Starší žáci Liga starších žáků - skupina 4 2019/2020

Sokoli Pardubice B
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 6.10.2019 9:40
  • Liga starších žáků , 1. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1:7
0:2, 1:5, 0:0
Sokoli Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 6.10.2019 10:20
  • Liga starších žáků , 1. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
5:4
3:2, 2:2, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbC Hradec Králové A
  • neděle 6.10.2019 11:00
  • Liga starších žáků , 1. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1:2
1:0, 0:2, 0:0
FTC Vysoké Mýto
Sokoli Pardubice
  • neděle 6.10.2019 11:40
  • Liga starších žáků , 1. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1:4
1:3, 0:1, 0:0
Florbal Primátor Náchod
Sokoli Pardubice B
  • neděle 6.10.2019 12:20
  • Liga starších žáků , 1. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
15:2
8:2, 7:0, 0:0
FbC Hradec Králové A
Sokoli Pardubice
  • neděle 6.10.2019 13:00
  • Liga starších žáků , 1. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1:1
1:1, 0:0, 0:0
Sokoli Pardubice
Sokoli Pardubice B
  • neděle 6.10.2019 14:20
  • Liga starších žáků , 1. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
6:0
1:0, 5:0, 0:0
Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 20.10.2019 10:20
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH TJ Náchod
0:2
0:2, 0:0, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbC Skuteč
  • neděle 20.10.2019 10:20
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
3:3
1:1, 2:2, 0:0
FbC Hradec Králové B
Sokoli Pardubice
  • neděle 20.10.2019 11:40
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH TJ Náchod
0:12
0:6, 0:6, 0:0
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sokoli Pardubice B
  • neděle 20.10.2019 11:40
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
3:4
1:3, 2:1, 0:0
Florbal Primátor Náchod
Sokoli Pardubice
  • neděle 20.10.2019 13:00
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH TJ Náchod
2:5
1:3, 1:2, 0:0
FBC Dobruška
Sokoli Pardubice B
  • neděle 20.10.2019 13:00
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
8:2
3:1, 5:1, 0:0
Sokoli Pardubice
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 20.10.2019 14:20
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH TJ Náchod
3:1
2:0, 1:1, 0:0
Sokoli Pardubice B
KM automatik FBK Jičín
  • neděle 20.10.2019 14:20
  • Liga starších žáků , 2. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
2:4
1:2, 1:2, 0:0
Sokoli Pardubice
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 3.11.2019 9:00
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
4:0
3:0, 1:0, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbC Sokol Předměřice n/L
  • neděle 3.11.2019 9:40
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1:9
0:7, 1:2, 0:0
Florbal Primátor Náchod
Sokoli Pardubice
  • neděle 3.11.2019 11:00
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
2:4
0:4, 2:0, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbC Hradec Králové B
  • neděle 3.11.2019 11:00
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1:0
1:0, 0:0, 0:0
KM automatik FBK Jičín
Sokoli Pardubice B
  • neděle 3.11.2019 12:20
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
0:2
0:0, 0:2, 0:0
Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 3.11.2019 13:00
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
2:1
1:0, 1:1, 0:0
FbC Skuteč
Sokoli Pardubice B
  • neděle 3.11.2019 14:20
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
7:3
4:2, 3:1, 0:0
FBC Dobruška
Sokoli Pardubice
  • neděle 3.11.2019 15:00
  • Liga starších žáků , 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
2:5
0:4, 2:1, 0:0
Sokoli Pardubice B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
  • neděle 17.11.2019 9:00
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
9:4
2:2, 7:2, 0:0
Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 17.11.2019 10:20
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • SH Předměřice n. L.
3:2
3:0, 0:2, 0:0
IBK Holice - DDM
Sokoli Pardubice B
  • neděle 17.11.2019 11:00
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
2:3
0:1, 2:2, 0:0
FTC Vysoké Mýto
Sokoli Pardubice
  • neděle 17.11.2019 11:40
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • SH Předměřice n. L.
0:1
0:0, 0:1, 0:0
FbC Sokol Předměřice n/L
Sokoli Pardubice
  • neděle 17.11.2019 13:00
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • SH Předměřice n. L.
2:11
1:5, 1:6, 0:0
Sokoli Pardubice B
KM automatik FBK Jičín
  • neděle 17.11.2019 13:00
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
2:1
0:0, 2:1, 0:0
Sokoli Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 17.11.2019 14:20
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • SH Předměřice n. L.
3:2
1:1, 2:1, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko modří
Sokoli Pardubice B
  • neděle 17.11.2019 15:00
  • Liga starších žáků , 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
4:3
1:2, 3:1, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko modří
Sokoli Pardubice B
  • neděle 8.12.2019 9:40
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • Sportovní areál Jičín
3:1
2:0, 1:1, 0:0
Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 8.12.2019 10:20
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
4:1
1:0, 3:1, 0:0
FLORBAL LITOMYŠL
Sokoli Pardubice
  • neděle 8.12.2019 11:40
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
4:5
3:2, 1:3, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbC Sokol Předměřice n/L
  • neděle 8.12.2019 11:40
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • Sportovní areál Jičín
5:5
2:4, 3:1, 0:0
FTC Vysoké Mýto
Sokoli Pardubice
  • neděle 8.12.2019 13:00
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:1
0:1, 0:0, 0:0
FBC Dobruška
Sokoli Pardubice B
  • neděle 8.12.2019 13:40
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • Sportovní areál Jičín
7:0
3:0, 4:0, 0:0
Sokoli Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 8.12.2019 14:20
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
4:1
2:0, 2:1, 0:0
Sokoli Pardubice B
KM automatik FBK Jičín
  • neděle 8.12.2019 15:00
  • Liga starších žáků , 5. kolo
  • Sportovní areál Jičín
4:4
2:2, 2:2, 0:0
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sokoli Pardubice B
  • neděle 26.1.2020 9:00
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3:2
1:1, 2:1, 0:0
Sokoli Pardubice
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 26.1.2020 10:20
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
6:1
2:1, 4:0, 0:0
KM automatik FBK Jičín
Sokoli Pardubice B
  • neděle 26.1.2020 10:20
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3:3
1:1, 2:2, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko modří
Sokoli Pardubice
  • neděle 26.1.2020 11:40
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
0:4
0:3, 0:1, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbK TJ Svitavy
  • neděle 26.1.2020 12:20
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3:2
1:2, 2:0, 0:0
FbC Hradec Králové A
Sokoli Pardubice
  • neděle 26.1.2020 13:00
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
1:2
1:1, 0:1, 0:0
Sokoli Pardubice B
1. FBC Polička
  • neděle 26.1.2020 13:40
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
1:5
0:2, 1:3, 0:0
Sokoli Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 26.1.2020 14:20
  • Liga starších žáků , 6. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
2:2
1:2, 1:0, 0:0
FbK TJ Svitavy
Sokoli Pardubice B
  • neděle 16.2.2020 9:40
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
1:1
0:1, 1:0, 0:0
Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 16.2.2020 10:20
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH TJ Náchod
1:6
1:4, 0:2, 0:0
FbC Skuteč
Sokoli Pardubice
  • neděle 16.2.2020 11:40
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH TJ Náchod
2:5
2:1, 0:4, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbC Sokol Předměřice n/L
  • neděle 16.2.2020 11:40
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
4:5
1:2, 3:3, 0:0
Florbal Primátor Náchod
Sokoli Pardubice
  • neděle 16.2.2020 13:00
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH TJ Náchod
3:3
2:2, 1:1, 0:0
1. FBC Polička
Sokoli Pardubice B
  • neděle 16.2.2020 13:40
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
3:1
1:1, 2:0, 0:0
Sokoli Pardubice
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 16.2.2020 14:20
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH TJ Náchod
4:2
2:0, 2:2, 0:0
Sokoli Pardubice B
FBC Dobruška
  • neděle 16.2.2020 15:00
  • Liga starších žáků , 7. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
5:3
1:1, 4:2, 0:0
Sokoli Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 8.3.2020 9:00
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
Sokoli Pardubice B
FbK TJ Svitavy
  • neděle 8.3.2020 10:20
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FTC Vysoké Mýto
Sokoli Pardubice
  • neděle 8.3.2020 11:00
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
KM automatik FBK Jičín
Sokoli Pardubice B
  • neděle 8.3.2020 11:40
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 8.3.2020 13:00
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové B
Sokoli Pardubice B
  • neděle 8.3.2020 13:00
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Sokoli Pardubice B
FBK Bulldogs Hořice
  • neděle 8.3.2020 14:20
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FBC Dobruška
Sokoli Pardubice
  • neděle 8.3.2020 15:00
  • Liga starších žáků , 8. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice