1041_20221108_123926.jpg

Golf & Spa Kunětická hora novým partnerem klubu

Golf Resort Kunětická Hora je multisportovní relaxační centrum s hotelem, restaurací a kongresovým centrem soustředěným kolem prvotřídního golfového hřiště evropské i světově třídy. Díky této spolupráci se zkvalitní podmínky pro hráče mužského A týmu v oblasti regeneraci.

Golf Resort Kunětická Hora se nachází nedaleko Kunětické hory mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Se svou nabídkou 18ti jamkového golfového hřiště, čtyř indoorových golfových simulátorů, golfového tréninkového centra, chipping a putting greenů, tréninkových bunkerů, golfového obchodu, restaurací a kongresovým centrem, programem naplněným golfovými turnaji, spa a wellness centrem se sportovní klinikou a fyzioterapeutem vyniká Golf Resort Kunětická Hora nad ostatními golfovými hřišti v Praze a České republice. 

"Jsme rádi, že se nám opět podařilo rozšířit portfolio našich partnerů a domluvili jsme se na spolupráci s Golf & Spa Kunětická hora. Díky této spolupráci bude možné zkvalitňovat regeneraci a podmínky pro hráče našeho A týmu, kteří budou moct využít prostory tohoto saunového centra," komentuje nové partnerství generální manažer klubu Martin Zozulák.