KLUBOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2021

Na konci srpna 2021 proběhne první celoklubové soustředění, které bude rozdělené do dvou turnusů. První bude určitě pro hráče ročníků 2007 - 2014, druhý pak pro hráče 2003 - 2006. Soustředění bude probíhat ve sportovním areálu Klimeška v Kutné Hoře a my se těšíme, že nás pojede opravdu hodně!

Přípravy na plánované klubové soustředění, které proběhne na konci srpna 2021, jsou již v plném proudu.  Jak bylo uvedeno v úvodní informační prezentaci na začátku sezóny, rádi bychom v  klubu zavedli tuto tradici a novou sezónu vždy odstartovali klubovým soustředěním v posledním srpnovém týdnu. I přesto, že je nyní naše tréninková činnost zastavená a omezená, doba je složitá, věříme, že v létě 2021 nám v tomto již nic bránit nebude a že i vy uvítáte novou akci pro naše děti a hráče.

Pro dětské kategorie je toto soustředění na rok 2021 naplánováno takto:

Termín soustředění: 21. - 24. 8. 2021

Kategorie:  PŘÍPRAVKA (POUZE ROČNÍKY 2013 a 2014), ELÉVOVÉ, MLADŠÍ ŽÁCI, STARŠÍ ŽÁCI - TEDY ROČNÍKY 2007 - 2014

Místo konání: Sportovní areál Klimeška v Kutné hoře. Odkaz ZDE

Ubytování a stravování: intr, který je 10 minut pěšky od celého sportovního areálu

Cena soustředění: 3200,-Kč (doprava tam i zpět, ubytování, plná penze premium, pronájem sportovišť, provozní náklady)

Aby mohla být taková akce úspěšná, je hlavním předpokladem to, že nás pojede opravdu hodně, v tom nejideálnějším případě kompletní kategorie. Bude se jednat o vstup do nové sezóny a pro děti i trenéry bude soustředění ideální možností, aby se v kategorii dobře poznali a mohli všichni vstoupit do tréninkového procesu již se sportovními i mimo sportovními zážitky z několika společně strávených dní.

Náplň soustředění bude opravdu velmi pestrá. Pro florbalové tréninky a hry budeme mít k dispozici novou sportovní halu Klimeška v  Kutné hoře a k ostatním sportovním aktivitám pak venkovní sportoviště v přilehlém areálu a okolí.  Cílem není florbalový trénink a dril od rána do večera, ale také získání nových zážitků na konci letních prázdnin než se rozběhne tradiční kolotoč. Jedním z nejdůležitějších aspektů takovéto akce je pak budování komunity, vzájemného poznávání hráčů napříč dětskými kategoriemi, které během sezóny nemají tolik možností, aby se potkaly a sdílely své florbalové a sportovní zážitky.

Náplň tedy budou tvořit tyto činnosti: florbalové tréninkové jednotky, míčové hry a soutěže, pohybové hry venku a v přírodě a další všesportovní vyžití v rámci možností sportovního areálu a počasí.

Na soustředění se o děti budou starat naši kluboví trenéři, kteří budou příslušné kategorie na starost v sezóně 2021/2022.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ PROBÍHÁ FORMOU E-PŘIHLÁŠEK V KLUBOVÉ ČLENSKÉ SEKCI!!

V případě dotazů a dalších informací, se můžete obracet na klubového šéftrenéra Ladislava Štancla: 724 731 403, seftrener@florbalpardubice.czPoslední aktualizace: 19. leden 2021

Články k tématu

Druhou sezónu má před sebou Junior B tým pod vedením trenérů Petra Vokála a Radima Olivy

2. září 2020 - V představování trenérských týmů se dostáváme od dětských kategorií k těm skoro dospělým. Ke kategoriím dorostenců a juniorů. V tomto věkovém rozmezí máme od loňské sezóny tři družstva.

Ladislav Štancl bude mít i nadále na starost přípravku

1. září 2020 - V představování trenérských týmů pro sezónu 2020/2021 se dostáváme k těm nejmladším sokolím mláďatům, kterými jsou děti v přípravce.

David Žáček garantem mladších žáků

31. srpen 2020 - Pokračujeme v představování trenérských týmů našich mládežnických kategorií. Tentokrát přijde na řadu trenérský tým kategorie mladších žáků, který také prošel drobnými změnami ve svém složení.

Garantem starších žáků bude Jan Černohorský

27. srpen 2020 - V rámci předsezónní rubriky představování trenérský týmů, se od kategorie elévů přesuneme ke starším žákům.

Garantem kategorie elévů bude David Petržela

26. srpen 2020 - Kvapem se blíží začátek sezóny 2020/2021 a my všichni doufám a věříme, že i přes všechna úskalí současné doby a nutná omezení, začne v plné parádě. Elitní kategorie mají již přípravu v plné proudu, tréninkový proces dětských kategorií se naplno rozjede ve středu 2. září. vní vyžití dětí, které souvisí s každým sportem, nejen florbalem.