A-tým čeká výjezdní utkání v Náchodě, kde se utkají s Chodovem

Pardubice v úterý konečně ukončili dlouhou sérii porážek, kdy v dohrávce 14. kola Superligy porazili před výbornou diváckou kulisou tým FBC Liberec 5:3. Navázat na povedený výkon a tříbodový zisk mohou už v sobotu 14. prosince proti Chodovu. Utkání ve sportovní hale Náchod začíná v 19 hodin a 30 minut.

Nejvyšší florbalová soutěž se již přehoupla do druhé poloviny. V rámci 17. kola nás čeká velice nepříjemný a skvěle zorganizovaný tým Chodova. Sobotní soupeř se aktuálně nachází na druhé pozici s Vítkovicemi se stejným počtem bodů. Sokolská obrana bude muset být v pozoru především před útočnou formací v čele s Markem Vávrou, který už v aktuální sezóně zaznamenal 37 kanadských bodů. Poslední vzájemný duel se odehrál také na výjezdním utkání, a to v Chrudimi, kde jsme bohužel po skvělé úvodní třetině nakonec prohráli 2:8

SOKOLI se i po výhře nad Libercem stále nacházejí na samotném dnu tabulky. Bodový rozdíl na předposlední Black Angels činí před dalším kolem 5 bodů. Pardubický tým v posledním vystoupení v hokejové aréně předvedl zlepšení především v obranné fázi, které budou chtít přenést i do sobotního utkání.