A-tým Tipsport Superliga 2018/2019

Aktuální zprávy

Náročný pardubický týden: dvě výhry a jedna prohra

předevčírem 7:38 - Pardubický A tým prožil po dlouhé reprezentační pauze náročný týden, ve kterém sehrál hned tři zápasy. Nejprve si Sokol v úterý zajistil postup v Poháru České pojišťovny přes Hattrick Brno výhrou 11:10 po samostatných nájezdech. Do zápasového kolotoče Tipsport Superligy se Pardubice vrátily úspěšným obratem proti Bohemians a výhrou 8:7 po prodloužení. Jenže na závěr týdne v neděli podlehly ve výjezdním utkání v Chrudimi Bulldogs Brno 6:9.

Pardubice začínají sérii domácích utkání po reprezentační pauze

13. prosinec 2018 - Pardubičtí florbalisté se vrátili zpět do zápasového tempa úterním pohárovým utkání proti Hattricku Brno, ve kterém zvítězili po dvacetigólové přestřelce v nájezdech. Tento týden má pardubický A tým opravdu napěchovaný, odehraje v něm totiž hned tři duely. V pátek se od 18:00 střetne na Dašické s Bohemians, v neděli ve výjezdním utkání v Chrudimi s Bulldogs Brno.

První polovinu můžeme hodnotit se smíšenými pocity, říká trenér Štancl

27. listopad 2018 - Tipsport Superliga se před reprezentační pauzou a světovým šampionátem v Praze překlopila do své druhé poloviny. Sokol Pardubice se s omlazeným kádrem nachází ve spodní polovině tabulky, ve čtrnácti utkáních získal třináct bodů. Nic ještě ale není ztraceno, poslední postupové místo do play off je vzdálené tři body, ve spodní polovině tabulky jsou minimální bodové rozdíly.

Sokol utrpěl v Mladé Boleslavi vysokou porážku

19. listopad 2018 - Východočeši nedokázali navázat na zlepšené výkony z předchozích dvou utkání a v posledním zápase před dlouhou reprezentační přestávkou padli v Mladé Boleslavi vysoko 13:4.

Poslední zápas před repre pauzou: Sokol se představí v Boleslavi

18. listopad 2018 - Pardubičtí florbalisté se v tomto týdnu dostali zpět na víteznou vlnu, po dvou výhrách je čeká na závěr týdne těžký soupeř. Druhou polovinu základní části Tipsport Superligy začne Sokol v Mladé Boleslavi, Technologové odehráli poslední ligový zápas 3. listopadu.

Marek Ďopan po deseti letech definitivně končí v Pardubicích, přestupuje do Bohemians

14. listopad 2018 - Obránce Marek Ďopan byl trenéry před začátkem sezony kvůli zásadním neshodám o fungování týmu dočastně vyřazen z A týmu Sokol Pardubice. Nyní je jeho odchod po deseti letech v klubu definitivní, v pardubickém dresu se už nepředstaví a nově bude nastupovat za Bohemians, do pražského klubu odchází na přestup.

Pardubice v 1. třetině TV utkání rozhodly o své výhře nad Vinohrady

13. listopad 2018 - Východočeši zvládli důležité sokolské derby, před zaplněnou Dašickou porazili díky povedené první třetině Královské Vinohrady 7:3 a přerušili sérii čtyř proher v řadě. Svému soupeři tak odskočili v tabulce na rozdíl čtyř bodů, posunuli se na 9. místo a mohou pomýšlet na play off.