Sokol Camp 2017

Dovolujeme si nabídnout Vám a Vašim dětem týdenní pobyt na letním sportovním táboře. Letos se bude konat první ročník našeho sportovního kempu, který pořádá florbalový klub Sokol Pardubice.

Tento tábor je určený pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let (kategorie přípravka – starší žáci). Nezáleží na sportovní výkonnosti, věku či pohlaví, ale na chuti poznat nové prostředí a se svými kamarády si vyzkoušet nové hry a užít si v létě legraci, společně se všesportovním vyžitím.


Sokol Camp se bude konat v rekreačním areálu Tesla Horní Bradlo. V areálu je několik sportovních hřišť, kurtů, koupaliště, vyhřívaný bazén, wellness, velká společenská místnost a jídelna. Děti budou ubytované v klasických kempových chatkách, které mají vlastní sociální zařízení.


TERMÍN: 26.8. – 1. 9. 2017 

Cena pobytu za 1 dítě: 3.900,-Kč

Budete-li žádat příspěvek odborů či zaměstnavatele, na požádání Vám vystavíme fakturu.

V ceně jsou zahrnuty výdaje na stravování (5x denně), pronájem prostorů, ubytování, dopravu, lektory a účastnická trička.

Hlavní náplní je společné vyžití dětí, které poznají nové prostředí i nové lidi. Tábor bude postavený tak, že se bude vzájemně doplňovat a mísit sportovní zápolení s nejrůznějšími tematickými hrami a pohybem v přírodě. Každé odpoledne pak bude velká etapová hra, ve které se bude soutěžit v rámci tématu našeho prvního Sokol campu.

Online přihlášku naleznete na tomto odkazu: http://1url.cz/LtqJ4

Uzávěrka přihlášek je 15. 1. 2017!!! Kapacita míst je omezena.

Hlavní vedoucí:
Mgr. Ladislav Štancl
e-mail: seftrener@florbalpardubice.cz, tel.: +420 724 731 403
Poslední aktualizace: 14. srpen 2017

Články k tématu

Junior Sokol Cup opět bavil. Letošního ročníku se v Tipsport areně zúčastnilo 73 týmů

19. září 2017 - Florbalový víkend v Tipsport areně nebyl pouze o superligových zápasech mužů. V průběhu dvou dnů se na ploše multifunkční areny vystřídalo 73 týmů z celé republiky v rámci mládežnického turnaje Junior Sokol Cup.

Nepříjemný soupeř z České Lípy poražen. Sokol si připsal čtvrtou výhru v řadě

17. září 2017 - Pardubičtí florbalisté prožívají historicky nejlepší vstup do sezóny. Ve čtvrtém utkání ročníku 2017/2018 si připsali čtvrtou výhru, když nováčka z České Lípy porazili ve fyzicky velmi náročném zápase 7:5.

Znojmo padlo, divácký rekord odolal. Sokol má třetí výhru v sezóně

16. září 2017 - Pardubičtí florbalisté si před zraky 2 222 diváků připsali v Tipsport areně třetí výhru ve třetím utkání sezóny. Znojmo porazili v atraktivním duelu 10:5 a na začátku ročníku jsou tak stále stoprocentní.

Florbalový svátek v areně je tu! Sokol útočí na důležité body i divácký rekord

14. září 2017 - Po dvou úvodních výhrách čeká pardubické florbalisty každoroční sláva. Superligový florbal se totiž ve městě perníku stěhuje z haly na Dašické do desetitisícové Tipsport areny. V multifunkčním stánku se bude Sokol o víkendu pokoušet zlomit soupeře ze Znojma a České Lípy a také pokořit divácký rekord na zápase základní části.

Důležité informace o vstupenkách na utkání v Tipsport areně

12. září 2017 - Do našeho speciálního utkání v multifunkční Tipsport areně, ve kterém budeme útočit na divácký rekord, zbývá už jen pár dní a my pro vás máme pár informací, které by se vám mohli hodit při nákupu vstupenek.