Objednávky PENCO

Návod k nákupu se slevou na penco.cz pro členy klubu Sokol Pardubice:

1) Nejprve se zaregistruj do značkového obchodu značky PENCO  na adrese www.penco.cz

2) Na následující stránce vyplníš své kontaktní údaje. Určitě také nezapomeň vyplnit svůj mobilní telefon pro potřeby doručovatele.

3) Potvrzením údajů se zaregistruješ jako zákazník obchodu. Stále máš ale ceny pro běžného zákazníka. Abys mohl/a nakupovat za ceny s týmovou slevou, je nutné před dokončením objednávky zadat v košíku slevový kód: FLSOKPAR30. Kód je možné využít opakovaně s jedinou podmínkou, že hodnota nákupu musí být minimálně 500,- Kč.
Poslední aktualizace: 22. únor 2018

Články k tématu

Konec volna. Letní příprava začala také juniorům a dorostencům

20. květen 2018 - Po měsíčním odpočinku naskočili pardubičtí junioři a dorostenci zpět do florbalového kolotoče. Jejich první fáze letní přípravy na novou sezónu odstartovala 14. května. Obě kategorie bude mít na starosti nový kondiční trenér a změny nastaly i na trenérských postech.

Zdraví na prvním místě. Sokol nastartoval spolupráci s doktorem a odborníkem na výživu Tomášem Soukupem

15. květen 2018 - Doktor Tomáš Soukup je jedním z největších odborníků a specialistů na výživu a regenerativní medicínu v České republice. Od nadcházející sezóny bude spolupracovat také s naším klubem, což je pro nás velkou ctí.

"A" týmu začala letní příprava. Poprvé ji vede kondiční trenér Petr Mocek

10. květen 2018 - U jména kondičního trenéra pardubického klubu najdou fanoušci stále iniciály P. M. To je však jediné, co zůstalo. Petra Mlatečka nahradil po pěti letech u A týmu Petr Mocek. Letní příprava začala jako tradičně kondičními testy.

Stálo to za to, ale všechno jednou končí, říká loučící se pardubická legenda Karel Brychta

26. duben 2018 - Pardubická florbalová veřejnost si musí zvykat na nové pořádky. Poprvé od premiérového postupu do extraligy v roce 2005 nenaskočí do další sezóny nezdolný bojovník Karel Brychta. Sedmatřicetiletý univerzál a dlouholetý pardubický kapitán, který nastupoval během kariéry v útoku i v obraně, se rozhodl ukončit florbalovou kariéru na nejvyšší úrovni.

Rozloučení se sezónou bude opět u Žlutého psa! Tentokrát v sobotu 2. června

24. duben 2018 - Pardubický klub stejně jako loni uspořádá celoklubové rozloučení s uplynulou sezónou. Akce, která je určená pro všechny mládežnické i dospělé kategorie Sokola, se uskuteční v sobotu 2. června od 15 hodin v Music clubu Žlutý pes.