Sokol Camp 2019


Dovolujeme si Vám a Vašim dětem nabídnout týdenní pobyt na našem letním sportovním táboře. V roce 2019 se uskuteční již třetí ročník Sokol Campu, kdy navážeme na roky 2017 a 2018.

Tento tábor je určený pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let. Nezáleží na sportovní výkonnosti, věku či pohlaví, ale na chuti poznat nové prostředí, nové hry a se svými kamarády si užít na konci léta spoustu legrace a dobrodružství. To vše spojené s pestrým a všesportovním vyžitím. Čekají nás každý den sportovní odpoledne či dopoledne, kdy si vyzkoušíme známé i neznámé sporty, a to jak v týmových, tak individuálních dovednostech.  

Sokol Camp se bude i letos konat v rekreačním areálu Tesla Horní Bradlo. V areálu je několik sportovních hřišť, kurtů, koupaliště, vyhřívaný bazén, wellness, velká společenská místnost a jídelna. Děti budou ubytované v klasických kempových chatkách, které mají vlastní sociální zařízení. 

Pokud stále váháte, mrkněte se na video z prvního ročníku, na který máme jen ty nejlepší ohlasy!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=_Q3S_qptUU4

TERMÍN SOKOL CAMPU 2018: 24.8. – 31. 8. 2019 

Cena pobytu za dítě: 4.100,- Kč

V ceně jsou zahrnuty: výdaje na stravování (5x denně), pronájem prostorů, ubytování, doprava, lektoři a účastnické tričko.

Online přihlášky pro členy klubu jsou v členské sekci v e-přihláškách. 

Zájemci, kteří nejsou členy klubu se mohou přihlásit na kontaktní mailové adrese seftrener@florbalpardubice.cz

Budete-li žádat příspěvek odborů či zaměstnavatele, na požádání Vám vystavíme fakturu.

Hlavní náplní Sokol Campu je společné vyžití dětí, které poznají nové prostředí i nové kamarády. Tábor bude postavený tak, že se bude vzájemně doplňovat a mísit sportovní zápolení s nejrůznějšími tematickými hrami a pohybem v přírodě. Každý den nás tak bude čekat etapová hra v rámci tématu celého Sokol campu a také sportovní bloky, ve kterých si zasoutěžíme v nejrůznějších sportovních disciplínách.

Uzávěrka přihlášek: 20.2. 2019! Kapacita míst je omezena.

Hlavní vedoucí:

Mgr. Ladislav Štancl

e-mail: seftrener@florbalpardubice.cz, tel.: +420 724 731 403

Poslední aktualizace: 6. listopad 2018

Články k tématu

Trenér Milan Randa hodnotí základní část KB ligy juniorů z pohledu Sokola

1. březen 2019 - Pardubičtí junioři mají za sebou osmnáct utkání ve skupině A, s dvaadvaceti body skončili na desáté příčce, vyřazovací boje tak začnou předkolem. Po novém roce se jim přestalo dařit a prohráli devětkrát v řadě, tuto šňůru ale ukončili v pravou chvíli, v posledním utkání zákládní části porazili 11:10 po nájezdech Black Angels.

FLORBALISTÉ PARDUBIC SI POPRVÉ V HISTORII ZAHRAJÍ FINÁLE POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY

8. leden 2019 - Postup do finále Poháru České pojišťovny. Významný úspěch, který se podařil florbalistům Sokola Pardubice, poprvé v historii pardubického klubu. „Pro náš klub je účast v Poháru České pojišťovny historický úspěch. Letošního ročníku se účastnily všechny elitní týmy a v naší polovině pavouka byly i oba superfinalisté posledního ročníku Tipsport Superligy – Technology Florbal MB i 1. SC TEMPISH Vítkovice. O to více si tohoto úspěchu vážíme,“ okomentoval finálový postup Sokolů manažer klubu Petr Musil.

Sokol nezvládl zápasy s výše postavenými Vítkovicemi a Chodovem

29. říjen 2018 - Pardubické mužstvo nečekalo minulý týden nic lehkého. V pátek se vydalo do Ostravy, kde po dobrém začátku ztratilo vedení a podlehlo Vítkovicím 3:7. Ve sváteční neděli nevyšel svěřencům trenéra Štancla začátek zápasu s Chodovem a po špatné první třetině nakonec prohráli 1:12.

Pardubice proti dvěma týmům z první čtyřky: v pátek venku Vítkovice, v neděli doma Chodov

25. říjen 2018 - Po reprezentační přestávce čeká Sokol opět náročný program, tento týden se střetne s dvěma týmy z první čtyřky Tipsport Superligy. Nejprve v pátek vyrazí do Ostravy, kde se od 19:30 utká s Vítkovicemi, a v neděli bude hostit na domácí půdě Chodov, se kterým se bude snažit prolomit nepříznivou sérii osmi porážek v řadě.

Další obrat v podání Pardubic, vydřely dva body v Liberci

5. říjen 2018 - Sokol předvedl v dohrávce 1. kola Tipsport Superligy další úspěšný obrat, v Liberci vybojoval dva body po výhře v prodloužení. Pardubičtí třikrát dotáhli dvougólovou ztrátu, o jejich výhře v prodloužení rozhodl třetím gólem v zápase Martin Zozulák. Na šesti brankách z devíti se podílel Tomáš Dlesk (1+5).