696_20190919_165149.jpg

Opět v domácím prostředí. Pardubice v sobotu hostí Českou Lípu

Po nevydařeném výkonu v hokejové aréně, kde A- tým nestačil na loňského vítěze soutěže, čeká tým Ladislava Štancla další výzva. Sokoli chtějí navázat na dobré výkony z přípravy a opět před domácími fanoušky oslavit vítězství. V cestě jim bude stát v sobotu 21. září od 18 hodin Česká Lípa.

Soutěžní ročník 2019/2020 jede na plné obrátky. Od zápasu v hokejové aréně, kam přišlo 2013 diváků, uběhl téměř týden a pardubický tým hodlá zapomenout na debakl s Vítkovicemi. Zápas s Českou Lípou bude tak novým odrazovým můstkem k lepším výkonům.

Oba týmy hned na startu superligy prohrály. Česká Lípa byla blízko od výborného vstupu, ještě necelých osm minut před koncem vedli nad Tatranem Střešovice 3:1, po výborném závěru Pražanů však nezískali ani bod a prohráli 4:5.

„Zápas s Českou Lípou je pro nás opravdu velmi důležitý, a to nejen z pohledu, že je to tým, se kterým bychom se měli pohybovat ve stejných vodách tabulky. Ale hlavně proto, že bychom chtěli napravit nepovedený první zápas sezóny. Musíme podat o třídu lepší výkon. Očekávám bojovné utkání, takže bude rozhodovat týmový výkon a to, který tým bude více odhodlaný body získat. Věřím, že to budeme my a bude to pro náš tým psychická vzpruha a správný směr,“ říká před utkáním hlavní trenér Ladislav Štancl.

Superliga florbalu, 2. kolo:

sobota 21. září, 18:00, SH Dašická: SOKOLI Pardubice – FBC 4CLEAN Česká Lípa