve větším stresu, protože zápas je něco, co mě baví, což bych o státnicích rozhodně neřekl,“  směje se čerstvý bakalář Ďopan. 

Nyní se už ale jeho koncentrace upíná k pátečnímu úvodnímu klání proti Tatranu Střešovice. „Aktuální Tatran je mi daleko sympatičtější než ten z let minulých. Hrají aktivně, snaží se kontrolovat hru a je to hodně mladý tým, takže neočekávám, že projedou celou sezónu bez toho, aniž by je překvapil nějaký "papírově" slabší soupeř. Doufám, že takové klopýtnutí přijde už v pátek před našimi skvělými fanoušky,“  doplňuje Marek Ďopan. 

Utkání prvního kola mezi pardubickým Sokolem a Tatranem Střešovice začíná na Dašické v pátek 1. září v 18 hodin. 


Další informace

Příští zápasy

Žádné další zápasy se v této sezóně nehrají.

Poslední zápasy

Tipsport Superliga
neděle 18.3.2018 od 19:40
Technology Florbal MB
4:9