1127_20230809_143324.jpg

SOKOLI míří na turnaj Czech Open

Již zítra vstoupí do turnaje Czech Open mužský "A" tým. Ten se v kategorii PRO střetne nejprve s prvoligovým týmem FBC Letka, družstvem Panthers Praha, které hraje Národní ligu a základní skupinu uzavře zápasem s lotyšským FS Masters/Ulbroka.

Na největší mezinárodní florbalový turnaj odcestuje zítra ráno tým trenéra Ládi Štancla. SOKOLI se v průběhu přípravy na nový ročník představili ve třech utkáních. V červnu nejprve porazili tým z Chomutova 11:5 a následně prohráli s Hradcem Králové 4:6. Poslední zápas sehráli SOKOLI včera večer na Dašické, kdy se v rámci 1. kola Poháru Českého florbalu střetli opět s Hradcem Králové, se kterým po velké bitvě prohráli 6:7. 

"Na Czech Openu bychom měli určitě vylepšit mentální nastavení. Stále ještě máme nějaký čas do začátku sezony, která pro nás bude klíčová. Turnaj Czech Open pro nás bude také důležitý co se týká výsledků, ale furt je to jenom příprava. Postupně se chceme zlepšovat a odstraňovat chybičky a ladit jednotlivé detaily, abychom do sezony nastoupili 100% připraveni," hlásí před startem turnaje kapitán týmu Lukáš Prix. 

ROZPIS UTKÁNÍ V ZÁKLADNÍ SKUPINĚ

čtvrtek 10.8., 13:00, SOKOLI Pardubic vs. FBC Letka Toman Finance Group - ONLINE PŘENOS

čtvrtek 10.8., 17:40, Panthers Praha vs. SOKOLI Pardubice - ONLINE PŘENOS

pátek 11.8., 11:50, SOKOLI Pardubice vs. FS Masters/Ulbroka - ONLINE PŘENOS

Všechna utkání se hrají ve sportovní hale Jižní Město

Pavouka play-off a více informací o turnaji Czech Open naleznete na oficiálních stránkách https://www.czechopen.cz/