Sokol Camp 2018

Dovolujeme si Vám a Vašim dětem nabídnout týdenní pobyt na našem letním sportovním táboře. V roce 2017 se uskutečnil první ročník Sokol Campu, na který navážeme v roce 2018.

Tento tábor je určený pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let. Nezáleží na sportovní výkonnosti, věku či pohlaví, ale na chuti poznat nové prostředí, nové hry a se svými kamarády si užít na konci léta spoustu legrace a dobrodružství. To vše spojené s pestrým a všesportovním vyžitím.

Sokol Camp se bude i letos konat v rekreačním areálu Tesla Horní Bradlo. V areálu je několik sportovních hřišť, kurtů, koupaliště, vyhřívaný bazén, wellness, velká společenská místnost a jídelna. Děti budou ubytované v klasických kempových chatkách, které mají vlastní sociální zařízení. 

Pokud stále váháte, mrkněte se na video z prvního ročníku, na který máme jen ty nejlepší ohlasy!


TERMÍN SOKOL CAMPU 2018: 25.8. – 1. 9. 2018 

Cena pobytu za dítě: 4.100,- Kč

V ceně jsou zahrnuty: výdaje na stravování (5x denně), pronájem prostorů, ubytování, doprava, lektoři a účastnické tričko.

Online přihlášku naleznete na tomto odkazu: https://goo.gl/forms/Mxhr8rvF75GQk5k92

Budete-li žádat příspěvek odborů či zaměstnavatele, na požádání Vám vystavíme fakturu.

Hlavní náplní Sokol Campu je společné vyžití dětí, které poznají nové prostředí i nové kamarády. Tábor bude postavený tak, že se bude vzájemně doplňovat a mísit sportovní zápolení s nejrůznějšími tematickými hrami a pohybem v přírodě. Každé odpoledne pak bude velká etapová hra, ve které se bude soutěžit v rámci tématu druhého ročníku našeho Sokol campu.

Uzávěrka přihlášek: 23.2. 2018! Kapacita míst je omezena.

Hlavní vedoucí:
Mgr. Ladislav Štancl
e-mail: seftrener@florbalpardubice.cz, tel.: +420 724 731 403
Poslední aktualizace: 13. prosinec 2017

Články k tématu

Mládežnické týmy fungují velice dobře, letošní sezónu s A týmem bude těžké zopakovat, říká Ladislav Štancl

dnes - Sezónu začal jako šéftrenér pardubické mládeže a kouč dorostenců. V průběhu sezóny mu k tomu přibyla ještě pozice hlavního trenéra u mužského A týmu. Ladislav Štancl se svými svěřenci nakonec došel do historického čtvrtfinále a po konci sezóny hodnotí uplynulý ročník jako úspěšný.

Víkendové shrnutí mládežnických týmů

11. duben 2018 - O uplynulém víkendu byly v akci i naše mládežnické týmy. V článku se dočtete komentáře a hodnocení trenérů jednotlivých kategorií.

Hráčský kádr dozná velkých změn, ale jdeme správným směrem, říká sportovní ředitel Martin Zozulák

10. duben 2018 - V přípravě před končící sezónou se zranil a na post levého křídla první formace se vrátil až v kalendářním roce 2018. Na konci sezóny se tak Martin Zozulák kromě funkcí sportovního ředitele a asistenta trenéra zasloužil o premiérový pardubický postup do play off také jako hráč.

Mise Ostrava. Dorostenci jedou bojovat o postup do čtvrtfinále

7. duben 2018 - Pardubičtí dorostenci mají za sebou základní část a ve skupině C 1. ligy dorostenců skončili na první příčce. Dnes a zítra je tak čekají souboje v osmifinálové skupině F, kde odehrají tři zápasy o postup mezi osm nejlepších celků republiky.

Sokol má další partnerský klub z regionu. Stali se jím Piráti Chrudim

4. duben 2018 - Vedení pardubického florbalového klubu rozšířilo portfolio partnerských klubů z regionu. Po Litomyšli, Rtyni v Podkrkonoší a Přelouči nyní začal Sokol spolupracovat s týmem Piráti Chrudim.