Příměstský tábor (13. - 17. 8. 2018)

Náš florbalový klub přináší velkou novinku pro své mladé Sokolíky a jejich kamarády z Pardubic a okolí. Kromě letního Sokol campu budeme připravovat příměstské tábory, které budou vždy tematicky zaměřené. Všichni tak budou mít možnost strávit dobrodružné a zábavné podzimní, jarní i velikonoční prázdniny. Příměstské tábory budou probíhat i o letních prázdninách a všichni se rozhodně máme na co těšit.
Příměstské tábory budou určeny pro všechny kluky a holky ve věku 5 až 15 let. Instruktory budou kvalifikovaní trenéři s trenérskou licencí Českého florbalu a spolupracovat budeme i s externisty, kteří budou vybírání po tématu a období daného příměstského tábora. Cílem táborů je nabídnout dětem a jejich rodičům další možnosti pestrých aktivit, které děti budou prožívat ve skupině svých vrstevníků a budou tak příjemně a aktivně strávit volný prázdninový čas.

První příměstský tábor florbalového klubu Sokol Pardubice se uskuteční 13. - 17. 8. 2018. Náplní budou různorodé sportovní a pohybové aktivity i atrakce. Téma prvního sokolského příměstského tábora bude „Po stopách olympijských her". Program příměstského tábora bude z velké části tvořit návštěva sportovního parku v Pardubicích, kde si budou děti moct vyzkoušet veškeré sportovní disciplíny a dovednosti, které zde budou k dispozici. 

Cena příměstského tábora je 500,- Kč / 1 den a děti můžete přihlašovat pomocí online formuláře, který naleznete níže. Uzávěrka přihlášek je 30. června.

Kompletní informace:
Cena za dítě: 500,- Kč / 1 den
V ceně je zahrnuto: denní program od 8 do 16 hodin, zajištění režie a aktivit licencovanými trenéry a instruktory, každý den oběd a 2x denně svačina
Online přihláška k příměstskému táboru od 13. do 18. srpna: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKU55-gjyUuMqDFkcGyyjNvgvWX1DjoyWjkE4ge9U9jBsMjw/viewform
Uzávěrka přihlášek: 30. 6. 2018

Poslední aktualizace: 6. květen 2018

Články k tématu

Pardubice slaví zisk zlata z Czech Openu

13. srpen 2018 - Sokol před začátkem přípravy na novou sezonu omladil tým, již v přípravných zápasech se mu dařilo a potvrdil to i nyní na největším mezinárodním florbalovém turnaji Czech Open. V play off udržel tři čistá konta a dokráčel si pro historicky třetí zlaté medaile.

Pardubice míří na Czech Open, budou hrát kategorii PRO

9. srpen 2018 - Pardubický A tým opět po roce zavítá v rámci letní přípravy do hlavního města na Czech Open. Sokol bude hrát v kategorii PRO, zatím se omlazenému kádru v přípravných utkáních daří, dobré výkony tak chce potvrdit i nyní.

Je to pro mě velká pocta a čest, říká nový kapitán Martin Zozulák

8. srpen 2018 - V pátek 3. srpna proběhla na teambuildingové akci v Krkonoších volba nového kapitána A týmu Sokolu Pardubice. Dlouhou dobu nosil kapitánskou pásku Karel Brychta, nyní po něm tuto roli přebírá další zkušený hráč – Martin Zozulák. Pardubický útočník odehrál celkem 334 utkání, v nichž vstřelil 334 branek a na 217 nahrál, další zápasy a kanadské body si připsal také za reprezentaci.

Marek Ďopan dočasně opouští sokolský A-tým

27. červenec 2018 - Obránce Marka Ďopana, který patřil po mnoho posledních let k oporám A-týmu, nějakou dobu na lavičce pardubického Sokola neuvidíme. Po zásadních neshodách o fungování týmu byl trenéry vyřazen.

Václav Oubrecht vyrazil do Norska za novým dobrodružsvím

22. červenec 2018 - Pardubický obránce Václav Oubrecht odehrál za pardubický Sokol nejúspěšnější sezonu v historii klubu, na nejlepším umístění v historii se podílel osmi kanadskými body (5+3) a výbornou prací v defenzivě. Po konci ročníku se však odhodlal ke změně. Pardubický dres sice nevyměnil za jiný, ale vydal se za novým dobrodružstvím do Norska. To nyní přibližuje ve svém povídaní.