1009_20220623_094048.jpg

Máša Agency novým partnerem klubu SOKOLI Pardubice

Dalším partnerem pardubického florbalu se před sezónou 2022/2023 stává Máša Agency.

Máša Agency je eventová a marketingová agentura s více než 20 letou praxí, která má stabilní zázemí, silné vedení, prověřené dodavatele těch nejkvalitnějších služeb, a v neposlední řadě skvělý tým mladých a dynamických lidí se širokým množstvím zájmů. Mezi hlavní činnosti Máša Agency patří pořádání kulturních akcí, výstav, konferencí, svateb veletrhů a sportovních akcí. Za zmínku stojí pořádání MS ve florbale 2018 v Praze, MS v hokejbalu 2017 nebo Olympiáda dětí a mládeže.

Komentář jednatele agentury Máša Agency Radka Mašíka: "Se Sokolem obecně spolupracujeme dlouhodobě, naposledy například při akci SokolGym 2022 v enteria aréně. Vzhledem k tomu, že v naší agentuře všichni rádi sportujeme a líbí se nám jakým způsobem pracuje pardubický florbalový klub, tak jsme rádi tuto organizaci podpořili. Zároveň dlouhodobě spolupracujeme i s Českým florbalem, takže nám další propojení s tímto sportem v našem městě dává smysl ze všech stran."

Komentář generálního manažera klubu Martina Zozuláka: "Máša Agency je známá pardubická agentura na poli marketingu a organizace eventů, a to například včetně největší florbalové akce v České republice – MS v Praze v roce 2018. Vzhledem k tomu, že agentura sídlí v Pardubicích, tak se nám samozřejmě logicky spolupráce s nimi nabízela. Jsme rádi, že jsme opět rozšířili naše řady partnerů o další významnou pardubickou společnost, která chtěla spojit své jméno s naším klubem."