Objednávky PENCO

Návod k nákupu se slevou na penco.cz pro členy klubu Sokol Pardubice:

1) Nejprve se zaregistruj do značkového obchodu značky PENCO  na adrese www.penco.cz

2) Na následující stránce vyplníš své kontaktní údaje. Určitě také nezapomeň vyplnit svůj mobilní telefon pro potřeby doručovatele.

3) Potvrzením údajů se zaregistruješ jako zákazník obchodu. Stále máš ale ceny pro běžného zákazníka. Abys mohl/a nakupovat za ceny s týmovou slevou, je nutné před dokončením objednávky zadat v košíku slevový kód: FLSOKPAR30. Kód je možné využít opakovaně s jedinou podmínkou, že hodnota nákupu musí být minimálně 500,- Kč.
Poslední aktualizace: 22. únor 2018

Články k tématu

Pardubice slaví zisk zlata z Czech Openu

13. srpen 2018 - Sokol před začátkem přípravy na novou sezonu omladil tým, již v přípravných zápasech se mu dařilo a potvrdil to i nyní na největším mezinárodním florbalovém turnaji Czech Open. V play off udržel tři čistá konta a dokráčel si pro historicky třetí zlaté medaile.

Pardubice míří na Czech Open, budou hrát kategorii PRO

9. srpen 2018 - Pardubický A tým opět po roce zavítá v rámci letní přípravy do hlavního města na Czech Open. Sokol bude hrát v kategorii PRO, zatím se omlazenému kádru v přípravných utkáních daří, dobré výkony tak chce potvrdit i nyní.

Je to pro mě velká pocta a čest, říká nový kapitán Martin Zozulák

8. srpen 2018 - V pátek 3. srpna proběhla na teambuildingové akci v Krkonoších volba nového kapitána A týmu Sokolu Pardubice. Dlouhou dobu nosil kapitánskou pásku Karel Brychta, nyní po něm tuto roli přebírá další zkušený hráč – Martin Zozulák. Pardubický útočník odehrál celkem 334 utkání, v nichž vstřelil 334 branek a na 217 nahrál, další zápasy a kanadské body si připsal také za reprezentaci.

Marek Ďopan dočasně opouští sokolský A-tým

27. červenec 2018 - Obránce Marka Ďopana, který patřil po mnoho posledních let k oporám A-týmu, nějakou dobu na lavičce pardubického Sokola neuvidíme. Po zásadních neshodách o fungování týmu byl trenéry vyřazen.

Václav Oubrecht vyrazil do Norska za novým dobrodružsvím

22. červenec 2018 - Pardubický obránce Václav Oubrecht odehrál za pardubický Sokol nejúspěšnější sezonu v historii klubu, na nejlepším umístění v historii se podílel osmi kanadskými body (5+3) a výbornou prací v defenzivě. Po konci ročníku se však odhodlal ke změně. Pardubický dres sice nevyměnil za jiný, ale vydal se za novým dobrodružstvím do Norska. To nyní přibližuje ve svém povídaní.