Muži E Pardubický přebor mužů 2018/2019

Rozpis zápasů a výsledky

Sokol Pardubice Excellent E
FBC LETOHRAD Orel Orlice B
  • sobota 22.9.2018 9:00
  • Pardubický přebor mužů, 1. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
6:5
4:0, 1:4, 1:1
SK Spartak Slatiňany
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 22.9.2018 16:30
  • Pardubický přebor mužů, 1. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
5:4
2:4, 1:0, 2:0
ŽSK Třemošnice B
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 13.10.2018 9:00
  • Pardubický přebor mužů, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
5:16
1:6, 1:7, 3:3
Sokol Pardubice Excellent E
SK Spartak Slatiňany
  • sobota 13.10.2018 12:00
  • Pardubický přebor mužů, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
7:5
3:1, 2:1, 2:3
Sokol Pardubice Excellent E
FBC LETOHRAD Orel Orlice B
  • sobota 27.10.2018 10:30
  • Pardubický přebor mužů, 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
12:3
2:1, 3:1, 7:1
FBC Respect Jiskra Heř. Městec
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 27.10.2018 13:30
  • Pardubický přebor mužů, 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
1:14
1:4, 0:4, 0:6
ŽSK Třemošnice B
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 10.11.2018 10:30
  • Pardubický přebor mužů, 4. kolo
  • SH Slatiňany
4:9
1:3, 2:2, 1:4
Sokol Pardubice Excellent E
FBC Respect Jiskra Heř. Městec
  • sobota 10.11.2018 15:00
  • Pardubický přebor mužů, 4. kolo
  • SH Slatiňany
19:6
3:1, 7:2, 9:3
Marilan Pardubice
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 24.11.2018 17:00
  • Pardubický přebor mužů, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
1:8
1:1, 0:1, 0:6
Sokol Pardubice Excellent E
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 24.11.2018 20:00
  • Pardubický přebor mužů, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
11:7
5:1, 2:2, 4:4
Sokol U50 Pardubice D
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 22.12.2018 12:00
  • Pardubický přebor mužů, 6. kolo
  • SH Heřmanův Městec
8:4
2:0, 4:2, 2:2
Marilan Pardubice
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 22.12.2018 15:00
  • Pardubický přebor mužů, 6. kolo
  • SH Heřmanův Městec
3:9
1:3, 0:5, 2:1
Sokol Pardubice Excellent E
FBC LETOHRAD Orel Orlice B
  • sobota 16.2.2019 9:00
  • Pardubický přebor mužů, 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
11:3
3:1, 0:1, 8:1
SK Spartak Slatiňany
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 16.2.2019 16:30
  • Pardubický přebor mužů, 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
4:10
2:4, 1:4, 1:2
ŽSK Třemošnice B
Sokol Pardubice Excellent E
  • neděle 17.3.2019 9:00
  • Pardubický přebor mužů, 9. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
3:13
0:4, 2:5, 1:4
FBC Respect Jiskra Heř. Městec
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 6.4.2019 13:30
  • Pardubický přebor mužů, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
5:20
1:6, 0:8, 4:6
Sokol Pardubice Excellent E
Sokol U50 Pardubice D
  • sobota 6.4.2019 16:30
  • Pardubický přebor mužů, 12. kolo
  • Tréninkové centrum Sokol Pardubice
6:3
2:1, 4:1, 0:1
Marilan Pardubice
Sokol Pardubice Excellent E
  • sobota 27.4.2019 10:30
  • Pardubický přebor mužů, 11. kolo
  • SH Slatiňany