Sokol Camp 2017

Dovolujeme si nabídnout Vám a Vašim dětem týdenní pobyt na letním sportovním táboře. Letos se bude konat první ročník našeho sportovního kempu, který pořádá florbalový klub Sokol Pardubice.

Tento tábor je určený pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let (kategorie přípravka – starší žáci). Nezáleží na sportovní výkonnosti, věku či pohlaví, ale na chuti poznat nové prostředí a se svými kamarády si vyzkoušet nové hry a užít si v létě legraci, společně se všesportovním vyžitím.


Sokol Camp se bude konat v rekreačním areálu Tesla Horní Bradlo. V areálu je několik sportovních hřišť, kurtů, koupaliště, vyhřívaný bazén, wellness, velká společenská místnost a jídelna. Děti budou ubytované v klasických kempových chatkách, které mají vlastní sociální zařízení.


TERMÍN: 26.8. – 1. 9. 2017 

Cena pobytu za 1 dítě: 3.900,-Kč

Budete-li žádat příspěvek odborů či zaměstnavatele, na požádání Vám vystavíme fakturu.

V ceně jsou zahrnuty výdaje na stravování (5x denně), pronájem prostorů, ubytování, dopravu, lektory a účastnická trička.

Hlavní náplní je společné vyžití dětí, které poznají nové prostředí i nové lidi. Tábor bude postavený tak, že se bude vzájemně doplňovat a mísit sportovní zápolení s nejrůznějšími tematickými hrami a pohybem v přírodě. Každé odpoledne pak bude velká etapová hra, ve které se bude soutěžit v rámci tématu našeho prvního Sokol campu.

Online přihlášku naleznete na tomto odkazu: http://1url.cz/LtqJ4

Uzávěrka přihlášek je 15. 1. 2017!!! Kapacita míst je omezena.

Hlavní vedoucí:
Mgr. Ladislav Štancl
e-mail: seftrener@florbalpardubice.cz, tel.: +420 724 731 403
Poslední aktualizace: 14. srpen 2017

Články k tématu

Startuje druhá polovina základní části. První odvetu sehraje Sokol proti Ústí nad Labem

dnes - Základní část Tipsport Superligy vstupuje o víkendu do své druhé poloviny. V rámci čtrnáctého kola se pardubičtí florbalisté představí v sobotu na domácí palubovce v utkání proti superligovému nováčkovi z Ústí nad Labem.

Prodloužený víkend Sokolu nevyšel. Východočeši podlehli Otrokovicím i Liberci

19. listopad 2017 - Uplynulý víkend se nesl ve znamení dvou superligových zápasů během tří dnů. Pardubičtí florbalisté však nedokázali z utkání proti Otrokovicím a Liberci získat ani jeden bod. V pátek nejprve prohráli na Moravě 0:2, v neděli pak ve výjezdním utkání v Chrudimi 6:8.

Cesta na Moravu a výjezdní zápas v Chrudimi. Sokol má před sebou náročný víkend

16. listopad 2017 - Nadcházející prodloužený víkend se nese ve znamení superligového dvoukola. Pardubické florbalisty čeká páteční sváteční cesta do Otrokovic. V neděli pak Sokol vyváží Tipsport Superligu do Chrudimi, kde se utká s Libercem.

Sokol vyváží superligový zápas. Po devíti letech odehraje domácí utkání v Chrudimi

15. listopad 2017 - Vedení pardubického klubu se letos vrací k tradici výjezdních zápasů nejvyšší soutěže. Utkání 13. kola proti Liberci nesehraje Sokol na Dašické, nýbrž v nedaleké Chrudimi. A diváci se mají rozhodně na co těšit.

Juniorský víkend – domácí drama s Mladou Boleslaví a pohodová výhra v Plzni

13. listopad 2017 - O svatomartinském víkendu čekaly naše juniory podle tabulkového postavení dva nejtěžší možní soupeři ve skupině „B“. V sobotu se na domácí půdě v Jablotron areně střetli s týmem Mladé Boleslavi, den poté je čekal přesun do dalekých Šťáhláv, kde se utkali s týmem FBC Plzeň.