Mladší žáci Pardubická liga mladších žáků 2020/2021

SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové
  • neděle 27.9.2020 9:45
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • neděle 27.9.2020 10:40
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
Florbal Primátor Náchod
SOKOLI Pardubice
  • neděle 27.9.2020 12:20
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 4.10.2020 9:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 4.10.2020 9:45
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 2. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
SOKOLI Pardubice B
FLORBAL LITOMYŠL
  • neděle 4.10.2020 10:30
  • Pardubická liga mladších žáků, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové
  • neděle 4.10.2020 10:40
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 2. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
SOKOLI Pardubice C
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
  • neděle 4.10.2020 11:10
  • Pardubická liga mladších žáků, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FLORBAL LITOMYŠL
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 4.10.2020 12:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FbC Skuteč
  • neděle 4.10.2020 12:20
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 2. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 4.10.2020 12:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
HAGA Pardubice
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 17.10.2020 8:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 17.10.2020 8:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 17.10.2020 9:30
  • Pardubická liga mladších žáků, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice B
HAGA Pardubice
  • sobota 17.10.2020 10:10
  • Pardubická liga mladších žáků, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 17.10.2020 11:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 1.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 4. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové
  • neděle 1.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 4. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • neděle 1.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 4. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice B
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
SOKOLI Pardubice B
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
SOKOLI Pardubice C
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
SOKOLI Pardubice C
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • sobota 21.11.2020 9:00
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FBK Jičín Rumcajsové
  • sobota 21.11.2020 10:40
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • sobota 21.11.2020 13:05
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 29.11.2020 9:45
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 6. kolo
  • SH TJ Náchod
SOKOLI Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 29.11.2020 10:40
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 6. kolo
  • SH TJ Náchod
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • neděle 29.11.2020 12:20
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 6. kolo
  • SH TJ Náchod
SOKOLI Pardubice C
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 5.12.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 7. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice B
FbC Vlci Skuteč
  • sobota 5.12.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 7. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FLORBAL Hlinsko
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 5.12.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 7. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice C
FbC Vlci Skuteč
  • sobota 5.12.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 7. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FLORBAL Hlinsko
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 5.12.2020
  • Pardubická liga mladších žáků, 7. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice C
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
  • neděle 13.12.2020 9:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
HAGA Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 13.12.2020 9:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice C
HAGA Pardubice
  • neděle 13.12.2020 10:30
  • Pardubická liga mladších žáků, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 13.12.2020 11:10
  • Pardubická liga mladších žáků, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 13.12.2020 12:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbC Vlci Skuteč
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 9.1.2021 9:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 9.1.2021 9:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • sobota 9.1.2021 9:45
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 9.1.2021 10:30
  • Pardubická liga mladších žáků, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • sobota 9.1.2021 10:40
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
SOKOLI Pardubice C
FbC Vlci Skuteč
  • sobota 9.1.2021 11:10
  • Pardubická liga mladších žáků, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové
SOKOLI Pardubice
  • sobota 9.1.2021 12:20
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 9.1.2021 12:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice C
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 23.1.2021 9:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 23.1.2021 10:30
  • Pardubická liga mladších žáků, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice B
FLORBAL LITOMYŠL
  • sobota 23.1.2021 11:10
  • Pardubická liga mladších žáků, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 23.1.2021 12:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FLORBAL LITOMYŠL
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 23.1.2021 12:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • neděle 31.1.2021
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • SH TJ Náchod
SOKOLI Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 31.1.2021
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • SH TJ Náchod
SOKOLI Pardubice
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 31.1.2021
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • SH TJ Náchod
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • sobota 6.2.2021 12:45
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové
  • sobota 6.2.2021 15:10
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FBK Jičín Rumcajsové
  • sobota 6.2.2021 16:50
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbC Vlci Skuteč
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 28.2.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 16. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice B
HAGA Pardubice
  • neděle 28.2.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 16. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 28.2.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 16. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
HAGA Pardubice
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 28.2.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 16. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice C
FbC Vlci Skuteč
  • neděle 28.2.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 16. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice B
FLORBAL Hlinsko
  • neděle 21.3.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 18. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbC Vlci Skuteč
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 21.3.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 18. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 21.3.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 18. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice C
FLORBAL LITOMYŠL
  • neděle 21.3.2021 9:00
  • Pardubická liga mladších žáků, 17. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice C
HAGA Pardubice
  • neděle 21.3.2021 11:10
  • Pardubická liga mladších žáků, 17. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 21.3.2021 12:40
  • Pardubická liga mladších žáků, 17. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové
  • sobota 27.3.2021 8:00
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
FBK Jičín Rumcajsové
  • sobota 27.3.2021 9:40
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice B
HAGA Pardubice
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
HAGA Pardubice
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 25.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 15. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové
  • neděle 25.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 15. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • neděle 25.4.2021
  • Pardubická liga mladších žáků 5+1, 15. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč