657_20190403_115849.jpg

Chceš hrát florbal na nejvyšší úrovni? Zapoj se do Sokolské výzvy!

Máš ambice hrát florbal na nejvyšší úrovni? Chceš se zlepšovat jako sportovec, florbalista i jako člověk? Pak je SOKOLSKÁ VÝZVA určená právě pro tebe. Poprvé v historii klubu veřejně otevíráme možnost prosadit se do všech našich elitních týmů včetně mužského A týmu, jedná se o kategorie dorostenců, juniorů a mužů. Sokolská výzva je tedy určena pro hráče ročníku 2005 a starší.

Jak bude SOKOLSKÁ VÝZVA vypadat?

Všichni potenciální adepti absolvují jednodenní soustředění v našem tréninkovém centru v Pardubicích. V rámci tohoto soustředění si hráči zatrénují pod vedením elitních pardubických trenérů a společně s nimi budou trénovat i nejlepší hráči Sokola v dané kategorii. Soustředění bude složeno ze dvou tréninkových jednotek zaměřených na florbalové i neflorbalové dovednosti. Součástí celého dne bude i společný oběd v areálu Sokola, prezentace klubu pro hráče a rodiče všech adeptů a samozřejmě také krátké pohovory se všemi účastníky. 

Termín a harmonogram SOKOLSKÉ VÝZVY

Středa 8.5.2019

9:15 - sraz všech účastníků

9:30 - 11:30 - první tréninková jednotka

12:00 - společný oběd

12:30 - prezentace pro hráče / rodiče

13:00 - 14:00 - pohovory s hráči / rodiči

14:30 - 16:30- druhá tréninková jednotka


Přihlášky na SOKOLSKOU VÝZVU zde: https://forms.gle/XGP9z7SETY7ArdR98

Deadline přihlášek je 30.4.

Vyjádření sportovní ředitele Martina Zozuláka:

„Naše klubová vize klade největší důraz na výchovu vlastních hráči a práci s našimi odchovanci a v tomto směru určitě nic měnit nebudeme. Nicméně se nám historicky sami hlásí hráči, kteří mají ambice působit v našem klubu a chtějí na sobě dále pracovat a rozvíjet svoje dovednosti. Z našeho pohledu je škoda takovým hráčům nedat šanci a proto jsme se rozhodli, že se poprvé v historii klubu oficiálně otevřeme formou jednodenního soustředění každému ambicióznímu hráči, který by se chtěl v našich elitních týmech prosadit včetně mužského A týmu.“