Příměstský tábor (13. - 17. 8. 2018)

Náš florbalový klub přináší velkou novinku pro své mladé Sokolíky a jejich kamarády z Pardubic a okolí. Kromě letního Sokol campu budeme připravovat příměstské tábory, které budou vždy tematicky zaměřené. Všichni tak budou mít možnost strávit dobrodružné a zábavné podzimní, jarní i velikonoční prázdniny. Příměstské tábory budou probíhat i o letních prázdninách a všichni se rozhodně máme na co těšit.
Příměstské tábory budou určeny pro všechny kluky a holky ve věku 5 až 15 let. Instruktory budou kvalifikovaní trenéři s trenérskou licencí Českého florbalu a spolupracovat budeme i s externisty, kteří budou vybírání po tématu a období daného příměstského tábora. Cílem táborů je nabídnout dětem a jejich rodičům další možnosti pestrých aktivit, které děti budou prožívat ve skupině svých vrstevníků a budou tak příjemně a aktivně strávit volný prázdninový čas.

První příměstský tábor florbalového klubu Sokol Pardubice se uskuteční 13. - 17. 8. 2018. Náplní budou různorodé sportovní a pohybové aktivity i atrakce. Téma prvního sokolského příměstského tábora bude „Po stopách olympijských her". Program příměstského tábora bude z velké části tvořit návštěva sportovního parku v Pardubicích, kde si budou děti moct vyzkoušet veškeré sportovní disciplíny a dovednosti, které zde budou k dispozici. 

Cena příměstského tábora je 500,- Kč / 1 den a děti můžete přihlašovat pomocí online formuláře, který naleznete níže. Uzávěrka přihlášek je 30. června.

Kompletní informace:
Cena za dítě: 500,- Kč / 1 den
V ceně je zahrnuto: denní program od 8 do 16 hodin, zajištění režie a aktivit licencovanými trenéry a instruktory, každý den oběd a 2x denně svačina
Online přihláška k příměstskému táboru od 13. do 18. srpna: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKU55-gjyUuMqDFkcGyyjNvgvWX1DjoyWjkE4ge9U9jBsMjw/viewform
Uzávěrka přihlášek: 30. 6. 2018

Poslední aktualizace: 6. květen 2018

Články k tématu

Konec volna. Letní příprava začala také juniorům a dorostencům

20. květen 2018 - Po měsíčním odpočinku naskočili pardubičtí junioři a dorostenci zpět do florbalového kolotoče. Jejich první fáze letní přípravy na novou sezónu odstartovala 14. května. Obě kategorie bude mít na starosti nový kondiční trenér a změny nastaly i na trenérských postech.

Zdraví na prvním místě. Sokol nastartoval spolupráci s doktorem a odborníkem na výživu Tomášem Soukupem

15. květen 2018 - Doktor Tomáš Soukup je jedním z největších odborníků a specialistů na výživu a regenerativní medicínu v České republice. Od nadcházející sezóny bude spolupracovat také s naším klubem, což je pro nás velkou ctí.

"A" týmu začala letní příprava. Poprvé ji vede kondiční trenér Petr Mocek

10. květen 2018 - U jména kondičního trenéra pardubického klubu najdou fanoušci stále iniciály P. M. To je však jediné, co zůstalo. Petra Mlatečka nahradil po pěti letech u A týmu Petr Mocek. Letní příprava začala jako tradičně kondičními testy.

Stálo to za to, ale všechno jednou končí, říká loučící se pardubická legenda Karel Brychta

26. duben 2018 - Pardubická florbalová veřejnost si musí zvykat na nové pořádky. Poprvé od premiérového postupu do extraligy v roce 2005 nenaskočí do další sezóny nezdolný bojovník Karel Brychta. Sedmatřicetiletý univerzál a dlouholetý pardubický kapitán, který nastupoval během kariéry v útoku i v obraně, se rozhodl ukončit florbalovou kariéru na nejvyšší úrovni.

Rozloučení se sezónou bude opět u Žlutého psa! Tentokrát v sobotu 2. června

24. duben 2018 - Pardubický klub stejně jako loni uspořádá celoklubové rozloučení s uplynulou sezónou. Akce, která je určená pro všechny mládežnické i dospělé kategorie Sokola, se uskuteční v sobotu 2. června od 15 hodin v Music clubu Žlutý pes.