JUNIOR Sokol Cup 2022

Propozice 10. ročníku turnaje JUNIOR Sokol Cup


Vážení sportovní přátelé,

10.ročník turnaje se mimořádně uskuteční pouze v sobotu! Nedělní program jsme nuceni zrušit z důvodu konání hokejového utkání a současně bude také z důvodu rekonstrukce uzavřena SH Dašická.
Turnaj bude mít dva hrací bloky, dopolední (cca 9-13h) a odpolední (cca 16-20h). Všechna družstva se vystřídají na obou halách. V polední přestávce se v aréně tradičně odehraje eventové utkání Livesport Superligy mužů, ve kterém se od 14:00 hodin utkají domácí SOKOLI Pardubice a ACEMA Sparta Praha.

Informace o turnaji

Pořadatelé: T.J. Sokol Pardubice I oddíl florbalu

Termín konání: 17. 9. 2022

Sportovní haly: enteria aréna, SH Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice

Kategorie: přípravka (2014 a mladší), elévové (2012 a mladší), mladší žáci (2010 a mladší) a starší žáci (2008 a mladší). Je povolen start hráček o 1 rok starší.

Hrací systém turnaje: 3+1 hráčů ve všech kategoriích, rozměry hřiště 20x10m, hraje je vždy na 3 hřištích současně. Hrací čas pro všechny kategorie je 1x12 minut „superhrubý“ čas. Je možné přihlásit do turnaje i více družstev z jednoho klubu (B,C..). Všem družstvům pořadatel garantuje během hracího dne 6-7 utkání (u přípravek 5-6 utkání). Šatny jsou na všech halách šatny průchozí, za odložené věci v šatnách pořadatel neručí.

Startovné: 1.300,-Kč za každé přihlášené družstvo

Ubytování: Pro zájemce je ubytování zajištěno už od pátku a až do neděle v budově TJ Sokol Pardubice (ve vlastních spacích pytlích za 100,- Kč/osoba/noc). Ubytování je nutné předem objednat, termín pro objednání ubytování je do 10.9.2022, viz. ZDE. Kapacita míst je omezená.

Ceny a vyhlášení výsledků: Vyhlášení výsledků proběhne ihned po ukončení turnaje v každé kategorii. Pro nejlepší 3 družstva v každé kategorii jsou připraveny speciální ceny, medaile a ceny od oficiálního partnera turnaje.

Přihlášky do turnaje: naleznete pod tímto odkazem:  PŘIHLÁŠKA NA TURNAJ JSC 2022

Počet zúčastněných družstev je omezen! Přijetí družstev do turnaje bude určeno podle pořadí došlých přihlášek.

Důležité odkazy:

enteria aréna (zobrazení na mapě): enteria ARÉNA

Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice (zobrazení na mapě): Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Přihláška na turnaj JUNIOR Sokol Cup: Přihláška na turnaj JSC 2022

Přihláška na ubytování: ZDE