JUNIOR Sokol Cup 2021

GENERÁLNÍ PARTNER TURNAJE

Propozice 9. ročníku turnaje JUNIOR Sokol Cup


Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom vás pozvali na tradiční zářijový florbalový turnaj pro mládež, který je již čtyři roky součástí Florbal festivalu Pardubice (www.ffpardubice.cz). Celkově 9. ročník turnaje se uskuteční opět ve standardním formátu dvoudenního turnaje (přípravky jednodenní v sobotu). 

Informace o turnaji

Pořadatelé: T.J. Sokol Pardubice I oddíl florbalu, FLORBAL Pardubice z.s., FLORBAL Pardubice service s. r. o.  

Termín konání: 18.–19.9.2021

Sportovní haly: enteria Aréna, SH Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice

Kategorie: přípravka (2013 a mladší), elévové (2011 a mladší), mladší žáci (2009 a mladší) a starší žáci (2007 a mladší). Je povolen start hráček o 1 rok starší.

Hrací systém turnaje: 3+1 hráčů ve všech kategoriích (rozměry hřiště 20x10m). Všem účastníkům garantujeme minimálně 4 utkání v sobotu a další minimálně 3 utkání o umístění v neděli. Hrací čas je pro všechny kategorie 1x12 minut „superhrubý“ čas. Je možné přihlásit i více družstev z jednoho klubu (B,C..).

Startovné: 1.500,-Kč za každé přihlášené družstvo

Pojištění: Účastníci startují na turnaji na vlastní nebezpečí.

Šatny: Na všech halách slouží šatny jako průchozí. Za odložené věci v šatnách pořadatelé neručí.

Ceny a vyhlášení výsledků: Vyhlášení výsledků proběhne v neděli (přípravka v sobotu) ihned po ukončení turnaje. Pro nejlepší 3 družstva v každé kategorii jsou připraveny speciální ceny, medaile a ceny od oficiálního partnera turnaje.

Přihlášky do turnaje: naleznete pod tímto odkazem:  PŘIHLÁŠKY NA JSC 2021

Počet zúčastněných družstev je omezen! Přijetí družstev do turnaje bude určeno podle pořadí došlých přihlášek.

Důležité odkazy:

enteria ARÉNA (zobrazení na mapě): enteria ARÉNA

Tréninkové centrum SOKOLI Pardubice (zobrazení na mapě): Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Přihláška na turnaj JUNIOR Sokol Cup: ZDE


Poslední aktualizace: 17. květen 2021

Články k tématu

Víkend pro “A” tým za tři body

22. září 2021 - Tři body do tabulky Livesport Superligy si připsali SOKOLI z domácího dvojzápasu. V sobotním utkání si poradili s Hattrickem Brno, v nedělním na výhru nenavázali a prohráli s Panthers Otrokovice.

A tým Sokolů Pardubice je v karanténě

29. srpen 2020 - V pardubické kabině se objevil první potvrzený případ nového typu coronaviru a celý mužský tým včetně trenérů musí do povinné karantény. Ta by měla trvat 14 dní od posledního společného tréninku, kde byl přítomný i nakažený hráč.

„Věříme, že naše zkušenosti z pracovního života mohou klubu pomoci,“ shodují se noví členové vedení klubu

31. březen 2020 - V minulém týdnu jsme vás informovali o tom, že klub rozšiřuje svoje vedení o čtyři nové tváře – Milana Koubka, Jana Černohorského, Jana Cakla a Jakuba Buriana. „Chtěli jsme do vedení přivést lidi, kterým věříme a kteří nám mohou poskytnout čerstvý pohled. Ten totiž v denním provozu klubu možná trochu ztrácíme,“ okomentoval rozšíření výkonného výboru generální manažer klubu Martin Zozulák. Všichni čtyři noví členové výkonného výboru mají blízký vztah ke klubu a díky svým zkušenostem budou velkou pomocí v dalším vývoji klubu.

„Letošní sezónu nelze hodnotit jinak než neúspěch. V té další máme hodně co dokazovat,“ uvědomuje si trenér A týmu SOKOLI Pardubice Ladislav Štancl

30. březen 2020 - Letošní sezóna byla pro pardubický mužský kádr velmi těžká. Drtivé porážky, ztráta i zdánlivě zcela jasně vyhraných utkání, odchody hráčů a krize v kabině. Poslední místo v tabulce, play down a nakonec trochu hořká záchrana v nejvyšší soutěži. V čele týmu stál letos jako trenér Ladislav Štancl, který se s tím vším musel vypořádat a neustále se snažit pracovat na tom, aby se výkon týmu zlepšil. I pro něj to tedy byla těžká a vyčerpávající sezóna. Jak ji hodnotí a jestli by zpětně změnil některá svá rozhodnutí čtěte v rozhovoru níže:

"Když porovnám, co jsem ve věku svých svěřenců s florbalkou uměl já a co všechno umí oni, chce se mi trochu brečet," přiznává trenér elévů David Žáček

22. březen 2020 - David Žáček má prvním rokem na starosti druhou nejmenší kategorii pardubických SOKOLŮ, a to elévy. Velmi početná kategorie plná živých dětí mu sice dává zabrat, ale podle svých slov by určitě neměnil. Jako aktivní hráč mužského A týmu SOKOLI Pardubice má určitě mladým nadějím co předávat. Jaká pro něj i celou kategorii byla letošní sezóna se dočtete v rozhovoru níže: