Junior B tým 3. liga juniorů - skupina 4 A 2019/2020

Rozpis zápasů a výsledky

FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sokoli Pardubice B
  • sobota 21.9.2019 9:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 1. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
6:4
4:1, 1:2, 1:1
Sokoli Pardubice B
TJ Lanškroun
  • sobota 21.9.2019 14:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 1. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
4:1
1:0, 2:1, 1:0
Sokoli Pardubice B
FBC LETOHRAD Orel Orlice
  • sobota 5.10.2019 10:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 4. kolo
  • MSH Hostinné
2:7
1:1, 0:4, 1:2
FBC Trutnov (DTJ)
Sokoli Pardubice B
  • sobota 5.10.2019 14:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 4. kolo
  • MSH Hostinné
7:2
0:1, 5:0, 2:1
HAGA Pardubice
Sokoli Pardubice B
  • sobota 2.11.2019 13:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 7. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
6:7
0:3, 2:2, 4:2
Sokoli Pardubice B
FBK Bulldogs Hořice
  • sobota 2.11.2019 16:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 7. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
3:3
0:2, 2:1, 1:0
Sokoli Pardubice B
FBC Trutnov (DTJ)
  • sobota 16.11.2019 13:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 9. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
3:6
0:1, 0:1, 3:4
FbC Hradec Králové B
Sokoli Pardubice B
  • sobota 16.11.2019 18:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 9. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
9:1
1:0, 6:1, 2:0
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sokoli Pardubice B
  • sobota 30.11.2019 10:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 12. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
6:3
2:1, 2:2, 2:0
Sokoli Pardubice B
HAGA Pardubice
  • sobota 30.11.2019 12:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 12. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
3:0
1:0, 2:0, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbC Hradec Králové B
  • sobota 21.12.2019 9:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 13. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FBK Bulldogs Hořice
Sokoli Pardubice B
  • sobota 21.12.2019 12:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 13. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sokoli Pardubice B
  • sobota 4.1.2020 10:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 16. kolo
  • Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
Sokoli Pardubice B
FBC Dobruška
  • sobota 4.1.2020 12:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 16. kolo
  • Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
FBC Dobruška
Sokoli Pardubice B
  • sobota 25.1.2020
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 18. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Sokoli Pardubice B
TJ Lanškroun
  • sobota 25.1.2020
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 18. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
TJ Lanškroun
Sokoli Pardubice B
  • sobota 22.2.2020 10:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 19. kolo
  • SH Hořice
Sokoli Pardubice B
FBC Dobruška
  • sobota 22.2.2020 12:30
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 19. kolo
  • SH Hořice
FbC Hradec Králové B
Sokoli Pardubice B
  • neděle 8.3.2020
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 22. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Sokoli Pardubice B
FBC LETOHRAD Orel Orlice
  • neděle 8.3.2020
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 22. kolo
  • SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Sokoli Pardubice B
HAGA Pardubice
  • sobota 4.4.2020 9:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 26. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FBC Trutnov (DTJ)
Sokoli Pardubice B
  • sobota 4.4.2020 14:00
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 26. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
Sokoli Pardubice B
FBK Bulldogs Hořice
  • sobota 25.4.2020
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 27. kolo
  • MSH Hostinné
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sokoli Pardubice B
  • sobota 25.4.2020
  • 3. liga juniorů - skupina 4 A, 27. kolo
  • MSH Hostinné