JUNIOR Sokol Cup 2020

GENERÁLNÍ PARTNER TURNAJE

Propozice 8. ročníku turnaje JUNIOR Sokol Cup


Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom vás pozvali na tradiční zářijový florbalový turnaj pro mládež, který je již tři roky součástí Florbal festivalu Pardubice (www.ffpardubice.cz). Celkově 8. ročník turnaje se uskuteční opět ve standardním formátu dvoudenního turnaje (přípravky jednodenní v sobotu). 


Informace o turnaji

Pořadatelé: T.J. Sokol Pardubice I oddíl florbalu, FLORBAL Pardubice z.s., FLORBAL Pardubice service s. r. o.  

Termín konání: 12.–13.9.2020

Sportovní haly: SH Dašická Pardubice, SH Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice

Kategorie: přípravka (2012 a mladší), elévové (2010 a mladší), mladší žáci (2008 a mladší) a starší žáci (2006 a mladší)

Hrací systém turnaje: 3+1 hráčů ve všech kategoriích (rozměry hřiště 20x10m). Všem účastníkům garantujeme minimálně 4 utkání v sobotu a další minimálně 3 utkání o umístění v neděli. Hrací čas je pro všechny kategorie 1x12 minut „superhrubý“ čas. Je možné přihlásit i více družstev z jednoho klubu (B,C..).

Startovné: 1.400,-Kč za každé přihlášené družstvo

Účastnické náramky: 50,- Kč za každého člena družstva. Poplatek zahrnuje: vstup na Superligové utkání mužů.

Ubytování: Nabízíme vám možnost ubytování v budově TJ Sokol Pardubice (ve vlastních spacích pytlích za 100,- Kč/osoba/noc). Ubytování je nutné předem objednat. Termín pro objednání ubytování je do 4.9.2020, viz. odkaz na přihlášku na ubytování. Kapacita míst je ale omezená, proto neváhejte s vaší rezervací!

Další možnosti ubytování:

Hotel Arnošt    Hotel Hůrka     Univerzitní koleje Pardubice  Hotel Euro

Stravování: Ve spolupráci s naším partnerem BONTE catering vám nabízíme zajištění stravování přímo u arény (OBĚD-VEČEŘE-OBĚD). Nadstandardní kvalitu pokrmů a vhodnost pro děti a sportovce jste měli možnost vyzkoušet už v minulých letech. Stravování je možné objednat i pro rodiče, realizační tým i fanoušky.

Cena za stravování: 100,-Kč / 1 jídlo. Termín pro objednání stravování: do 4. 9. 2020, viz. odkaz na přihlášku na stravování.

Pojištění: Účastníci startují na turnaji na vlastní nebezpečí.

Šatny: Na všech halách slouží šatny jako průchozí. Za odložené věci v šatnách pořadatelé neručí.

Ceny a vyhlášení výsledků: Vyhlášení výsledků proběhne v neděli (přípravka v sobotu) ihned po ukončení turnaje. Pro nejlepší 3 družstva v každé kategorii jsou připraveny speciální ceny, medaile a ceny od oficiálního partnera turnaje.

Přihlášky do turnaje: přihlášky zasílejte nejpozději do 20. 6. 2020, prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který naleznete pod tímto odkazem: odkaz na přihlášku do turnaje .

Počet zúčastněných družstev je omezen! Přijetí družstev do turnaje bude určeno podle pořadí došlých přihlášek.

Po termínu uzavření přihlášek Vás vyzveme k platbě startovného.

Důležité termíny:

20. 6. 2020   uzávěrka přihlášek na turnaj JUNIOR Sokol Cup 2020

15. 7. 2020   úhrada startovného

04. 9. 2020   uzávěrka přihlášek ubytování

04. 9. 2020      uzávěrka přihlášek stravování

Důležité odkazy:

Sportovní hala Dašická Pardubice (zobrazení na mapě): Sportovní hala Dašická Pardubice

Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice (zobrazení na mapě): Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Přihláška na turnaj Junior Sokol Cup: odkaz na přihlášku do turnaje

Přihláška na ubytování:  odkaz na přihlášku na ubytování

Přihláška na stravování:  odkaz na přihlášku na stravování


Poslední aktualizace: 21. červenec 2020

Články k tématu

A tým Sokolů Pardubice je v karanténě

29. srpen 2020 - V pardubické kabině se objevil první potvrzený případ nového typu coronaviru a celý mužský tým včetně trenérů musí do povinné karantény. Ta by měla trvat 14 dní od posledního společného tréninku, kde byl přítomný i nakažený hráč.

„Věříme, že naše zkušenosti z pracovního života mohou klubu pomoci,“ shodují se noví členové vedení klubu

31. březen 2020 - V minulém týdnu jsme vás informovali o tom, že klub rozšiřuje svoje vedení o čtyři nové tváře – Milana Koubka, Jana Černohorského, Jana Cakla a Jakuba Buriana. „Chtěli jsme do vedení přivést lidi, kterým věříme a kteří nám mohou poskytnout čerstvý pohled. Ten totiž v denním provozu klubu možná trochu ztrácíme,“ okomentoval rozšíření výkonného výboru generální manažer klubu Martin Zozulák. Všichni čtyři noví členové výkonného výboru mají blízký vztah ke klubu a díky svým zkušenostem budou velkou pomocí v dalším vývoji klubu.

„Letošní sezónu nelze hodnotit jinak než neúspěch. V té další máme hodně co dokazovat,“ uvědomuje si trenér A týmu SOKOLI Pardubice Ladislav Štancl

30. březen 2020 - Letošní sezóna byla pro pardubický mužský kádr velmi těžká. Drtivé porážky, ztráta i zdánlivě zcela jasně vyhraných utkání, odchody hráčů a krize v kabině. Poslední místo v tabulce, play down a nakonec trochu hořká záchrana v nejvyšší soutěži. V čele týmu stál letos jako trenér Ladislav Štancl, který se s tím vším musel vypořádat a neustále se snažit pracovat na tom, aby se výkon týmu zlepšil. I pro něj to tedy byla těžká a vyčerpávající sezóna. Jak ji hodnotí a jestli by zpětně změnil některá svá rozhodnutí čtěte v rozhovoru níže:

"Když porovnám, co jsem ve věku svých svěřenců s florbalkou uměl já a co všechno umí oni, chce se mi trochu brečet," přiznává trenér elévů David Žáček

22. březen 2020 - David Žáček má prvním rokem na starosti druhou nejmenší kategorii pardubických SOKOLŮ, a to elévy. Velmi početná kategorie plná živých dětí mu sice dává zabrat, ale podle svých slov by určitě neměnil. Jako aktivní hráč mužského A týmu SOKOLI Pardubice má určitě mladým nadějím co předávat. Jaká pro něj i celou kategorii byla letošní sezóna se dočtete v rozhovoru níže:

SOKOLŮM předčasně končí sezona 2019/2020

14. březen 2020 - Včera v podvečer rozhodl výkonný výbor České ho florbalu o ukončení všech florbalových soutěží pro tuto sezónu. Pro pardubické Sokoli to znamená, že zůstávají v Superlize florbalu i pro příští sezónu. „Ukončení florbalové sezony je naprosto logický a očekávaný krok ze strany vedení ČF. Stejným směrem se ubírají i ostatní sporty po celém světě a v tuto chvíli jsou zcela určitě důležitější věci než sport. Nicméně to samozřejmě nechává kaňku na celé sezoně, protože Superligu pro příští sezonu jsme si chtěli rozhodně vybojovat na hřišti a dokázat všem, že Pardubice do nejvyšší soutěže stále patří. Věřím tomu, že se z celého ročníku dostatečně poučíme a příští sezonu se vrátíme lepší,“ okomentoval rozhodnutí Českého florbalu generální manažer klubu Martin Zozulák.