Dorostenci 1. liga dorostenců - skupina C 2019/2020

Rozpis zápasů a výsledky

ACEMA Sparta Praha UNYP
Sokoli Pardubice
  • neděle 15.9.2019 10:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 1. kolo
  • X3M Arena Barrandov
6:1
1:0, 4:0, 1:1
Sokoli Pardubice
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
  • neděle 15.9.2019 13:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 1. kolo
  • X3M Arena Barrandov
4:4
1:1, 2:1, 1:2
FbC Hradec Králové
Sokoli Pardubice
  • neděle 29.9.2019 11:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 2. kolo
  • X3M Arena Barrandov
1:4
1:0, 0:2, 0:2
Sokoli Pardubice
FBC Liberec
  • neděle 29.9.2019 16:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 2. kolo
  • X3M Arena Barrandov
6:10
2:4, 3:1, 1:5
Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové
  • neděle 20.10.2019 11:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 13. kolo
  • SH Čakovice
4:4
2:1, 1:1, 1:2
FC Bučis Team
Sokoli Pardubice
  • neděle 20.10.2019 16:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 13. kolo
  • SH Čakovice
7:7
2:3, 3:2, 2:2
Sokoli Pardubice
Technology Florbal MB Black
  • sobota 2.11.2019 11:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 14. kolo
  • SH Čakovice
6:3
0:1, 2:1, 4:1
BLACK ANGELS
Sokoli Pardubice
  • sobota 2.11.2019 14:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 14. kolo
  • SH Čakovice
11:3
4:0, 2:2, 5:1
Sokoli Pardubice
ACEMA Sparta Praha UNYP
  • sobota 30.11.2019 10:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
4:4
1:0, 0:1, 3:3
FBC Česká Lípa
Sokoli Pardubice
  • sobota 30.11.2019 14:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
9:7
2:0, 3:5, 4:2
BLACK ANGELS
Sokoli Pardubice
  • sobota 14.12.2019 10:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 6. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
4:6
0:3, 1:0, 3:3
Sokoli Pardubice
FBC Liberec
  • sobota 14.12.2019 14:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 6. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
6:7
3:4, 0:0, 3:3
FbC Hradec Králové
Sokoli Pardubice
  • neděle 19.1.2020 10:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 7. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
5:3
0:1, 1:0, 4:2
Sokoli Pardubice
Technology Florbal MB Black
  • neděle 19.1.2020 13:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 7. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
3:7
1:2, 1:3, 1:2
FBC Liberec
Sokoli Pardubice
  • sobota 25.1.2020 11:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 8. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
8:4
1:0, 2:2, 5:2
Sokoli Pardubice
FBC Česká Lípa
  • sobota 25.1.2020 16:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 8. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
2:12
2:3, 0:3, 0:6
Sokoli Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 16.2.2020 11:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 9. kolo
  • Hala míčových sportů Liberec
4:8
1:5, 2:3, 1:0
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Sokoli Pardubice
  • neděle 16.2.2020 16:00
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 9. kolo
  • Hala míčových sportů Liberec
9:4
1:2, 2:1, 6:1
Sokoli Pardubice
ACEMA Sparta Praha UNYP
  • sobota 29.2.2020 11:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 10. kolo
  • SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
Sokoli Pardubice
  • sobota 29.2.2020 14:30
  • 1. liga dorostenců - skupina B, 10. kolo
  • SH ZŠ Dobiášova Liberec