756_20200311_085642.png

Informace k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu

Reagujeme na situaci ohledně rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu konání akcí nad 100 osob a rozhodnutí Českého florbalu o konání jednotlivých zápasů a turnajů.

TRÉNINKY

Vzhledem k tomu, že ani jedna z našich tréninkových skupin toto nařízení neporušuje, tak tréninky všech kategorií budou nadále probíhat beze změn. Samozřejmě necháváme na zvážení všech, jestli se tréninků budou účastnit nebo ne. 

Prosíme všechny, aby dodržovali zpřísněné hygienické zásady (pitný režim, mytí rukou atd.), přicházeli do haly maximálně pět minut před začátkem tréninku a odcházeli bezprostředně po jeho konci - v hale se nezdržovali déle než je nutné! Všechny prostory pro sledování tréninků včetně tribuny jsou uzavřeny. Apelujeme na hráče a jejich rodiče, aby se tréninků neúčastnili v případě jakýchkoliv - byť jen lehkých - příznaků onemocnění. Vyzýváme všechny, kteří se setkali s možným zdrojem nákazy, aby na tréninky nechodili. 

TURNAJE A UTKÁNÍ

Všechny mládežnické turnaje do úrovně starších žáků jsou zrušeny do odvolání! 

Celostátní soutěže - dorostenci, junioři, muži - se uskuteční dle plánu, ovšem bez diváků! Prosím tedy všechny fanoušky a rodinné příslušníky, aby toto nařízení respektovali. Do všech hal budou vpuštěni pouze hráči a realizační týmy družstev.