1142_20230920_092035.jpg

Chceme víc! We want more! Nová sezona = nová kampaň pardubického florbalu

Ústředním motivem letošní sezony v podání pardubických florbalistů je motto “Chceme víc”. Kampaň odkazuje k tomu, že si klub váží dosavadního postavení mezi českou florbalovou elitou, ale rozhodně se s ním nehodlá spokojit. #ChcemeVic #WeWantMore

Letos jsme naskočili do sedmnácté sezony v české nejvyšší soutěži. Jedenáct let ji dokonce hrajeme nepřetržitě. Jsme nejúspěšnější klub ve východních Čechách a regionální lídr. Chceme ale deklarovat to, že se chceme posouvat stále dál. Několik let úspěšně potvrzujeme naši příslušnost k české špičce, ale chceme ukázat, že florbal v Pardubicích umíme dělat ještě lépe.

„Vnímáme, že kampaň “Chceme Víc” může být v naší pozici celkem ambiciózním počinem, protože nejsme v pozici, kdy bychom bojovali o ligový titul, nicméně je to pro nás zároveň jakýsi závazek, protože dáváme veřejně najevo, že se nechceme spokojit s výsledky, které nás v posledních letech provází, a že tvrdě pracujeme na tom, abychom se neustále zlepšovali,“ říká PR manažer Milan Randa, který má v klubu na starosti komunikaci.

Klubovou kampaň představuje veřejnosti promo video, jehož součástí je také část písně “Vice” od legendární rapové kapely PSH. „Jsme moc rádi, že jsme se s PSH domluvili na použití jejich tracku. Je to pro nás velmi prestižní záležitost, chtěli jsme do videa tuhle pasáž zakomponovat, protože dotváří atmosféru celé kampaně,“ dodává Randa.

V průběhu sezony se s mottem „Chceme Víc“ setkají naši členové v grafikách, na našich sociálních sítích, bude vytvořena speciální brandová kampaň a samozřejmě další multimediální obsah.

#ChcemeVic #WeWantMore

Máte se na co těšit!