Související zápas

SOKOLI Pardubice
1061_20221217_193009.jpg

SOKOLI na Dašické vyzvou FBŠ Bohemians

Sérii nepovedených výsledků a výkonu budou chtít přerušit SOKOLI v utkání 16. kola Livesport Superligy. V domácím prostředí vyzvou pražské Bohemians.

V naprosto odlišném rozpoložení, než tým SOKOLŮ, se aktuálně nachází nedělní host na Dašické Fbš Bohemians. Tým trenéra Michala Jedličky se aktuálně nachází na čtvrtém místě ligové tabulky. V tabulce mají ale ještě zápas k dobru a při úspěchu v tomto zápase by se dotáhli na třetí Vítkovice. Úctyhodnou bilanci mají pražští hráči ve venkovních zápasech. V zápasech, ve kterých byli jako hostující tým, prozatím neztratili jediný bod, když vyhráli všech osm utkání, které doposud odehráli. Dá se předpokládat, že se SOKOLI budou dostávat do početních výhod, “ Bohemka“ je totiž třetím nejvylučovanějším týmem celé Livesport Superligy s 29 dvouminutovými tresty. Nutno říci, že Bohemians ale oslabení zvládají velmi dobře, s úspěšností v oslabení 73,33% jsou třetím nejlepším týmem soutěže. Lídrem týmu je již tradičně Filip Forman, který si prozatím připsal 38 kanadských bodů.

SOKOLI se nachází ve velké střelecké krizi, na prolomení této krize ale nemohli najit lepšího soupeře, než jsou Bohemians. V posledních pěti zápasech těchto soupeřů padlo v průměru 16,4 branky na zápas, pro SOKOLY tedy bude klíčové střelecky se chytit. Špatné výkony v poslední době znamenají pro pardubické hráče prudký propad ligovou tabulkou. Aktuálně se nachází na 12. místě s pětibodovou ztrátou na desátou příčku, která zaručuje předkolo play-off. Nedělní utkání začíná již ve 14 hodin a SOKOLI budou znovu potřebovat šestého hráče v podobě plné haly na Dašické.

Povede se SOKOLŮM zvednout a proti Bohemce získat body?

16. kolo Livesport Superligy začíná v neděli 18. prosince od 14 hodin.

Komentář brankáře “A“ týmu Martina Haleše:

"Do zápasu s Bohemkou musíme jít s čistou hlavou. Dodržet pokyny trenérů, poctivě bránit a prolomit střeleckou smůlu z posledních zápasů, abychom mohli brát body."

Livesport Superliga, 16. kolo:

Neděle, 18. prosince, 14:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – Fbš Bohemians