Muži D Pardubický přebor mužů 2018/2019

Rozpis zápasů a výsledky

FBC Respect Jiskra Heř. Městec
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 22.9.2018 10:30
  • Pardubický přebor mužů, 1. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
1:11
1:2, 0:2, 0:7
Sokol U50 Pardubice D
Marilan Pardubice
  • sobota 22.9.2018 15:00
  • Pardubický přebor mužů, 1. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
3:0
1:0, 1:0, 1:0
Sokol U50 Pardubice D
FBC LETOHRAD Orel Orlice B
  • sobota 13.10.2018 13:30
  • Pardubický přebor mužů, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
10:2
2:1, 4:0, 4:1
Sokol U50 Pardubice D
ŽSK Třemošnice B
  • sobota 13.10.2018 16:30
  • Pardubický přebor mužů, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
5:2
2:0, 0:1, 3:1
ŽSK Třemošnice B
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 27.10.2018 12:00
  • Pardubický přebor mužů, 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
2:21
0:7, 1:6, 1:8
FBC LETOHRAD Orel Orlice B
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 27.10.2018 15:00
  • Pardubický přebor mužů, 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
2:14
2:5, 0:5, 0:4
Sokol U50 Pardubice D
SK Spartak Slatiňany
  • sobota 24.11.2018 12:30
  • Pardubický přebor mužů, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
6:2
0:0, 2:1, 4:1
Sokol Pardubice Excellent E
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 24.11.2018 20:00
  • Pardubický přebor mužů, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
11:7
5:1, 2:2, 4:4
FBC Respect Jiskra Heř. Městec
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 22.12.2018 9:00
  • Pardubický přebor mužů, 6. kolo
  • SH Heřmanův Městec
6:15
3:3, 1:5, 2:7
Sokol U50 Pardubice D
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 22.12.2018 12:00
  • Pardubický přebor mužů, 6. kolo
  • SH Heřmanův Městec
8:4
2:0, 4:2, 2:2
Sokol U50 Pardubice D
SK Spartak Slatiňany
  • sobota 19.1.2019 10:30
  • Pardubický přebor mužů, 7. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
7:3
1:1, 3:1, 3:1
Marilan Pardubice
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 19.1.2019 13:30
  • Pardubický přebor mužů, 7. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
3:8
0:1, 2:5, 1:2
FBC Respect Jiskra Heř. Městec
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 16.2.2019 10:30
  • Pardubický přebor mužů, 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
0:12
0:2, 0:2, 0:8
Sokol U50 Pardubice D
Marilan Pardubice
  • sobota 16.2.2019 15:00
  • Pardubický přebor mužů, 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
13:5
5:2, 3:1, 5:2
FBC LETOHRAD Orel Orlice B
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 6.4.2019 9:00
  • Pardubický přebor mužů, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
4:16
1:2, 2:6, 1:8
Sokol Pardubice Excellent E
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 6.4.2019 16:30
  • Pardubický přebor mužů, 12. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
6:3
2:1, 4:1, 0:1
SK Spartak Slatiňany
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 27.4.2019 9:00
  • Pardubický přebor mužů, 11. kolo
  • SH Slatiňany
Sokol U50 Pardubice D
ŽSK Třemošnice B
  • sobota 27.4.2019 12:00
  • Pardubický přebor mužů, 11. kolo
  • SH Slatiňany