"Sdílejme společně zkušenosti, využijme společný potenciál, staňme se ještě úspěšnějšími a přibližme společně naši práci více k profesionálnímu pojetí florbalu"
FBK Piráti Sokol Chrudim

Poslední aktualizace: 10. leden 2018

Články k tématu

Sokol nezvládl zápasy s výše postavenými Vítkovicemi a Chodovem

29. říjen 2018 - Pardubické mužstvo nečekalo minulý týden nic lehkého. V pátek se vydalo do Ostravy, kde po dobrém začátku ztratilo vedení a podlehlo Vítkovicím 3:7. Ve sváteční neděli nevyšel svěřencům trenéra Štancla začátek zápasu s Chodovem a po špatné první třetině nakonec prohráli 1:12.

Pardubice proti dvěma týmům z první čtyřky: v pátek venku Vítkovice, v neděli doma Chodov

25. říjen 2018 - Po reprezentační přestávce čeká Sokol opět náročný program, tento týden se střetne s dvěma týmy z první čtyřky Tipsport Superligy. Nejprve v pátek vyrazí do Ostravy, kde se od 19:30 utká s Vítkovicemi, a v neděli bude hostit na domácí půdě Chodov, se kterým se bude snažit prolomit nepříznivou sérii osmi porážek v řadě.

Další obrat v podání Pardubic, vydřely dva body v Liberci

5. říjen 2018 - Sokol předvedl v dohrávce 1. kola Tipsport Superligy další úspěšný obrat, v Liberci vybojoval dva body po výhře v prodloužení. Pardubičtí třikrát dotáhli dvougólovou ztrátu, o jejich výhře v prodloužení rozhodl třetím gólem v zápase Martin Zozulák. Na šesti brankách z devíti se podílel Tomáš Dlesk (1+5).

Junioři jsou po první polovině na 2. místě skupiny C

25. září 2018 - Juniorský tým Sokola Pardubice podává v první fázi sezony povedené výkony, z šesti zápasů vybojoval třináct bodů a je na druhé pozici skupiny C. První porážka přišla až v posledním zápase v souboji o první místo s Bohemians. Junioři odehrají ve skupině ještě tři zápasy a mají slibně nakročeno k postupu do skupiny A.

Strašně rádi bychom šli i příští rok, pochvalovali si školáci School match

21. září 2018 - V pondělí 17. září od 10:00 odehrál Sokol Pardubice utkání v ČSOB Pojišťovna ARENĚ určené zejména pro školáky, do arény zavítalo 5108 fanoušků, což je nový rekord v návštěvnosti na zápase základní části Tipsport Superligy. Pardubický klub uspořádal tuto akci kvůli propagaci florbalu v Pardubicích, podle ohlasů školáků měla úspěch.