Prohra po bojovném výkonu v Chrudimi. SOKOLI na výjezdu padli s Chodovem.

Pardubičtí florbalisté se potřetí během tří let představili na palubovce partnerského klubu FBK Piráti Sokol Chrudim, kde během předchozích utkání nikdy nevyhráli. Tentokrát v Chrudimi nastoupili proti Chodovu. Diváci mohli vidět celkem deset branek, bohužel osm z nich do sítě Sokolů, a proto si po obratu Chodova ve druhé třetině odváží Pardubičtí florbalisté porážku 2:8.

První třetina přinesla hodně šancí domácích, kteří jako by zaskočili Chodov agresivitou a všude byli dříve. Na Chodovskou branku se hnalo mnoho protiútoků. Na první přestávku odcházeli SOKOLI s překvapivým, ale zaslouženým vedením 1:0, když se při své premiéře v A-týmu prosadil Lukáš Kučera, který je ve svých 17 letech věkem ještě junior. Do druhé třetiny nastoupil lépe soupeř z Chodova. Vytvořil si velké množství šancí a většinu z nich také nekompromisně proměnil. Na konci druhé dvacetiminutovky svítil na světelné tabuli stav 1:7. Poslední třetina již byla vyrovnanější a gólovou oslavu si užili také fanoušci Sokolů, když skóre na konečných 2:8 korigoval prvním gólem mezi muži další debutant v A-týmu Michal Smola. Na zápas si našlo cestu 260 diváků, kteří po celou dobu vytvářeli utkání skvělou kulisu.