974_20220303_104659.jpg

Play-down pokračuje zápasy na Vinohradech

Dalšími dvěma zápasy bude o víkendu pokračovat série play-down s SKV. Skóre série je 1:1, hraje se tedy o klíčovou výhodu do dalšího průběhu série.

Úvodní zápasy série ukázaly, o čem je play-down. Plno soubojů a emocí bylo k vidění v zápasech na Dašické. Podobný scénář se dá očekávat také v nadcházejících zápasech. V Pardubicích viděli fanoušci dva naprosto odlišné zápasy, jeden vedený velice defenzivní, ve druhém už bylo k vidění více branek, nemůžeme tedy předpovídat, co přinesou zápasy na Vinohradech.

V sobotním zápase byli perfektní brankáři obou týmů. Martin Haleš i Petr Musil atakovali 90% úspěšnost zákroků, tyto brankáře očekáváme v brankách týmů také o víkendu. V nedělním zápase to již byl den střelců. U SOKOLŮ se dají zmínit tři kanadské body Lukáše Kučery, u SKV byl nejvýznamnějším bodovým přídělem hattrick Viktora Kopeckého.

SOKOLI se mohou těšit na návrat Adama Šmída do sestavy. Nejproduktivnější hráč SOKOLŮ v základní části se po odpykání disciplinárního trestu vrací do základní sestavy “A” týmu. Se Šmídem se do sestavy vrací 33 kanadských bodů v 23 zápasech. Pomůže Adam Šmíd týmu k zisku důležité výhody v sérii?

3. zápas play-down startuje v sobotu 5. března v 19 hodin a následný 4. zápas startuje v neděli 6. března v 17:30 hodin.

Komentář brankáře “A” týmu Martina Haleše:

Na druhý hrací víkend play down se moc těším. V prvních dvou zápasech se ukázalo, že série je více než vyrovnaná a že budou rozhodovat detaily ve hře. Osobně mám takovéhle vyhrocené zápasy ve kterých jde o všechno rád a věřím že celý tým v Praze udělá vše, aby jsme měli možnost v úterý na domácí hale sérii ukončit!

Livesport Superliga 3. a 4. zápas:

Sobota, 5. března, 19:00, TJ Sokol Vinohrady: TJ Sokol Královské Vinohrady – SOKOLI Pardubice

Neděle, 6. března, 17:30, TJ Sokol Vinohrady: TJ Sokol Královské Vinohrady – SOKOLI Pardubice