985_20220324_093132.jpg

Série play-down proti Hattricku se stěhuje do Brna

Za stavu 1:1 na zápasy se série mezi Hattrickem Brno a SOKOLY stěhuje na půdu soupeře. Dva víkendové zápasy můžou hodně naznačit další vývoj série.

Zápasy v Pardubicích jasně naznačily, jak bude série vypadat. Dva naprosto vyrovnané zápasy, které skončily výhrou obou týmů. Diváci v utkáních viděli velké množství osobních soubojů, bloků a pro jejich oko možná ne tolik atraktivní hru. Hraje se totiž o hodně, poražený z této série bude hrát příští sezónu 1. ligu mužů, můžeme tedy očekávat čím dál více vyhecovaná utkání.

SOKOLI budou muset zapracovat na účinnosti speciálních formací. V této sérii zatím čelili pouhým dvěma přesilovým hrám soupeře, což na jednu stranu svědčí o výborné disciplinovanosti týmu, v obou oslabeních ale obdržel gól. Na druhé straně zatím “A” tým hrál čtyři přesilové hry a využil z nich rovnou dvě.

Perfektní formu v této sérii našel brněnský Lukáš Kučera, který ve dvou zápasech zapsal 6 bodů a je lídrem pardubického soupeře. Na pardubické straně je zatím lídrem kanadského bodování Martin Zozulák s Lukášem Prixem, kteří zapsali shodně 4 kanadské body.

Také v brankovišti má zatím lehce navíc soupeř. Ondřej Kolajta byl v obou zápasech lehce statisticky úspěšnější než Martin Haleš. Brankář pardubického týmu měl ale velký podíl na úspěchu ve druhém zápase, který dospěl až do nájezdů.

Další dva zápasy série jsou tu. Pardubický tým jede na venkovní zápasy s vidinou velmi náročných zápasů na venkovní půdě. Povede se mu uspět?

Komentář hráče “A” týmu Lukáše Kučery:

Čekají nás dva nejdůležitější zápasy této série. Věřím, že oba zápasy zvládneme a příští úterý doma sérii ukončíme.

Livesport Superliga play-down, 2. kolo, 3. a 4. zápas:

Sobota, 26. března, SH Maloměřice, 17:30: FBŠ Hummel Hattrick Brno – SOKOLI Pardubice

Neděle, 27. března, SH Maloměřice, 17:30, FBŠ Hummel Hattrick Brno- SOKOLI Pardubice