1063_20221229_151001.jpg

CFIG novým partnerem klubu

Skvělá zpráva na začátku roku 2023. Partnerské portfolio se rozrostlo o dalšího člena. Novým partnerem klubu se stává finanční a investiční skupina CFIG.

Finanční a investiční skupina CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu. Hlavním předmětem činnosti je poskytování spotřebitelských a zprostředkování finančních produktů. Tato pardubická společnost spojila své jméno i s dalšími sportovními kluby v našem městě - FK Pardubice, BK KVIS Pardubice nebo týmem amerického fotbalu Pardubice Stallions. 

"Jsme rádi, že se nám podařilo uzavřít spolupráci s takto významnou společností jakou je CFIG. Jejich přístup k podpoře sportu v Pardubicích je příkladný a jsme velmi vděčni, že i my můžeme být součástí sportů, které tato společnost podporuje. Věříme, že spolupráce bude přínosná pro obě strany a CFIG se stane naším stabilní partnerem," komentuje nové partnerství generální manažer klubu Martin Zozulák.

"Jsme velice potěšení, že můžeme spojit síly s florbalovým klubem SOKOLI Pardubice. Florbal jako sport je v České republice na vzestupu, a jsme rádi, že můžeme také k tomuto rozvoji přispět, a to přímo u nás v Pardubicích. SOKOLI Pardubice je příkladným vzorem především svou filozofií a přístupem k výchově mládeže. V CFIG máme radost, že můžeme tyto hodnoty s klubem sdílet a předávat dále,“ komentuje partnerství zakladatel skupiny CFIG Martin Chovanec.