1017_20220810_101328.jpg

SOKOLI míří na turnaj Czech Open 2022

Již zítra vstoupí do turnaje Czech Open mužský "A" tým. Ten se v kategorii PRO střetne nejprve s prvoligovým Startem, následně s nováčkem Livesport Superligy z Karlových Varů a základní skupinu uzavře zápasem s lotyšským FS Masters.

Na největší mezinárodní florbalový turnaj odcestuje zítra ráno tým trenéra Ládi Štancla. SOKOLI se v průběhu přípravy na nový ročník představili ve dvou přípravných utkáních. Na konci června porazili pražské BLACK ANGELS 9:7 a v minulém týdnu nestačili na FLORBAL CHODOV 6:7. Naváží SOKOLI na celkové prvenství v kategorii PRO z roku 2018? 

"Na Czech Open jedeme s jednoznačným cílem, a to je odehrát co nejvíce utkání, který tak zároveň znamená, že chceme uspět i výsledkově. Důležité je, že bude tým 4 dny pohromadě, takže budeme pracovat i na budování silného týmu, jak na hřišti, tak mimo něj. Od turnaje si slibujeme to, že se herně posuneme především v nových prvcích, které trénujeme a zároveň budeme mít materiály pro další práci a rozvoj týmu směrem ke startu Superligy. Bude to pro nás poslední test hráčských vazeb v týmu, ze kterého by měla vykrystalizovat sestava a složení jednotlivých formací," naznačuje cíle hlavní trenér pardubické lavičky Ladislav Štancl. 

ROZPIS UTKÁNÍ V ZÁKLADNÍ SKUPINĚ

čtvrtek 11.8., 13:00, SOKOLI Pardubic vs. FAT PIPE START98, ONLINE PŘENOS

čtvrtek 11.8., 20:00, SOKOLI Pardubice vs. FB Hurrican Karlovy Vary ONLINE PŘENOS

pátek 12.8., 12:00, FS Masters vs. SOKOLI Pardubice ONLINE PŘENOS

Všechna utkání se hrají ve sportovní hale Jižní Město

Pavouka play-off a více informací o turnaji Czech Open naleznete na oficiálních stránkách https://www.czechopen.cz/