1131_20230901_105747.jpg

NOVÉ PARTNERSTVÍ: MARHOLD PODPOŘÍ PARDUBICKÝ FLORBAL

Stavební firma Marhold se stala partnerem nejúspěšnějšího florbalového klubu ve východních Čechách, pardubických Sokolů.

Nová podpora ze strany velké stavební firmy pro Sokoly představuje vítaný vztah, který prospívá jak klubu, tak i celému místnímu sportovnímu prostředí. „Za podporu tak významné společnosti jsme velmi rádi a doufáme, že půjde o dlouhodobou spolupráci, prospěšnou pro obě strany“, říká Martin Zozulák, generální manažer Sokolů. „V současnosti jsme profesionální sportovní organizací s více než 400 členy a jedno z největších florbalových center v České republice. Vizitkou naší práce jsou nejen úspěšní medailisté z mistrovství světa, juniorští reprezentanti a reprezentační trenéři, ale zejména stovky dětí s pozitivním a zdravým vztahem ke sportu a pohybu. A právě v tomto snažení nám podpora tak významného partnera velmi pomáhá“, dodává.

Pro společnost Marhold je sociální odpovědnost a pomoc regionu velmi důležitá a jak uvádí ředitel Lukáš Skokan, ke sportu má stavební firma navíc silný vztah. „Podpora talentovaných sportovců a jejich rozvoj je činnost, která nám dává smysl, a to z několika důvodů. Většina našich zaměstnanců se řadí mezi aktivní sportovce, pardubický florbal má nejen skvělou tradici, ale i výsledky, a hlavně: sport v mladých lidech rozvíjí píli, nasazení, disciplínu a týmovou spolupráci, což jsou hodnoty, které vyznáváme i v naší firmě“. Marhold dále podporuje například extraligový hokejový tým HC Dynamo, tenisovou Pardubickou Juniorku, pardubický tým amerického fotbalu Stallions či charitativní projekt Atletika bez bariér.

Společnost Marhold se stává partnerem pardubického florbalového klubu Sokoli spolu se začátkem sezóny 2023/24.

Pardubická stavební firma Marhold, člen skupiny Enteria, se zabývá realizací pozemních staveb. Z pozice generálního dodavatele zajišťuje opravy, rekonstrukce a výstavby pozemních objektů. Dále se zaměřuje na energetické úspory staveb v podobě revitalizace stávajících objektů a jejich zateplení a realizaci EPC projektů. Marhold na trhu působí již od roku 1991. Za více než 30 let se z malé firmy, nabízející drobné práce, vypracoval na významného generálního dodavatele komplexních stavebních projektů.