Příměstský tábor (13. - 17. 8. 2018)

Náš florbalový klub přináší velkou novinku pro své mladé Sokolíky a jejich kamarády z Pardubic a okolí. Kromě letního Sokol campu budeme připravovat příměstské tábory, které budou vždy tematicky zaměřené. Všichni tak budou mít možnost strávit dobrodružné a zábavné podzimní, jarní i velikonoční prázdniny. Příměstské tábory budou probíhat i o letních prázdninách a všichni se rozhodně máme na co těšit.
Příměstské tábory budou určeny pro všechny kluky a holky ve věku 5 až 15 let. Instruktory budou kvalifikovaní trenéři s trenérskou licencí Českého florbalu a spolupracovat budeme i s externisty, kteří budou vybírání po tématu a období daného příměstského tábora. Cílem táborů je nabídnout dětem a jejich rodičům další možnosti pestrých aktivit, které děti budou prožívat ve skupině svých vrstevníků a budou tak příjemně a aktivně strávit volný prázdninový čas.

První příměstský tábor florbalového klubu Sokol Pardubice se uskuteční 13. - 17. 8. 2018. Náplní budou různorodé sportovní a pohybové aktivity i atrakce. Téma prvního sokolského příměstského tábora bude „Po stopách olympijských her". Program příměstského tábora bude z velké části tvořit návštěva sportovního parku v Pardubicích, kde si budou děti moct vyzkoušet veškeré sportovní disciplíny a dovednosti, které zde budou k dispozici. 

Cena příměstského tábora je 500,- Kč / 1 den a děti můžete přihlašovat pomocí online formuláře, který naleznete níže. Uzávěrka přihlášek je 30. června.

Kompletní informace:
Cena za dítě: 500,- Kč / 1 den
V ceně je zahrnuto: denní program od 8 do 16 hodin, zajištění režie a aktivit licencovanými trenéry a instruktory, každý den oběd a 2x denně svačina
Online přihláška k příměstskému táboru od 13. do 18. srpna: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKU55-gjyUuMqDFkcGyyjNvgvWX1DjoyWjkE4ge9U9jBsMjw/viewform
Uzávěrka přihlášek: 30. 6. 2018

Poslední aktualizace: 6. květen 2018

Články k tématu

FLORBALISTÉ PARDUBIC SI POPRVÉ V HISTORII ZAHRAJÍ FINÁLE POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY

8. leden 2019 - Postup do finále Poháru České pojišťovny. Významný úspěch, který se podařil florbalistům Sokola Pardubice, poprvé v historii pardubického klubu. „Pro náš klub je účast v Poháru České pojišťovny historický úspěch. Letošního ročníku se účastnily všechny elitní týmy a v naší polovině pavouka byly i oba superfinalisté posledního ročníku Tipsport Superligy – Technology Florbal MB i 1. SC TEMPISH Vítkovice. O to více si tohoto úspěchu vážíme,“ okomentoval finálový postup Sokolů manažer klubu Petr Musil.

Sokol nezvládl zápasy s výše postavenými Vítkovicemi a Chodovem

29. říjen 2018 - Pardubické mužstvo nečekalo minulý týden nic lehkého. V pátek se vydalo do Ostravy, kde po dobrém začátku ztratilo vedení a podlehlo Vítkovicím 3:7. Ve sváteční neděli nevyšel svěřencům trenéra Štancla začátek zápasu s Chodovem a po špatné první třetině nakonec prohráli 1:12.

Pardubice proti dvěma týmům z první čtyřky: v pátek venku Vítkovice, v neděli doma Chodov

25. říjen 2018 - Po reprezentační přestávce čeká Sokol opět náročný program, tento týden se střetne s dvěma týmy z první čtyřky Tipsport Superligy. Nejprve v pátek vyrazí do Ostravy, kde se od 19:30 utká s Vítkovicemi, a v neděli bude hostit na domácí půdě Chodov, se kterým se bude snažit prolomit nepříznivou sérii osmi porážek v řadě.

Další obrat v podání Pardubic, vydřely dva body v Liberci

5. říjen 2018 - Sokol předvedl v dohrávce 1. kola Tipsport Superligy další úspěšný obrat, v Liberci vybojoval dva body po výhře v prodloužení. Pardubičtí třikrát dotáhli dvougólovou ztrátu, o jejich výhře v prodloužení rozhodl třetím gólem v zápase Martin Zozulák. Na šesti brankách z devíti se podílel Tomáš Dlesk (1+5).

Junioři jsou po první polovině na 2. místě skupiny C

25. září 2018 - Juniorský tým Sokola Pardubice podává v první fázi sezony povedené výkony, z šesti zápasů vybojoval třináct bodů a je na druhé pozici skupiny C. První porážka přišla až v posledním zápase v souboji o první místo s Bohemians. Junioři odehrají ve skupině ještě tři zápasy a mají slibně nakročeno k postupu do skupiny A.