A-tým Tipsport Superliga 2017/2018

8:1
3:1, 2:0, 3:0
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Sokol Pardubice
neděle 1.10.2017 18:00
SH Jižní Město
Tipsport Superliga, 6. kolo

Reportáž k utkání

Pro domácí Chodov bylo utkání proti Sokolu poslední prověrkou před odjezdem na prestižní Champions Cup a tento test vyšel Pražanům náramně. Úřadující mistr držel otěže utkání od jeho začátku pevně ve svých rukách a v 8. minutě vedl už 2:0. Poté se k tlaku nadechl i Sokol a dokázal zásluhou Tomáše Dleska snížit v 15. minutě na rozdíl jedné branky. Bohužel pro hosty to byl ale rovněž jejich poslední zásah v celém utkání, další branky padaly už pouze do jejich klece. Reprezentanty nabitý kádr Chodova dokázal ještě do konce první části opět poodskočit zásluhou Ondruška a v dalších částech navyšoval své vedení. 

Ve druhé třetině přidali Pražané dva góly, v té třetí pak další tři. Výsledná výhra Chodova 8:1 mohla být zřejmě ještě výraznější, ale v pardubické svatyni podal velmi dobrý výkon brankář Petr Musil, který zamezil většímu počtu branek. Svěřenci Milana Koubka si tak poprvé v ročníku vybrali slabší chvilku a potřetí v řadě prohráli. „Doufám, že pro letošek jsme si už slabší výkony vybrali. Dneska byl Chodov ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhrál,“ řekl po utkání pardubický kouč. 

Díky předehrávce se Znojmem má Sokol následující víkend volno a další utkání ho čeká v neděli 15. října na půdě celku Bulldogs Brno.

Další informace

Příští zápasy

Žádné další zápasy se v této sezóně nehrají.

Poslední zápasy

Tipsport Superliga
neděle 18.3.2018 od 19:40
Technology Florbal MB
4:9