883_20210520_124927.jpg

„A“ tým na startu společné fáze letní přípravy na sezonu 2021/2022

Hráči pardubického „A“ týmu se po 6 týdnech individuálních plánů sešli k začátku společné fáze letní přípravy na sezonu 2021/2022. Její plán a složení hráčského kádru nastínil hlavní trenér Martin Zozulák. Na co bude v přípravě klást důraz kondiční trenér Ondřej Almaši se dozvíte v přiloženém videu!

Přípravu na novou sezonu jsme odstartovali poměrně brzy a ve formě individuálních plánu se hráči připravovali od poloviny dubna. Nyní za sebou mají již 6 týdnů přípravy a od tohoto týdne nám startuje první společná fáze přípravy, která bude trvat do konce června. Během ní chceme samozřejmě pracovat na kondiční připravenosti, ale zároveň zařazujeme už i první herní tréninky. Stejně jako v loňském roce, tak jdeme do herních tréninků již takto brzy a chceme už v této první části pracovat na naší hře. Zároveň nás v červnu čeká série přátelských utkání, kdy bychom měli v každém červnovém týdnu odehrát jeden přátelský zápas. Prvním soupeřem nám bude Česká Lípa ve čtvrtek 3.6.

Složení kádru je nyní již s největší pravděpodobností uzavřené. Bohužel jsme nakonec po sezoně napočítali větší počet odchodů a to hlavně mezi našimi obránci, ke kterým se ještě nyní přidal Marcel Lehký, který již není schopen skloubit svoje pracovní vytížení s tréninkovou zátěží. Zároveň se nám nepodařilo přivést další nové hráče, přestože jsme jich stejně jako loni oslovili relativně velké množství. Prostor tak určitě dostanou další mladíci z našeho juniorského týmu a s celou situací se prostě zvládneme poprat sami. Pozitivní je, že jsme dokázali udržet naše klíčové hráče - Adama Šmída a Martina Haleše - přestože o ně byl u nás i v zahraniční zájem“ komentuje plán letní přípravy a složení týmu hlavní trenér Martin Zozulák.  

Jak bude vypadat kondiční část pod hlavičkou nového kondičního trenéra Ondřeje Almašiho se dozvíte ve videu níže!