689_20190901_140615.jpg

Junioři končí na UNYP CUPU na 12. místě

Juniorský tým se představil na dalším turnaji, tentokrát vyrazil na UNYP CUP Junior 2019, který se konal v Praze. Turnaj se hrál od pátku 30. srpna do neděle 1. září. Náš juniorský tým obsadil celkově dvanácté místo, kdy v souboji o jedenácté podlehl dnes ráno Black Angels 3:2.

Východočeši vstoupili do turnaje špatnou nohou. Zápasy ve skupině se jim nepovedly a na konci pátečního hracího dne skupin měli na svém kontě pouze jediný bod za remízu s Florbal Chomutov.

Druhý hrací den začali Sokoli lépe. V divoké přestřelce v play off proti FBŠ Slavia Plzeň vyhráli 6:5 po samostatných nájezdech. Zlepšený výkon bohužel nepotvrdili proti Florbal Mladá Boleslav, kde jim nevyšel vstup do zápasu a nakonec prohráli vysoko 6:0.

Své působení na turnaji zakončily Pardubice v zápase o jedenácté místo s týmem, který potkaly už ve skupině. Vstup do zápasu jim sice vyšel, ale nakonec ve smolném zápase s Black Angels prohrály 3:2.

„Turnaj se nám nepovedl podle našich představ. Po slušných výsledcích z Brna a Bratislavy jsme teď dostali zaslouženou facku. Musíme se vrátit zpátky ke hře, kterou jsme se prezentovali na minulých turnajích,“ hodnotil turnaj hlavní trenér Milan Randa.

Cesta turnajem:

Pátek 30. srpna 

Sokoli - Black Angels 2:5

Sokoli - Florbal Chomutov 5:5

Sokoli - FBC Liberec 2:4 

Sobota 31. srpna

Sokoli - FBŠ Slavia Plzeň 6:5 sn.

Sokoli - Florbal Mladá Boleslav 0:6

Neděle 1. září 

Sokoli - Black Angels 2:3

Autor: SOKOLI Pardubice- Tomáš Ždímal | Datum: 01.09.2019 |