Program zápasů - HRAJE SE

26. 2. 2024 - 3. 3. 2024
9. týden

A-tým

SOKOLI PardubiceBLACK ANGELS
Začátek
17:00
so 2. 3. 2024 17:00 @ SH Dašická Pardubice, Livesport Superliga, 26. kolo

Junioři "A"

BLACK ANGELS YONEXSOKOLI Pardubice
Začátek
20:00
so 2. 3. 2024 20:00 @ SH TJ Kobylisy, CE soutěž juniorů, 1. kolo
SOKOLI PardubiceBLACK ANGELS YONEX
Začátek
15:00
ne 3. 3. 2024 15:00 @ SH Dašická Pardubice, CE soutěž juniorů, 2. kolo

Dorostenci

SOKOLI PardubiceHorní Počernice Orka
Začátek
11:30
ne 3. 3. 2024 11:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, 1. liga dorostenců, 34. kolo
H TEST Tatran StřešoviceSOKOLI Pardubice
Začátek
14:30
ne 3. 3. 2024 14:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, 1. liga dorostenců, 34. kolo

Elévové

SOKOLI PardubiceSOKOLI Pardubice B
Začátek
9:25
ne 3. 3. 2024 9:25 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 21. kolo
SOKOLI Pardubice CHAGA Špunti Pardubice
Začátek
9:25
ne 3. 3. 2024 9:25 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 22. kolo
IBK HoliceSOKOLI Pardubice
Začátek
10:15
ne 3. 3. 2024 10:15 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 21. kolo
IBK Holice modříSOKOLI Pardubice C
Začátek
10:15
ne 3. 3. 2024 10:15 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 22. kolo
SOKOLI Pardubice BFTC Vysoké Mýto
Začátek
10:40
ne 3. 3. 2024 10:40 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 21. kolo
TJ Sokol Dolní Ředice-IBK HoliceSOKOLI Pardubice
Začátek
11:05
ne 3. 3. 2024 11:05 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 21. kolo
Orel PřeloučSOKOLI Pardubice C
Začátek
11:05
ne 3. 3. 2024 11:05 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 22. kolo
IBK HoliceSOKOLI Pardubice B
Začátek
11:30
ne 3. 3. 2024 11:30 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 21. kolo
SOKOLI PardubiceFTC Vysoké Mýto
Začátek
11:55
ne 3. 3. 2024 11:55 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 21. kolo
SOKOLI Pardubice CFbC Skuteč
Začátek
11:55
ne 3. 3. 2024 11:55 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 22. kolo
TJ Sokol Dolní Ředice-IBK HoliceSOKOLI Pardubice B
Začátek
12:20
ne 3. 3. 2024 12:20 @ MSH Holice, Pardubický přebor elévů, 21. kolo